Ova tema sadrži 99 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Micka&Nidza 7 godine, 10 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 100 ukupno)

Omiljeni film

• biki
    Član
    biki

IJAO nikad mi se nije desilo da tema bude okacena a teksta nema ili sam ja nesto zabrljala ili je jednostavno tako stiglo.Zapravo htela sam da vas pitam koje filmove gotivite ,koji zanr i koji su vam glumci omiljeni ali eto i jos gore ne mogu nikako da izbrisem ovu temu i postavim je ponovo ali ovog puta ljucki.Posto vidim da ipak posecujete moju temu ne mogu da vas uskratim za ono sta sam htela reci.Filmovi koji su na mene ostavili najveci utisak su,,BLISTAVI UM“zbog oirginalne ideje i zaista neuobicajne price,onda,,FRIDA“zato sto se divim slikarkinom liku i delu,po meni Frida Kalo je neponovljivi umetnik i posto se i sama bavim umetnoscu razumecete zast bas ovaj film. I film koji s obzirom da je u pitanju istinita prica meni izmenio neka merila vrednosto stvari u zivotu je,,KRVAVI DIJAMANT“ako niste pogledali ovaj film sigurno ce te posto ga odgledate i vi izmeniti misljenja i zelje da vam dragi na primer za godisnjicu kupi dijamantski prsten.Moji omiljeni glumci su:RASEL KROU,TOM KRUZ,KETRIN ZITA DZONS,BRUS VILIS,ANDJELINA DZOLI a ni BRED PIT nije za bacanje zar ne?

biki
    Član
    biki

IJAO nikad mi se nije desilo da tema bude okacena a teksta nema ili sam ja nesto zabrljala ili je jednostavno tako stiglo.Zapravo htela sam da vas pitam koje filmove gotivite ,koji zanr i koji su vam glumci omiljeni ali eto i jos gore ne mogu nikako da izbrisem ovu temu i postavim je ponovo ali ovog puta ljucki.Posto vidim da ipak posecujete moju temu ne mogu da vas uskratim za ono sta sam htela reci.Filmovi koji su na mene ostavili najveci utisak su,,BLISTAVI UM“zbog oirginalne ideje i zaista neuobicajne price,onda,,FRIDA“zato sto se divim slikarkinom liku i delu,po meni Frida Kalo je neponovljivi umetnik i posto se i sama bavim umetnoscu razumecete zast bas ovaj film. I film koji s obzirom da je u pitanju istinita prica meni izmenio neka merila vrednosto stvari u zivotu je,,KRVAVI DIJAMANT“ako niste pogledali ovaj film sigurno ce te posto ga odgledate i vi izmeniti misljenja i zelje da vam dragi na primer za godisnjicu kupi dijamantski prsten.Moji omiljeni glumci su:RASEL KROU,TOM KRUZ,KETRIN ZITA DZONS,BRUS VILIS,ANDJELINA DZOLI a ni BRED PIT nije za bacanje zar ne? :love:

kika
    Član
    kika

„AMADEUS“, MILOSA FORMANA……..OPET I UVEK, AMADEUS…….

DA………“FRIDA“………….CUDO OD ZENE………

POSLEDNJI SKOTSKI KRALJ, O IDI AMINU………

BAS JE LEP I „POVEDI ME“ , NAJNOVIJI SA BANDERASOM……….

A DA ……….“MOJA AFRIKA“ SA MERIL STRIP………

„MALA MISS SUNCE“ …….LUD A GENIJALAN……

„CVET MOJE TAJNE“……….ALMODOVAR………..

Karli
    Član
    Karli

Glumac -Nikolas Kejdz i svi komicni crnci!
    Volim komedije i volim sve filmove Nikolasa!
    Po meni je on bas kvalitetan glumac!Glumi i dobre i lose i ludake i zaljubljene i sve zivo!

kika
    Član
    kika

jao da……..nikolas.
    🙂 🙂 🙂 🙂

maja22
    Član
    maja22

Ima ih dosta raznih zanrova,svaki na svoj nacin.

leptiric
    Član
    leptiric

volim da gledam filmove, i to svih zanrova.
    mada mi je zao sto od ovih novih koji su nagradjeni oskarom.
    nisam ni jedan gledala.
    gledam ove koje se daju na tv.
    sada da nesto nabrajam
    hot chick
    the others sa nikol kidman.
    filmove pedra almodovara.
    i nase domace
    zikina dinastija.
    maratonci
    profesijonalac
    sabirni centar
    ko to tamo peva.
    itd

biki
    Član
    biki

odgledala sam skoro sve oskarovce,i skoro svi su super jedino me je razocarao film nije oskarovac ali nema veze ,,ROKI BALBOA“ovaj zadnji,film je radjen po scenariju trla baba lan da joj prodje dan.Sto se tice domacih filmova tu je mj omiljeni ,,VARLJIVO LETO“i,,MARATONCI TRCE POCASNI KRUG“i ANDJELI 1. DEO

Maki
    Član
    Maki

Ja volim da ih gledam ali u poslenje vremenešto ne stižem, uglavnom gledam filmove na tv-u, dok sam bila drudna obožavali smo da uzmemo filmove i da gledamo po ceo dan. Nebeska udica i Bulevar revolucije su mi omiljeni.

Jecca
    Član
    Jecca

Ja sam romanticna i komicna, pa zato volim jedino takve filmove.

Najveci utisak je ostavio na mene film "Blazenstvo".

A obozavam i domace filmove. "Kad porastem bicu kengur" me nasmejao do poslednjeg daha. Kako sam se dobro smejala tom filmu!!! Dobar mi je i "Nebeska udica", "Profesionalac", neprevazidjena "Tesna koza" "Zikina dinastija".

Hanan
    Član
    Hanan

Da, volim da gledam… jedno vrijeme smo svako vece uzimali barem 2 filma…ali mm ukapira kako se na satelitu „otkljucavaju“ kanali i sada pratimo njamacki Premiere uzivo, sve najnoviji filmovi…ali ja ne razumijem njemacki…Meni je ostao u sjećanju Hrabro srce, Troja, Lovci namisli,Dobro došli u dzunglu…

biki
    Član
    biki

E a dali ste gledali ovaj novi 300 radi se o cuvene pitke izmedju SPARTE i PERSIJE nije los ali nije ono sto sam ocekivala nekako je dosta mracan pa naprezes oci i otsutan nije sasvim jasan po meni je mnooogo bolje uradjen GLADIJATOR i TROJAod njega a mnogo ga hvale. :kucam:

racic
    Član
    racic

Obozavam filmove, a najvise volim da pogledem neku romanticnu komediju.

filmovi koji su na mene ostavili najjaci utisak su:
    Mi nismo andjeli 1
    Lepa sela lepo gore
    Natasa
    Ubica mekog srca
    Okeanovih 11
    Klopka
    itd…

Iki
    Član
    Iki

ja takodje najvise uzivam u romanticnim komedijama.
    od poslednjih filmova, koje sam gledala, izdvojila bih :
    „Walk the line“, obavezno pogledajte, tu je Reese Witherspoon dobila i oskara.
    ma film je super, posle njega sam pocela sa uzivanjem da slusam Johnny Cash-a.

gorana
    Član
    gorana

Ja bas nisam ljubitelj filmova,retko ih gledam samo ako mi neko kaze da je bas dobar i da ga vredi pogledati!Volim da film bude realan iz zivota.Izgleda da mi je slaba masta!A film koji je ostavio utisak na mene je definitivno ZIVOT JE LEP!

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 100 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.