Ova tema sadrži 99 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Micka&Nidza 7 godine, 10 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 100 ukupno)

Omiljeni film

• mikica
    Član
    mikica

obozavam da gledam filmove i zbilja mi nije bitno koji je zanr a koji mi je film ostavio najveci utisak pa recimo gospodar prstenova fascinirala me je tolkenova bujna masta

Jasminka
    Član
    Jasminka

Jaooo sam nemoj to da gledas…. Taj 300 je uzas… Cure nemojte to da gledate,radije bih gledal ragbi nego da gledam to cudo !!1

A mij omilen filmovhi su Hari poter vrlo je interesatno
    Bolje da vam deca gldeaju Pokemon filmove ili Harija potera nego da gledaju 300

P.s a od 300 moze i muka da vas uhvati

Bojana I Anja

Meni je najbolji film svih vremena PROHUJALO SA VIHOROM. Ne znam ni sama koliko puta sam ga gledala znam ga napamet a najbolja serija mi je Tvin Piks. Omiljeni glumac mi je Entoni Hopkins obozavam sve njegove filmove od Hanibala do Upoznajte Dzoa Bleka. Da li ste gledali Dokaz i to je mnogo dobar film?

bveselinovic

krvavi dijamant,hostel,zivot je lep,matrix,

Kronkusa
    Član
    Kronkusa

Definitivno najbolji i srceparajući film je „MOSTOVI OKRUGA MADISON“. Na mene je takođe ostavio veliki utisak film „ŽIVOT JE LIJEP“, zatim „PROHUJALO S VIHOROM“ (mada je knjiga bolja) i „BOJA PURPURA“. Uglavnom više preferiram drame.

Sneki
    Član
    Sneki

Meni je nekako u glavi film Forest Gump. Nekako najbolje opisuje nestalnost života i filozofiju „go with the flow“.

Misteri
    Član
    Misteri

Forest je :klanjam: :klanjam: :klanjam: Uvijek ga mogu ponovo pogledati.

Iki
    Član
    Iki

Juce sam gledala Simpsonove (film), nije los mogu ga preporuciti ako ih volite

emili
    Član
    emili

FILMOVI KOJI SU OSTAVILI UTISAK NA MENE SU:BULEVAR REVOLUCIJE,JESEN STIZE DUNJO MOJA,NATASA,PETRIJIN VENAC,MALA,SJAJ U TRAVI,ANA KARENJINA,U KREVETU SA NEPRIJATELJEM IMA IH PUNO ALI ZA SAD TOLIKO

tratincica

Mrzim Zikinu dinastiju. 😡
    Ja sam fan crno belih filmova. Takodje obozavam Vudi Alena i Stiva Martina.
    A volim da gledam i filmove koji nisu snimljeni u Holivudu, nego dolaze iz zemalja treceg sveta. Mnogo dobrih filmova sam odgledala, ali da me ubijete nemam pojima kako se zovu.
    I pod tri, volim sve sto je bajkovito, bilo crtano ili snimano. :love:
    TROJA i GLADIJATOR su dobri ali su tipicni Holivudski spektakli ali bar ima dosta golisavih zgodnih muskaraca.
    I za kraj moj omiljeni film (trenutno) je CUDESNA SUDBINA AMELIJE PULEN. :bravo:

Angel
    Član
    Angel

Definitivno „Grad andjela“ (City of angels), sa Nikolas Kejdzom i Meg Rajan, garantujem da ce se svideti svim zenama, posto znam da se svideo i mnogim muskarcima kojima sam preporucila. Vecan film zaista!

ElenaSneza

Ja obozavam da gledam filmove,mada otkako se Elena rodila,bukvalno mogu na prste da izbrojim koliko sam ih otada odgledala 🙂 Ali najveci utisak su na mene ostavili,tj neki od njih,jer ima ih puno kvalitetnih,i mozda se nekih necu u momentu ni setiti,GLADIJATOR (najvise zbog karaktera glavnog lika,jer je po meni on olicenje idealnog muskarca,mudar,snazan,pprivrzen porodici,stalozen…i zbog mudrih izreka u filmu),9 1/2 WEEKS(zbog najinteresantnije obrade teme strasti u filmu),KAD COVEK VOLI ZENU(muskarac za divljenje!),BIL KOZBY SHOW(jedna od najboljih homoristickih serija)…ako se stim jos nekih,javicu 🙂

Lukina mama

Za mene, to je „Cudesna sudbina Amelije Pulen“, film poslije kojeg se predivno osjecam, u kom ne postoje negativni momenti, nesto za apsolutno opustanje. Film koji pokazuje kako je zivot lijep i kako svu tu ljepotu cine male stvari!
    A sto se drugih filmova tice, generalno, volim filmove Pedra Almodovara i tu njihovu specificnu crtu.

mima80
    Član
    mima80

Mnogi filmovi:
    Amadeus, jedan od najboljih filmova koje sam ikad gledala
    21 gram, Pasji zivot
    Dan kad sam postala zena, neverovatan iranski film
    Glavom kroz zid, nemacki film, odlican je, otvorio FEST pre par godina
    Kandahar, neverovatan film o mladoj zeni avganistanskog porekla koja ide u Kandahar da spase svoju sestru
    Kama Sutra, predivan indijski film, malo mi je samo smetalo sto je na engleskom
    Kisa, Deca neba, iranski filmovi reditelja Majid Majidija
    PROVALNIK!!!Korejski film koji me je ostavio bez teksta, nisam mogla da funkcionisem dva dana, razvalio me je film
    Rekvijem za snove, ludilo od filma

………………………mogla bih ovako do sutra, obozavam filmove :love: :love: :love:

mima80
    Član
    mima80

Zaboravih Dnevnik motocikliste, setila sam se, ovih dana je bilo 40 godina od smrti Ce Gevare. Citala sam i knjigu koju svima preporucujem, njegov dnevnik. Neverovatan covek, vanzemaljska humanost i snaga
    Mnogo volim Almodovarove filmove, ovaj poslednji Volver je fenomenalan
    Korejski film Old Boy je ludilo, mnogo je dobar
    Domace filmove ne podnosim, ne secam se kad sam pogledala dobar film, ima sigurno 10 godina

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 100 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.