Ova tema sadrži 216 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  NaniaN 7 godine, 6 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 217 ukupno)

Osecaj

• petra
    Član
    petra

osecaj je bio neponovljiv,neopisiv toliko emocija u jednom trenutku nisam osetila

Standzi
    Član
    Standzi

ma moglo je sve da se rusi oko nas,ne bi ni osetila,koliko sam uzivala u tim trenucima…osecaj – kao da je sve na svetu stalo!! i mi smo najvazniji…i naj naj najsrecniji!!! :HAG:

kalet
    Član
    kalet

Tek tada sam razumela moju mamu koja je imala neke svoje fazone kada sam ja u pitanju, pa kada bi se ja ljutila, ona mi je govorila – videces, imaces svoje videces. I stvarno, bi tako, videh.

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

hocu i ja,hocu i ja nestrpljiva sam vise

kalet
    Član
    kalet

Polako Ivana, jos malo pa ce i tebi svanuti najlepsi dan u zivotu. Od tog trenutka sam pocela da shvatam kako ljubav moze tako brzo da raste. I cini mi se da ga svakog dana sve vise i vise volim i da ta ljubav i zelja da provedem vreme sa njim postaje nenormalna.

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

nemogu da cekam hocu da je mazim ljubim,pricam,uspavljujem,dojim,presvlacim,kupam hocu hocu :klanjam: :klanjam: :klanjam: :klanjam:

kalet
    Član
    kalet

E, pa sreco moraces da sacekas, ne vredi. Ali, znaj jednu stvar, to kaze moja baka – Od kada ga rodis i dok oci ne sklopis zivis kako ono hoce i brines uvek, pa imalo 5 ili 50 godina. Samo polako, i dani ce proci, a tada na scenu tvog zivota stupa mali bebironac koji ce biti najlepse i najdraze i najvoljenije stvorenje u njemu.

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

pa sta cu kad moram priroda je takva jos malo jos malo ihiihihihi :trudnica: :beba:

Maki
    Član
    Maki

Meni su je samo na brzinu spustili na grudi jer sam imala težak porođaj i morali su da je nose u inkubator. Znam da je plakala i da su i meni krenule suze i neka jeza. Tek su je odveli rekli su mi da je devojčica i tek onda sam plakala jer sam ja volela da dobijemo devojčicu a rekli su mi da će biti dečak. 😛

BeHappy
    Član
    BeHappy

Pomislila sam , ovo je moja beba, moooja…Bilo je raznih osecanja, od radosti sto je tu do olaksanja sto je porodjaj konacno gotov….

moto
    Član
    moto

Mene su preplavila osecanja suze,smeh…Najlepsi i nezaboravni trenuci u mom zivotu.
    Posto je porodjaj trajao nesto duze bezbroj puta sam pitala babice da li je moja beba dobro.

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

:zvezda: :zvezda: :bravo: :bravo: jaoj jedva cekam

MissGak
    Član
    MissGak

Suze i smeh!!!Dok je plakao na mojim grudima nisam ni ja mogla da zaustavim suze!Plakali smo zajedno,od srece,sto smo tu!!!
    Onda su ga uzeli da ga srede i dok je doktor sredjivao mene ja sam nestrpljivo zapitkivala- koliko jos?,u nestrpljenju da ponovo uzmem u ruke mog andjela!
    Sve vreme je bio pored mene a ja sam samo namestala stakleni krevetac kako bih ga mogla gledati kako pajki!I stvarno,nisam spavala ni sledece noci.Pogledam na jednu stranu,moj mali andjeo spava,a onda okrenem glavu na drugu,kad i tamo jos jedan samo veci!!!Sta bih jos pozeleti moglaSmileyCentral.com
    ….jos jednog andjela za neko vreme…

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

miss gak od srce ti zelim da i ti budes uskoro :trudnica:

MissGak
    Član
    MissGak

Iskreno,koliko sam srecna sada sa mojim malim andjelom,toliko se sa radoscu osvrcem na dane kada sam ga nosila u stomaku!Nadam se da je svim trudnicama isto,da podnose trudnocu kao sto sam ja,da su srecne tokom iste kao sto sam ja bila!!
    I veruj mi,jedva cekam sve to ponovo…SmileyCentral.com

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 217 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.