Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi DECA Ishrana Dece omiljena klopa vaseg deteta

Ova tema sadrži 48 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  anton 5 godine, 5 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 49 ukupno)

omiljena klopa vaseg deteta

• zMayica
    Član
    zMayica

Moje dete obozava vocne jogurte, sljive, jabuke, breskve, dinju, ribu na sve nacine, svo zeleno povrce… kad bolje razmislim, bolje da napisem sta ne voli i ne jede, manji je spisak 🙂 nece lubenicu i nije ljubitelj przenih jaja :caos:

Angel
    Član
    Angel

Banana, lubenica, dinja, jagode, breskve i kruska. Krompir na sve nacine a najvise przeni, a od mesa najvise cupavo meso tj pljeskavice i cevape, pecene batake i pohovano belo. Ali nije gadljiva ni na sve ostalo. Jogurt i mleko su favoriti od pica.
    A bez "Josh" ribica i Jumbo flipsa ne mozemo da zivimo 😆 8)

nina*****
    Član
    nina*****

Pileca supa! Nju uvek hoce da jede,i kad je gladan i kad nije.Svaki dan mora da ima supu.

Zatim,tikvice,paradajz,paprika pohovana i riba.Sve voli i sve hoce da pojede,jedino meso nema sanse da lizne,jedino ga jede u supi(pilece ili curece).

malisha75
    Član
    malisha75

I kod nas je omiljena pileca supa sa puno povrca. A od konkretnijih jela punjena paprika, djuvec ili bilo koja kombinacija koja ukljucuje papriku, paradajz i mleveno meso.

Meri
    Član
    Meri

Beni voli sve voce povrce mesne produkte mlecne isto od svega najvise voli kivi i jogurt a jedino sto nevoli brokuli.

84d
    Član
    84d

Moj sincina najvise voli pileci batak iz supice kao i povrce iz iste. Obozava i samu supicu a bogami veliku ljubav oseca i prema pasulju :)))

mincic
    Član
    mincic

Obozava svo voce i jogurt! Ne voli slatko, tipa griz, puding, sutlijas…To ponekad pojede, ali bas ne voli…Slano sve prolazi…

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Da se ubacim
    Srle obozava svo voce sem banana, a od redovne ishrane obozava paraadajz (paradaiz hehe) i pirinac. Znaci an pirinac otkine skroz. To je ono sto bas bas voli ali inace jede sve bez ikakvih reaklcija ali eto to mu je omiljeno, kao i mandarine i jagode. Mislim da bih jagode ipak mogla da stavim na prvo mesto

T3
    Član
    T3

evo dosad tacnije za ovih pet meseci pored sike naravno kojav nam je najomiljenija i nezamenljiva,pored Nana,obozava i mislim da su mu omiljena hrana zasad pored nestleovih kasica takodje i zitarice..

[email protected]@

Moje dete obozava juvitaninu kasicu- piletina, muskatna tikva i sargarepa, zapravo od toga najvise voli muskatnu tikvu ali najvise joj se svidja ova kombinacija 😆 Voli i jogurt, mlecne kasice koje njapamo za veceru (Humana za laku noc banana i ovas pogotovo) i svo voce klopa samo tako :bravo:

dunja26
    Član
    dunja26

violeta obozava svo voce…jabuka, kruska,banana, od povrca obozava tikvice, blitvu jede samo tako, spremim joj sa mlekom i pirinc.pah i ona samo sto kasiku ne pojede 😆 voli i sva lina, medolino, keksolino, frutolino, jogurt smo probali to joj se isto svidja..ima tu jos toga , sad ne mogu da se setim

Micka&Nidza

Stefanu se najvise svidjaju kasice jabuka-banana, jabuka-kruska i jabuka-sargarepa. od slanih je prbao brokoli,piletinu, i krompir=sarga=tikvica, to ja spremam.
    Sofi je njvise volela kascu jabuka-kupina., sad najvise voli supice,corbice i pire krompir uz pohovano belo meso ili neku drugu sniclu…

nacafaca
    Član
    nacafaca

Acko obozava makarone sa mlevenim mesom znaci to nikada ne odbija,voli u belo pilece meso sali samo u kombinaciji sa slatkom pavlakom i mlincima recimo,voli jako burek ali samo sa mesom;) it o je to uglavno za rucak muku mucimo jer jede par jela na kasiku bas nista!

Anna05
    Član
    Anna05

Na prvom mestu, voce u svakom obliku a sa slanim bas i nije odusevljena ali jede i to. Buca mamina ;]

tina_ns
    Član
    tina_ns

moje dete zna da pojede vise od mene pire krompira, spagete, i palacinke, ako to vidi to mu je za ostatak dana dovoljno sto pojede

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 49 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.