Ova tema sadrži 84 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  nena08 9 godine, 9 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 85 ukupno)

Omiljena knjiga

• Ivana B.
    Član
    Ivana B.

SVE OD NASHEG NOBELOVCA…ANDRIC IS THE BEST!!!

gorana
    Član
    gorana

Ivana B. – 4/11/2007 22:39

SVE OD NASHEG NOBELOVCA…ANDRIC IS THE BEST!!!

I meni se svidja!Citala sam puno njegovih knjiga!

Jedna divna knjiga je tako cudnim putem dospela u moje ruke.
    Knjiga se zove “Hristos ponovo razapet“ grcki je pisac(neznam tacno kako se zove,nisam nikada citala ni jednog grckog pisca) ali je knjiga odlicna.
    Inace je zaboravljena u jednom taxiju,niko se nije javio za knjigu i on je odnese kuci.Njegova sestra(moja drugarica)mi da knjigu da procitam.
    Dobra knjiga uvek nadje put do citalaca!

Brandza
    Član
    Brandza

sve od Stivena Kinga ….zaljubljena sam u njegova slova!!!!

Ella
    Član
    Ella

makica 265 – 31/10/2007 18:37 [QUOTE]stevanovic jasmina – 31/10/2007 18:17 greh njene mame MIR-JAM

Sve od Mir Jam!A posebno -To je bilo jedne noci na jadranu[/QUOTE]

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: Jao, njene knjige sam citala dok sam bila dosta mladja, u gimnaziji i jako su mi prijale. Moja prva knjiga procitana je bila " Samac u braku ", super je!!!

Mir-Jam, najčitaniji srpski pisac takozvanog ženskog zanra

makica 265

Ella imas njene knjige koje ne spadaju u onaj komplet od 10 knjiga,ne znam jesi li njih citala:-Sve one vole ljubav,Prvi Sneg i Casna rec muskarca.

DMITRA
    Član
    DMITRA

mozda malo staromodno ali u pravoslavnom duhu. Knjiga jednom za ceo zivot, knjigu izdaje crkva sa vidikovca. Toplo preporucujem

Verica
    Član
    Verica

"Majstor i Margarita" -Bulgakov, a od Kundere mi se svidela i "Smesne ljubavi" pored ostalih navedenih.

Sneki
    Član
    Sneki

Verica – 8/12/2007 19:41

„Majstor i Margarita“ -Bulgakov, a od Kundere mi se svidela i „Smesne ljubavi“ pored ostalih navedenih.

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

Bojana I Anja

Ocevi i oci od Selenica, Seobe drugi deo od Crnjanskog, Covek i njegovi simboli od Junga.
    Dok sam bila mladja volela sam da citam Perl Bak.
    I meni se svidja Majstor i Margarita od Bulgakova.

Koka Loka
    Član
    Koka Loka

„Serenisima“ Erika Jong
    „Ca Blues“ Milan Oklobdžić

Lukina mama

Uh, ja se nikako ne bih mogla odluciti za samo jednu knjigu. Mozda „Dug put kroz mracnu noc“, Shiga Naoya. Volim Koeljovu „Petu goru“, volim Heseovo „Hodocasce“…

sandrabgd
    Član
    sandrabgd

Ubedljive dve knjige koje sam preocitala su Peta gora i Demjan…

hippeia
    Član
    hippeia

Ima ih više, ne mogu da se odlučim između:
    „Ubiti pticu rugalicu“
    „Biblija otrovne masline “
    „Opsada Crkve Svetog Spasa“
    „Sitničarnica kod srećne ruke“
    „Hazarski rečnik“
    i još skoro sve od Andrića…

Ella
    Član
    Ella

makica 265 – 12/11/2007 11:14 Ella imas njene knjige koje ne spadaju u onaj komplet od 10 knjiga,ne znam jesi li njih citala:-Sve one vole ljubav,Prvi Sneg i Casna rec muskarca.

Ne, nisam nijednu od pomenutih citala 🙁 Kada dodjem dole na prolece, definitivno znam sta treba da pokupujem!

stancha
    Član
    stancha

Da li ste citali „Olovka pise srcem“,u pitanju je decuja knjiga,ali mene odusevljava i dan danas i posle vise desetina citanja me uvek nasmeje.U pitanju su odgovori dece na postavljena razna pitanja,deca su razlicitih uzrasta ali provale su im boli glava. :ruganje: :ruganje: :ruganje: :bravo: :bravo: :bravo:

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 85 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.