Ova tema sadrži 99 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Micka&Nidza 7 godine, 10 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 100 ukupno)

Omiljeni film

• Aiko
    Član
    Aiko

Old boy je genijalan film!

Volver je divan film, Almodovar uvek uspe da prikaze i najtananije emocije kroz svoje „ludilo“!

Inace, mozda najveci utisak je na mene ostavio francuski film Mina Tanenbaum, a volim i Apartman (francuski).

Od, da kazem novijih komercijalnih filmova svideo mi se 21 gram.

mikica
    Član
    mikica

Derailed-sa Clive Owen i Vincent Cassel-odličan film

mima80
    Član
    mima80

Trenutno se prikazuje na TVAvali, kineski film Heroj :love: :love: :love: Toliko divan film, preplakala sam pola filma!Definitivno najbolja fotografija, scene ostavljaju bez daha, boje, kadrovi, sve!!! :love: :love: :love:

Aiko
    Član
    Aiko

Upravo sam ga opet odgledala, zaista je fantastican. Obozavam kineske filmove ovog novog talasa. Kuca letecih bodeza je isto super, mada mi je Heroj bolji.

Mima jel si gledala onaj omnibus (stade mi mozak kako se zove) koji su rezirali Aki Kaurismaki, Dzim Dzarmus i ostali najbolji nekomercijalni reditelji? Secas se kineske price sa onim covekom koji je izgubio porodicu, pa je poludeo i i umislja da gradi kucu…? Ja sam se isplakala i bas me je dirnulo…

mima80
    Član
    mima80

Mislim da znam na koji film mislis, nisam na zalost. Krivo mi je zato sto u najuzem krugu ljudi sa kojima se druzim nema zaludjenika da se grebem za filmove. Uglavnom kad odem kod nekog da uzmem filmove koje je nabavio zgrozim se. To su uglavnom neki americki izbljuvci, terminatori i ostale gluposti sa po nekom romanticnom komedijom :>

Aiko
    Član
    Aiko

Ja imam preko 2000 filmova. Tu ima svega, ali ja volim ovu vrstu filmova koje sam navela. I nemam bas skim da ih gledam…Bas mi je drago da jos neko deli moj ukus :HAG:

mikica
    Član
    mikica

[QUOTE]Aiko – 15/10/2007 16:02

Ja imam preko 2000 filmova.

:respekt: :respekt: :respekt: :respekt: :respekt:
    Aiko,svaka cast…Mm je veliki filmofil ali nije mu tako velika kolekcija jos jednom :respekt: :respekt: :respekt:

Aiko
    Član
    Aiko

Pa ja sam mislila da sam najveci filmofil dok nisam srela mm. 😉 Kod nas u kolekciji zaista ima svega. 🙂

Samo_sam_u_prolazU

300 – najbolji film koji je uradjen ove godine

Krvavi dijamant

Dvostruka Igra

Number 23

Zodiak Fincher – Ima 2 filma Zodijak …. jedan je iz 2006te .. ovaj je mnogo bolje odradjen

Saw – sva 3 dela

Bilo jednom u Americi

Kum 1 i 2 – 3ka je suvishna

itd. itd.

ivy
    Član
    ivy

300 je fenomenalan film,neko rece da je grozan a mene i mm je odusevio,par puta smo ga pogledali u kratkom periodu

21g je na mene ostavio poseban utisak pre par godina u bioskopu… mm prijatelj i ja smo dugo posle filma cutali…

mnogo drama koje ste vec napisali obozavam a i komedije. 4sobe je odlican film,moram ga opet pogledati ovih dana…

The ring je najbolji horor koji sam gledala

Saw je uzas…pokusala sam gledati i nisam mogla

A za mene najzabavniji film ikada je 51.DRZAVA nikad mi nije dosta tog filma,mm i ja smo ga mnogo puta gledali i gledacemo ga jos

Brandza
    Član
    Brandza

Ivy…ring je fenomenalan…svi delovi 😉

Film koji je na mene ostavio najveci utisak je Exorcisam Emili Rouz…nisam mesec dana oka sklopila posle njega…film je radjen po istinitoj prichi,i to je jedini slucaj exorcizma koji je katolicnka crkva zvanicno priznala….

Tu su naravno i gospodari,Hari Poterovici,Ustvari ljubav,Braveheart…i jos mnoooogo drugih…

M&M&M
    Član
    M&M&M

Sjaj u travi…Man on fire…Zelena milja

andrea
    Član
    andrea

Ja sam trenutno luda za Ocean’s 11,12 i 13!!!

teana
    Član
    teana

Uglavno se slazem sa ukusima ostalih sto se tice filmova ali bih zelela da vam preporucim serijal "PRIJATELJI" letos smo mm i ja kupili sve sezone i tek skoro poceli da gledamo.Dopada mi se sto nema nasilja i sexa pa ne moram svaki put u prisustvu deteta da iskljucujem i da se stidim a i humor je zdrav bez bezobrazluka i vulgarnosti.

jelenasm
    Član
    jelenasm

domaci film „noz“ je jedan od jacih.a nesto opustenije….skoro smo gledali u bioskopu srcolomac i bas smo se smejali do suza

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 100 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.