Ova tema sadrži 99 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Micka&Nidza 7 godine, 6 meseci ranije.

Gledanje 76 članaka - 76 do 90 (od 100 ukupno)

Omiljeni film

• zona
    Član
    zona

Grad andjela gledala 1000 puta gledacu jos toliko i jos Prica o nama i Mostovi okruga Medison sve sama uzivancija i gledanje po 1000 puta

tanja011
    Član
    tanja011

Bilo jednom u Americi….za sva vremena….

kikica
    Član
    kikica

BILI JEDNOM RATNICI (ONCE WERE WARRIORS)
    Film je dramatican i tuzan. Gledala sam ga samo jednom pre 10god i tada je ostavio na mene ogroman utisak.
    Vise sam ljubitelj komedija.

bilja74
    Član
    bilja74

FOREST GAMP je moj omiljeni film.Mogla bih da ga gledam svaki dan i ne bi mi bio dosadan.Toplo ga preporucujem svima.

Okica
    Član
    Okica

Jeste malo tezak, ali moj definitivno omiljeni film je film o zivotu Fride Kalo :love: :love: :love:

Dzasmin
    Član
    Dzasmin

Ima dosta filmova koji su ostavili snazan utisak na mene. Neke od njih su vec navele i devojke pre mene, nekima sam zaboravila ime ali ne i radnju. U svakom slucaju volim sve sto je dobro, ima smisla, emociju, natera me da razmislim o nekoj temi, koji moze da me nasmeje ili rasplace. Da me dotakne. Gledam sve zanrove osim horora i ne razumem ko ih uopste gleda jer ako se plase (kao naprimer ja) zasto ih gledaju, ako se ne plase i nije ima gadno, kakvi su to ljudi.

Ali ako bih morala da napisem kao za spomenar, od stranih bi to bio POSLEDNJI MOHIKANAC, a od domacih BOLJE OD BEKSTVA sa legendarnim Zarkom Lausevicem.

Misteri
    Član
    Misteri

bilja74 – 16/7/2008 17:40

FOREST GAMP je moj omiljeni film.Mogla bih da ga gledam svaki dan i ne bi mi bio dosadan.Toplo ga preporucujem svima.

:bravo: :bravo: Odličan film!

mayoli
    Član
    mayoli

bilo jednom u americi na prvom mjestu. MISIJA sa Dzeremi Ajronsom i Robertom de Nirom.Pasija na drugom,Prohujalo sa vihorom na trecem

i svi ostali sa Robertom de Nirom.A da dobar mi je i Od sumraka do svitanja sa dzordzom klunijem.Ne volim taj zanr ali ima scena da ti stane dah

mayoli
    Član
    mayoli

Preporucujem da procitate knjigu Kcerka cuvara tajni i IME RUZE Umberto Eko

jacinta
    Član
    jacinta

Forest Gamp! :bravo:

Leatherheads sa dzordzom klunijem,simpaticna razonoda za nedeljno popodne!

jovanchica

Noz,Sjaj u travi,Grad andjela,ali ispred svih FOREST GAMP

J.D.
    Član
    J.D.

Moj omiljeni animirani reditelja Tim Bartona je NIGHTMARE BEFORE CHRISTMAS! Obozavam ga jer je malko pomeren…

Nemanjina mama

🙂 Sad kad ja krenem…
    Filmovi, moja velika ljubav, tako da ne mogu samo da izdvojim jedan….

„Sibirski Berberin“ – Dzulija Ormond, Ričard Haris
    „Zemlja Senki“ – Entoni Hopkins
    „Ljudi od časti“ – Robert de Niro, Cuba Gooding Jr.
    „Lovac na jelene“ – Robert de Niro, Meril Strip
    „Zlokobna belina“ – Entoni Hopkins, Alek Boldvin

…. mogla bi ovako do sutra :>

Ella
    Član
    Ella

E pa Bojana, ovde se jako slazemo… sto se filmova tice 😉 I meni su ova 3 filma VRH!!!! Moraju se pogledati!

"Ljudi od časti" – Robert de Niro, Cuba Gooding Jr.
    "Lovac na jelene" – Robert de Niro, Meril Strip
    "Zlokobna belina" – Entoni Hopkins, Alek Boldvin

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

Nemanjina mama

😉 :-*

Gledanje 76 članaka - 76 do 90 (od 100 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.