Ova tema sadrži 42 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Micka&Nidza 7 godine, 5 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 43 ukupno)

Omiljeni glumac i glumica

• idealna losa

Moji omiljeni su Bruce Willis i Angelina J. ;]

crvena sonja

Clint Eastwood-kao klinka sam obozavala njegove filmove i dan danas mi je ok,a u mladjim danima bio je veoma privlacan.
    Kristofer Lambert – zbog Gorstaka

Mila Jovovic – najbolja u filmu Peti element

Iki
    Član
    Iki

ne bih mogla da izdvojim samo po jednog glumca
    adam sandler, Owen Wilson, Ben Stiller u komedijama
    tom hanks, bruce willis, robert de niro, clive owen……….
    od glumica bih izdvojila nikol kidman, julia roberts, jennifer aniston i mnoge druge

ummi-emina

Najbolji glumci po meni su:Al Pacino i Robrt de Niro.Obelezili su decenije svetske kinematografije. Skoro svaki film koji su snimili je postao, a i ostao hit. Ja puno volim komedije i Edi Marfija, i njegov stil, i odusevljava me njegov smeh i one fore…….

Sto se glumica tice DJulija Roberts.

leptiric
    Član
    leptiric

Al Pacino
    Rebert de Niro
    majkl daglas
    brus vilis
    entoni hopkins

nickol kidman
    kameron dijaz.
    mishel fajfer
    ima ih,jos ne mogu sada da se setim imena

Kronkusa
    Član
    Kronkusa

Harison Ford i Nikol Kidman. Ne mogu se sjetiti sad drugih. Znam da sam svojevremeno obozavala Tom Kruza, al mi se zgadio kad se spandjao s Penelopom.

maja22
    Član
    maja22

Od stranih Dzulija Roberts i Edi Mrfi
    Od nasih Nikola Kojo,Vojin Cetkovic,Anica Dobra,Katarina Rdivojevic i jos par njih.

Ella
    Član
    Ella

Al Pacino :zvezda:

Robert de Niro :zvezda:

Denzel Washington :zvezda:

Michael Douglas

Antony Hopkins

Richard Gere

Matt Demon

Morgan Freeman

Nicol Kidman :zvezda:

Sheron Stone

Angelina Jolie

Susan Sarandon

Charlize Theron

Michelle Pfeifer

:klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam:

Sanjica__
    Član
    Sanjica__

Od stranih glumica i glumaca volim Edi Marfija, on me uvek do suza nasmeje, Al Pacina, Bruce Willis, Robert De Niro…. Angelina Jolie i Kameron Diaz.
    A od nasih, tu je malo duzi spisak: Dragan Bjelogrlic, Ckalja, Nikola Djuricko, Zoran Cvijanovic, Lazar Ristovski, Nikola Kojo, Srdjan Todorovic, Manda, Nikola Simic, Lane Gutovic, Vojin Cetkovic… ima ih jos ali ne mogu trenutno da se setim!
    Od nasih glumica volim da gledam: Anica Dobra na prvom mestu, Svetlana Bojkovic, Radmila Savicevic, Milena Dravic, Ruzica Sokic, Nada Blam, Katarina Radivojevic, Jelisaveta Sabljic…

Sanja N
    Član
    Sanja N

Tri glumca koja prosto obozavam su Michael Dudikoff,Dolph Lundgren i Ben Affleck.Od malo starijih,tu je Andy Garcia i naravno,Al Pacino.Od glumice,bas i nemam neku omiljenu…recimo,simpaticna mi je Sandra Bullock…(verovatno cu se setiti jos neke).

mikica
    Član
    mikica

Johnny Depp,Jean Reno,Robert de Niro,Jouaquine Phoenix
    Angelina Jolie,Jodie Foster,Kate Blanchet

mima80
    Član
    mima80

Jedan od omiljenih glumaca i, po mom misljenju najbolji frajer na svetu:Benicio del Toro :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: A glumica koja mi je u poslednjih par godina otkrice Naomi Watts koja se izdvaja iz mora holivudskih tipskih glumica :zvezda:

Misteri
    Član
    Misteri

Obozavam Meril Strip. Nevjerovano je sta sve ta zena moze odglumiti sa tolikom vjerodostojnoscu: od prostodusne domacice, preko zene koja umire od raka, do bezdusne karijeristice :klanjam: Od domacih tu su neprevazidjeni Mira Banjac i Bata Stojkovic. Cim pomislim na njih, sjetim se „Balkanskog spijuna“ i umirem od smijeha.
    Od stranih glumaca izdvajam Dzeka Nikolsona i Entonija Hopkinsa zbog njihovih lucidnih pojava.

Brandza
    Član
    Brandza

Edvard Norton,Dzoni Dep,Dzek Nikolson,…od glumica i domacih nemam miljenike

M&M&M
    Član
    M&M&M

Robert de Niro,SAmuel L. Jakson, John Cussack

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 43 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.