Ova tema sadrži 49 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  tirina 8 godine, 3 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 50 ukupno)

Odvale nasih muzeva!

• Iva_A.A.A.

Moj ima puno bisera ali veceras….igamo se nas petoro kao i uvek i Anastasija stoji na krevetu i on odjednom pogleda u mene i kaze mi,,jesi li ti uopste vodila dete na snimanje kukica,,a ja zabezknuto gledam u njega i kazem ,,jesam jos u aprilu,, a on odgova ,,a ja mislio da nisi pa se zabrinuo,,……biser a od tad proslo 8 meseci 🙂

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Evo novog bisera mm. danas ja drzim Srleta i njemu ispala cucla. Ode on da je opere i prica mi nesto, vraca se i umesto Srletu da gurne u usta on meni gurnuo :> :> :> :ruganje: :ruganje: :ruganje:

bozana
    Član
    bozana

e bas super tema moj m ima dosta provala al dok se setim evo jedne najnovije
    posto se nas jovan rodio sa rodinim ugrizom tj.ta flrkica na celu sto ima vidite na slici
    i kaze moj m ,,na sin je sad kao tefal tava jer kad miruje i kad nije nervozan slabo mu se vidi
    a kad place bas pocrveni,,pa reko de dete da mi poredis sa tefal tavom…

ogijeva mama

Pita mene mm pre neko vece: A gde ti je ona SERPENJA u kojoj kuvas spagete? Lala moj…

cipelica
    Član
    cipelica

Obracam se muzu u autu-vezi se,misleci pri tom na pojas.A on ce meni-„pa nisam pas da se vezem i jos nisam poceo da ujedam“

Миљана

Када ми је куповао “Мамавит“, тражио је и “Татавит“.

lena77*
    Član
    lena77*

I MM I JA SAMO KRUPNI I VISOKI ..I SAD ON NA OSNOVU TOGA SAV SRECAN KAO BUDUCI OTAC IZJAVLJUJE : NASA BEBA IMA DA SE RODI SA 2KG -SAV BITAN A JA 😯

NEMA ON POJMA SA KOLIKO KG SE BEBE RADJAJU

brinet
    Član
    brinet

Pricamo mm i ja o tome da li ce presvlaciti i kupati bebu kad se rodi…a on ce mi : „ja se plasim da to radim prvih par nedelja…znas, ne bi da ga pokvarim!!!!“ 😯 😯 😯 Kao da je to neki aparat :> :> :> Onda je naravno provalio sta je lupio pa se ispravio da ga ne zeli porvdediti tako malog 😆

luki
    Član
    luki

sedimo mm i ja u sobi kao da smo nemi(bila sam trudna).ne progovaramo…deveti mesec ja,rizicna trudnoca,ali se naravno znalo da cu se poroditi prirodno-bili smo 10000000 puta zajedno kod dr.on da razbije tu monotoniju tog trnutka,pita mene-duso,hoce li tebe dr da poradja prirodno?

nije toliko smesno sada ..bilo je uzasno smesno tog trenutka

Snecky
    Član
    Snecky

KADA MI JE KRENUO PRVI PORODJAJ POSLE NEKOLIKO SATI KONTRAKCIJA KOD KUCE ODLAZIMO U BOLNICU – BABICA ME PREGLEDA I
    KAZE 3 PRSTA OTVORENA OSTAJES U BOLNICI DO JUTRA CES SE PORODITI.
    ONDA IZLAZI NAPOLJE, A PRE TOGA ME PRIKLJUCUJE NA SVE ONE APARATE I CEVKE…
    POSLE DESETAK MINUTA OSETIM JA PLJUS I MOKRO ISPOD SEBE, KAZEM MM „IZGLEDA
    DA MI JE PUKAO VIDENJAK DAJ VIDI ISPOD CARSAVA POSTO JA NE MOGU
    A ON POGLEDA I KAZE MA JOK SAMO NEKA VODA 😯 😯 😯 :uzid: :uzid: :uzid:

Hubba Bubba

Kaze meni dr.za vreme trudnoce naravno, kako sam bleda i kako treba sledeci put da mu donesem rezultate krvne slike tek ce ti mm, KAKO NECE BITI BLEDA KAD JOJ JE GLAVA STALNO U FRIZIDERU 😳 😳 😳

Irena
    Član
    Irena

Hubba Bubba – 20/4/2009 00:03

Kaze meni dr.za vreme trudnoce naravno, kako sam bleda i kako treba sledeci put da mu donesem rezultate krvne slike tek ce ti mm, KAKO NECE BITI BLEDA KAD JOJ JE GLAVA STALNO U FRIZIDERU 😳 😳 😳

Ovo je za 10 hahahahahahaha

Maja-belgija

joj ako treba ja da pisem odvale na mm treba ce mi dva dana al evo nesto najinteresantno:

-mene doktor stavlja u porodilna sala a mm za to vreme ide da jede i ja mu saljem poruka u porodilna sala su me stavili doci tamo kad se covrk posle pet minuta pojavja unutra sa cvece i pita JOS NI SI SE PORODILA?
    -dok sam se poracala posle 22 sati mislim da nisam imala snage al bas nizasta i kad je dosao trenutak da odguram bebu samo doktor mi daje instrukcije kako da napinjam a mm zato sto je bio samnom drzi me za ruku i pogledam ja njega on pravi ista grimasa kao ja i ozbiljan mi kaze majo nemoj da napinjes prema nagore napinjaj prema na dole :kadtedovatim: imao sreca sto nisam imala scime da ga udarim hihihihihihi
    -il kad sam bila trudna on mi kaze majo ti si samo nosac videces da ce se roditi ista devojcica ko ja nema da ima nista tvoje !!!!!! crkoh od smeha
    -il kad se klara ukaki on se tolko zgrozi sta je pita svaki put a jer moras da kakis vidi kako si slatka ne stoi ti da budes tako usrana hihihihi

bozana
    Član
    bozana

sada sam se setila jedne odvale mog m
    kazem ja njemu da pripremi sve za kupanje jovana,a on ga je
    ba su tom trenutki drzao pa kaze pa jos mirisi nemoramo ga jos kupati,,
    pa crkla sam od smeha reko jel treba da cekam da mi se dete usmrdi..

luki
    Član
    luki

dok sam se poracala posle 22 sati mislim da nisam imala snage al bas nizasta i kad je dosao trenutak da odguram bebu samo doktor mi daje instrukcije kdok sam se poracala posle 22 sati mislim da nisam imala snage al bas nizasta i kad je dosao trenutak da odguram bebu samo doktor mi daje instrukcije kako da napinjam a mm zato sto je bio samnom drzi me za ruku i pogledam ja njega on pravi ista grimasa kao ja i ozbiljan mi kaze majo nemoj da napinjes prema nagore napinjaj prema na dole imao sreca sto nisam imala scime da ga udarim

SLATKO SAM SE NASMEJALA

BRAVO ZA MUZA

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 50 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.