Ova tema sadrži 49 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  tirina 8 godine, 3 meseci ranije.

Gledanje 46 članaka - 46 do 50 (od 50 ukupno)

Odvale nasih muzeva!

• katarina
    Član
    katarina

Hubba Bubba – 20/4/2009 00:03

Kaze meni dr.za vreme trudnoce naravno, kako sam bleda i kako treba sledeci put da mu donesem rezultate krvne slike tek ce ti mm, KAKO NECE BITI BLEDA KAD JOJ JE GLAVA STALNO U FRIZIDERU 😳 😳 😳

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: ovo je najbolje do sada 😆 😆 😆

dunja26
    Član
    dunja26

evo malo da osvezim ovu temu…

malecka nam je imala problema sa grcevima pred nekoliko dana i citavu noc je plakala i mm i ja smo ju nosali onako na smenu i u jednom momentu ja sam vec bila toliko komirana da sam zaspala i u jednom momentu on me budi i kaze ajde da nahranis malu a ja ne mogu oci da otvorim od umora a on ce meni na to ‘jao sto ne mogu ja da dojim da ti mozes bar sat vremena da odspavas’

uh kad bi to bilo moguce ja bi :klanjam:

Sofie
    Član
    Sofie

Dunja25,

nasmejala si me do suza!
    Ovo je najbolja zenska odvala 🙂
    I ja sam imala slicno iskustvo, heh…

sabandijilla

Kumica nam se porodila pre neki dan. Pre toga smo bili kod njih u gostima i kaze kum: Uopste se nisam puno ugojio u trudnoci, samo 6 kila 🙂 najmanje od svih koje znam 🙂

Inace, citala ja, kod posvecenih muzeva u toku trudnoce prorade zenski hormoni, pa se goje. I moj tata se gojio po 1 kg svaki mesec sa mamom, i mm sa mnom i evo kum sa kumicom. Tako da trudnice koje se zale na muzeve sto puno jedu treba da su zadovoljne, znaci da su posveceni. Ja bih se sad zabrinula da zatrudnim, a on se ne ugoji, sram ga bilo! 🙂

tirina
    Član
    tirina

Mm je išao prošle nedelje na utakmicu Slovenija – Srbija pa su otišli i do Graca u neki veliki tržni centar. Kupio je Ani tri majice u Benetonu, ali na njima piše da su za uzrast od 7-8 godina. Ja sam naravno odmah videla da su joj velike, a on uporan pa me ubeđuje da joj probam. Kad je video da je pogrešio on će meni „Pa jbg ljubavi u velikoj radnji su delovale male“ 🙄 🙄 🙄

Gledanje 46 članaka - 46 do 50 (od 50 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.