Ova tema sadrži 84 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  nena08 9 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 61 članaka - 61 do 75 (od 85 ukupno)

Omiljena knjiga

• Mitrolina
    Član
    Mitrolina

Dvadeseta supruga
    Svetkovina ruze
    Poslednja kasmirska ruza – Barbara Kleverli
    Regtajm u Simli – Barbara Kleverli
    Hiljadu cudesnih sunaca – Haled Hoseini
    Lovac na zmajeve – Haled Hoseini

Bojana Dj
    Član
    Bojana Dj

pa ima ih vise evo od mirjam: samac u braku, greh moje majke,
    paulo kueljo: 11 minuta,veronika je resila da umre…..

jovanchica

Ja volim trilere,Patrisa Kornvel,Harlan Koben,Dzejms Paterson.Anu Karenjinu obozavam,procitala sam je 3 puta

beby*8
    Član
    beby*8

Petkana – Ljiljana Habjanovic…Sedela je na obali Pjedra i plakala – Paulo Koeljo…

beby*8
    Član
    beby*8

DA… VERONIKA JE ODLUCILA DA UMRE – Paulo Koeljo…DIVNA KNJIGA…BILA SAM JAKO DUGO POD UTISCIMA TE KNJIGE…

pejana
    Član
    pejana

beby*8 – 4/10/2008 17:24

DA… VERONIKA JE ODLUCILA DA UMRE – Paulo Koeljo…DIVNA KNJIGA…BILA SAM JAKO DUGO POD UTISCIMA TE KNJIGE…

I ja, super je knjiga. Isto jak utisak je na mene je ostavila knjiga Da Vincijev kod. Volim i knjige sa psiholoskom tematikom.

Iva_A.A.A.

beby*8 – 4/10/2008 17:24

i na mene…ta knjiga je zaista fenomenalna…ja obozavam Paula Koelja

bojana ns
    Član
    bojana ns

neko je spomenuo Osmicu od ketrin Nevil,ima jos od nje Magicni krug i jos jedna ili dve -nemogu se sjetiti kako se zovu ali meni su super…
    i da dodam jos Zagorkine knjige(izdvajam Gricku vjesticu,Plamene inkvizitore) sve sam procitala bar po 5 puta,obozavam njene knjige

jovanchica

Sad su mi omiljene i 1000 cudesnih sunaca i Lovac na zmajeve,Haled Hoseini 🙂

Praslin
    Član
    Praslin

Tvrdjava – Mesa Selimovic. Za one koji voli odlicne unutrasnje monologe. Ex ponto – Ivo Andric i naravno Mali princ- knjiga za sve uzraste. U svakom zivotnom dobu sam je drugacije dozivljavala.

Radan
    Član
    Radan

Ja posle „Hajdi“ i „Orlovi rano lete“ nemam knjigu koju sam čitala više od 2 puta, pa mi je teško da odaberem omiljenu. A puno njih baš baš volim – „Tvrđava“ Selimovićeva, „Očevi i oci“ Selenić, „Lagum“ Svetlana Velmar-Janković, „Nestajanje“ Nada Marinković….

Sandrolina

Ove godine su mi omiljene HILJADU CUDESNIH SUNACA – Kled Hoseini i od istog pisca LOVAC NA ZMAJEVE

Maka Lola
    Član
    Maka Lola

Drage moje,isla sam na sajt izdavacke kuce Lagune i vidim sta je medju najcitanijim knjigama.U biblioteci uzmem SECAS LI SE autorke svih onih delova Kupoholicarke.Nikad brze nisam nesto procitala.Lagana je.Ruznjikava devojka sa losom platom i deckom koji je iskasirao dozivljava saobracajnu nesrecu.Budi se tip top,na polozaju u firmi,puna firmirane garderobe,ima savrsenog muza….Kako to i sta ce otkriti,saznajte.
    Po vasoj preporuci,uzela sam LOVCA NA ZMAJEVE i krenula sam.Pa javljam..
    Ako je neko citao SECAS LI SE…nek napise komentar

mira-z
    Član
    mira-z

Zlatno runo, Borislav Pekić – remek delo savremene književnosti

Natasa
    Član
    Natasa

Necista krv
    Prohujalo s vihorom

Gledanje 61 članaka - 61 do 75 (od 85 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.