Ova tema sadrži 84 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  nena08 9 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 85 ukupno)

Omiljena knjiga

• mikica
    Član
    mikica

Stancha,citala sam super je,odgovori su savrseni,bas sam se lepo ismejala kad sam je citala!!!

Lukina mama

„Olovka pise srcem“ je apsolutno genijalna kniga, djeca su stvarno cudo. Meni je najbolje objasnjenje za „izobilje“ :

„Izobilje to je neko bilje
    što se nabije u zemlju
    pa posle samo izbije
    i ima neko lišće
    i to se bilje jede
    ali nije lepo
    zato što je spanać“

:> :> :>

Lukina mama

Stancha, hvala ti sto si nas podsjetila! :HAG: Evo i linka, ja malo potrazila i nasla je i na netu!
    http://dechuck.org/ops/

mikica
    Član
    mikica

Dragana,super :bravo: sto si nasla :bravo: :bravo: :bravo:

Lukina mama

:-* :-*

stancha
    Član
    stancha

Hleb se jede,a meso volis :ruganje: :ruganje: :ruganje:

hippeia
    Član
    hippeia

stancha – 26/12/2007 12:07

Hleb se jede,a meso volis :ruganje: :ruganje: :ruganje:

VRH 🙂

Nisam čitala cijelu knjigu, samoodlomke koje sam nalazila na netu, stvarno je fenomenalno šta sve djeci neće pasti na pamet :bravo: :bravo: :bravo:

Selena
    Član
    Selena

JEDANAEST MINUTA od paolo koeljo i ISPOVEST IZ HAREMA!

Bambina.
    Član
    Bambina.

Sve od J.D. Selindzera, „Ubiti pticu rugalicu“, „Mali princ“, „Bekstvo od slobode“ (E. From), „Beli hotel“, „Devojka s pomorandzama“, „Prokleta avlija“, „Ime ruze“….

uniona
    Član
    uniona

jao nisam znala da „olovka pise srcem“ ima i na netu :bravo: :bravo: :bravo:

a inace moja knjiga br. 1 vec dugi niz godina je „sto godina samoce“, inace jedina koju sam 2 x citala

a od knjiga koje sam citala u poslednje vreme izdvojila bih „kad je nice plakao“ (jalom irvin) i „mikrokosmos“ (fidzumori asuka)

Ivanela
    Član
    Ivanela

Vidim ovde ima dosta zaljubljenika u Andriceva dela, i ja spadam medju te, medjutim meni je ipak naj knjiga „Dervis i Smrt“ od Mese Selimovica, kao i „Tvrdjava“, a ne mogu da ne pomenem i njegova „Sjecanja“- autobiografsko i fantasticno!!!
    Mir-Jam sam citala davno, u osnovnoj sam bila luda za svim njenim knjigama a omiljena mi je bila „Greh njene mame“.
    Jao ne mogu da zaboravim omiljenu knjigu u detinjstvu, „Kao..“ od Ane Somlo.

Ivanela
    Član
    Ivanela

da, da dodam, ove knjige ne samo sto su mi ostale u secanju i sto sam se uzivljavala u njih kao da sam deo tih prica i tog doba, pa cak i zaljubljivala u neke likove iz njih, nego sam ih sve citala vise od 5 puta.

bucko
    Član
    bucko

Omiljene knjige u djetinjstvu su mi bile sve Ćopićeve i Nušićeva Autobiografija.
    E sad u starijim danima odusevile su me Bulgakov – Majstor i Margarita; Markes – 100 godina samoće, Biblija otrovne masline – ne znam ime zene koja ju je napisala; Hese – Demijan; i volim sve od Koelja on me bas opusta.

[email protected]

Volim sve knjige Danijele Stil,Amande Kvik,Nore Roberts,Seldona,Agatu Kristi,Meri Higins Klark,Mir-jam ali moje omiljene su Gordost i predrasuda-Djejn Ostin,Zenski rodoslov (mislim da se tako zove) LJ.Habjanovic i nedavno sam procitala knjigu koja me je odusevila ali sam zaboravila ime pisca a knjiga je Cerka moje najbolje prijateljice

Ania
    Član
    Ania

bulgakov- majstor i margarita
    petrovic -sitnicarnica kod srecne ruke

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 85 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.