Ova tema sadrži 216 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  NaniaN 7 godine, 6 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 217 ukupno)

Osecaj

• Manana
    Član
    Manana

Intersuje me sta ste osetile ili pomislile kad ste prvi put videle svoju bebu(bebe)?Kad su vam je stavili na grudi?

Standzi
    Član
    Standzi

ja sam plakala i vikala „mein baby,mein baby“ tada sam prvi put progovorila nemacki (to tada me je bilo stid pred mm :neznam: )
    a imala sam osecaj da ne smem skloniti pogled sa moje bebe inace ce je neko uzeti 😯 bila sam jako ponosna sto sam postala majka,sreca neizreciva….
    ma taj osecaj ja mislim da se ne moze opisati recima…mozemo pokusati ali to treba prvo da se dozivi da bi se razumelo!! :HAG:

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

e to jedva cekam ostalo je jos pet pet meseci pa cu da odgovorim na ovu temu,mada i kad sam osetila moje dete kako se mrda bilo je neverovatno,Manana ja ti odgovaram ako Bog da za 5 meseci jedva cekam :zvezda: :zvezda: :zvezda:

Sneki
    Član
    Sneki

To se ne moze opisati. to je bio nejlepsi osecaj i dogadjaj u mom zivotu!!!!
    Samo zbog toga bih se poradjala jos 10 puta.
    Pomisla sam:“ kako je lepa moja beba“ (iako su mi svo rekli da je smesna).

njanja
    Član
    njanja

Pomislila sam nesto kao:
    „Konacno (prenela 12 dana, razumljivo zasto sam to pomislila) se upoznajemo! Prelepa si, tako velika (3,450g/61cm) i divna!! Moja!!!“
    Cak nisam dozvolila babici da je iznese iz sale da je pokaze rodjacima (mm i msestra su bili tu ali ja nisam znala za to) jer sam htela sto duze da joj se divim… :love:

Manana
    Član
    Manana

Ma i ja sam zaplakala…to se jednostavno ne moze zuastaviti!To je takav naboj emocija da sam mislila da ce mi srce prepuci! Fenomenalan osecaj!

kalet
    Član
    kalet

Meni je strina bila na porodjaju i kada sam se porodila i ona mi ga stavila na grudi pomislila sam – Ej, ja sam stvarno majka… Bas je lep… Sta sad…- svasta mi je u tom momentu proslo kroz glavu, ali suze su tekle same…

Standzi
    Član
    Standzi

ma odmah sam se radovala sledecem porodjaju!!!

Mirche
    Član
    Mirche

Stanislava – 4/8/2006 10:58 PM

ma odmah sam se radovala sledecem porodjaju!!!

E ovo je dobro…
    Ja sam ga samo gledala i on je gledao mene sirom otvorenih ociju…i nismo nista rekli jedno drugom…posle su dosle suze, kada su ga vec odneli…i jedva sam cekala da ga ponovo donesu..

kalet
    Član
    kalet

Meni je bilo najlepse kada su ga sredili, doneli i spustili pored mene. Mislim, jedino je bilo odvratno sto ti nista ne kazu, a ti kao ovca – da izvinete – mislis sta sad. Ali, ne kazu za dzabe majcinski instikt, sve nekako ide spontano i samo od sebe. Ma, prelepo.

mamaLi
    Član
    mamaLi

ne znam zasto ali ja sam ocekivala ruznu bebu. kad su mi ga stavili na grudi rekla sam> pa nije ruzan, bas je lep. onda naravno plakanje i ljubljenje. a stvarno je bio lep…

kalet
    Član
    kalet

Ma nije sto su nasi, ali stvarno su lepi!!!!

markova mama

Ja sam bila budna tokom carskog reza i pokazali su mi bebu, Marka, koji me je gledao u po ociju, poljubila sam ga i onda su ga odneli, ponovo sam ga videla posle dva dana. Mislim da nisam nista mislila, toliko sam bila izmucena…Tek kasnije me je stiglo. Gledala sam ga kad su ga doneli na podoj i pocela sam da placem, babice su me grdile, pretile samarima, kao dobicu temperaturu….Osecala sam se posle nekako ispunjeno, kao da sam stvarno uradila nesto najvaznije na svetu…

…danijela…

a ja boze gde mi stade ovolka beba :hmm:

RELJINA_MAMA

Vec cetvrti put pisem iz pocetka,nista ne izgleda dovoljno verno ispisano…Cim je izasao podigla sam se da ga vidim(na sta su svi po komandi dreknuli LEZI),sva sam drhtala od srece,rekla sam mu „Boze ruzan si ko tvoj ujka Nemanja,dođi kod mene“,krenule su mi suze i zgrabila sam za ruku najblizeg doktora…Dali su mi ga na kratko te noci,samo sam ga ljubila,a onda sam ga cekala jos tri dana(bio je u inkubatoru jer je rođen 5 nedelja pre vremena) a posle toga ga vise nisam ispustala.NEMOGUCE je to opisati…Inace Relja je najlepsa beba na svetu

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 217 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.