Ova tema sadrži 84 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  nena08 9 godine, 9 meseci ranije.

Gledanje 76 članaka - 76 do 85 (od 85 ukupno)

Omiljena knjiga

• milica-cica

Uh, imam ih jako puno, ali evo nekih koje sam procitala vise puta- Jovanovic „Spletkarenje sa sopstvenom dusom“ Habjanovic „Igra andjela“ i „Petkana“

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
    om/kN6cp1.png“ width=“400″ height=“80″ border=“0″ alt=“Lilypie First Birthday tickers“ />

nicegirl
    Član
    nicegirl

Gordana od Zagorke, velika vecina knjiga Sidni Seldona, sve od Paola Koelja, Zenski rodoslov, i naravno, moja omiljena trilogija za sva vremena – Tolkinov Gospodar prstenova, cekala sam na prvi deo pa sigurno skoro godinu dana, a kada se neko konacno smilovao da je vrati (rec je o biblioteci), uzela sam sva 3 dela odjednom i procitala ih u jednom dahu, bukvalno! Ma, trebalo mi je manje od 2 nedelje, a knjige su onako, prilicno obimne!

nicegirl
    Član
    nicegirl

Zaboravih da kazem, posle sam kupila taj komplet, tako da ga imam i da mogu da ga iscitavam kad god pozelim

nicegirl
    Član
    nicegirl

Zaboravih da kazem, posle sam kupila taj komplet, tako da ga imam i da mogu da ga iscitavam kad god pozelim

milica-cica

Ja sam dobila komplet Koeljovih knjiga od mm. Sad mi samo kupuje ove nove sto izadju ( Vestica iz Portobela i Brida)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

milica-cica – 15/11/2009 21:54

Ja sam dobila komplet Koeljovih knjiga od mm. Sad mi samo kupuje ove nove sto izadju ( Vestica iz Portobela i Brida)

Bridu sam ja prosle godine dobila od muza na poklon,ove godine sam od Koelja kupila:

1.Veronika je odlucila da umre
    2.Vestica iz Potrobela
    3.Zahir
    4.Alhemicar -ovu sam odavno procitala ,ali sam morala da je imam sto znaci citacu je opet 🙂

MilicaCale

Da se prikljucim, volim Koelja (a sve mi je licilo da necu).
    Alhemicara sam citala prvog, navukla se, i posle citala redom. Jedino nisam poslednje dve. Nisam stigla (mozda to promenim posle sajma knjiga u Nisu)
    Kad sam ponovo pocela alhemicara (razmak od mozda 6 godina) silno sam se razocarala. Plitko, dosadno…. Nisam mogla da je zavrsim.
    Samo znaci da je sve bolji, sa svakom sledecom knjigom:)

Nataša 86

Meša Selimović-Derviš i smrt;Silvya Plath-sve pjesme;Miloš Crnjanski-Dnevnik o Čarnojeviću;Sve od Dostojevskog i Ive Andrića…Mnogo ih je-teško mi je da se odlučim…

srecna mama

Noc u Lisabonu-Erih Marija Remark, samo da vas pitam jeste li citali nesto od Zilahija?Mnogo mi se svidja njegova pripoveetka voda nesto nosi.

nena08
    Član
    nena08

MAJSTOR I MARGARITA (M. Bulgakov) – citala sam je ne znam koliko puta i svaki put nesto novo me odusevi, moja opsjednutost tom knjigom je neobjasnjiva 🙂
    Jedna knjiga je dosta uticala na moje stavove posljednjih godina… citam je i iscitavam – esejisticka proza: KULTURA LAŽI (Dubravka Ugrešić)
    A poezija – neponovljivi Mika Antić! Obozavam ga!!!

Gledanje 76 članaka - 76 do 85 (od 85 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.