Ova tema sadrži 99 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Micka&Nidza 7 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 91 članaka - 91 do 100 (od 100 ukupno)

Omiljeni film

• piljari
    Član
    piljari

„Četvrti čovek“-Nikola Kojo

Radan
    Član
    Radan

„Maćeha“ sa Džulijom Roberts.
    Bilo jednom u Americi.
    Veliki Getsbi.

🙂

mmari
    Član
    mmari

Gejsa,Opomena,Doba tuge,doba srece.

Sandrolina

Zelena Milja tj Green Mile – Tom Henks
    Prosledi dalje tj Pay if Foreward – Kevin Spejsi, Helen Hant
    Gospodar Prstenova tj Lord of the Rings – triologija

Bubilina
    Član
    Bubilina

Grad Andjela, Nemoguca misija 1,3 deo. Blagosloveno dete, Sajlent Hil….

T3
    Član
    T3

Memoari jedne gejse,Ponovo rodjena,Istok-zapad,Nesto sasvim licno,Mostovi okruga medison,Setnja za pamcenje..ima ih jos dosta…ovi su mi prvi pali napamet…inace sam ljubitelj dobre kinematografije ,a od zanrova obozavam romanse,drame i komedije.

da2
    Član
    da2

Pearl Harbor

njamiii
    Član
    njamiii

Od domacih Sabirni centar (jedini domaci film zbog kojeg se ne smorim kada vidim da ga po hiljaditi put repriziraju na tv-u).
    Od stranih The Monster, jedan od retkih filmova koji me i posle 15 godina od prvog gledanja nasmeje. Od Benignijevih filmova mi je simpatica i La tigre e la neve i ako je medju novijima kada se vec dosta komercijalizovao i po mome misljenju poceo da smara. Ok je i u Coffee and Cigarettes. Sada sam se setila filma Night on Earth, to mi je isto jedan od drazih.
    Volim i filmove sa Gael García Bernal-om, Babel je poslednji koji sam odgledala i nije los (sobzirom da amerikanizovan i da glumi bred pit), Y Tu Mamá También me smorio, ocekivala sam vise, narocito u odnosu na Amores perros i La mala educación. Jedan od jacih filmova sa spanskog govornog podrucja je Como agua para chocolate (Kao voda za cokoladu u nas)
    I def. jedan od najfejvorit East Is East! Skoro je snimljen i West Is West ali sve nekako plasim da ga pogledam da se ne razocaram.

njamiii
    Član
    njamiii

Od domacih Sabirni centar (jedini domaci film zbog kojeg se ne smorim kada vidim da ga po hiljaditi put repriziraju na tv-u).
    Od stranih The Monster, jedan od retkih filmova koji me i posle 15 godina od prvog gledanja nasmeje. Od Benignijevih filmova mi je simpatica i La tigre e la neve i ako je medju novijima kada se vec dosta komercijalizovao i po mome misljenju poceo da smara. Ok je i u Down by Law i Coffee and Cigarettes.
    Volim i filmove sa Gael García Bernal-om, Babel je poslednji koji sam odgledala i nije los (sobzirom da amerikanizovan i da glumi bred pit), Y Tu Mamá También me smorio, ocekivala sam vise, narocito u odnosu na Amores perros i La mala educación. Jedan od jacih filmova sa spanskog govornog podrucja je Como agua para chocolate (Kao voda za cokoladu u nas)
    I def. jedan od najfejvorit East Is East! Skoro je snimljen i West Is West ali sve nekako plasim da ga pogledam da se ne razocaram.

Micka&Nidza

Ja volim malo teze filmove…. sa dobrom radnjom i porukom.
    Testera od 1.-7. dela…

Pre par dana je na B92 bio dobar film
    ( glavna uloga dzoni dep). Blow..(beli prah,kako su ga nasi preveli)

Onda Djavolji advokat, kad jaganjci utihnu …..ima ih jos dosta ali ko ce ih se sad setiti…

Volim i komedije,parodije i romanse,drame….
    Jesen u Njujorku,Slatki novembar,i jedan od pre cini mi se 100 godina Ona je ta… sad mi doje glupo kad se setim kako sam se odusevljavala kad ga daju na tv-u…

Jos da dodam Hrabro srce-mel gibson
    naplata duga- mel gibson

seticu se ja jos….

Gledanje 91 članaka - 91 do 100 (od 100 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.