Ova tema sadrži 216 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  NaniaN 7 godine, 6 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 217 ukupno)

Osecaj

• Irssa
    Član
    Irssa

Jedva cekam da se rodi moj bebac :zvezda: :zvezda: :zvezda:, bas sam uzbudjena

kalet
    Član
    kalet

Mislim da nema nista lepse od toga, d je taj osecaj neopisiv. Pa, tek onda kada smo dosli kuci, onaj miris koji je govorio da je beba tu, pa on onako mali, sladak, nesto kao pravi face, srce majkino.

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

jos malo presla sam polovinu jedva cekam da i ja uzmem u ruke moj mali zamotuljak

xxooxx
    Član
    xxooxx

Ivana ni ja ne mogu da docekam da ga vidim, dodirnem i privijem na grudi…toliko se emocija u meni probudilo dok samo citam ove recenice pune ljubavi prema njihovim bebama da su mi se oci ispunile suzama 😥

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

jaoj xxooxx kad sam ga juce videla na UZ to nije onaj mali obican UZ to je neki veliki i gde samo dobro strucna lica rade na njemu,pa kako ima lepu glavicu ,pa nosic,a ruku stegnute u pesnice,lepa stopala,jaoj dusa moja jedva cekam da ga zagrlim i poljubim i uvek se razplacem od srece kad ga vidim,vec prognoziram da ce biti lep i dobar na tatu,dali su mi prelepe slike i stalno ih gledam ,nemogu da docekam kad cu da se porodim :zvezda:

Sneki
    Član
    Sneki

Cekaj, a sta tebi fali :hmm: ? Moji su lepi, pametni, dobri i sarmantni na mamu 😆

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

ma Sneki ipak je to decak da bude visok na tatu,da ima dobru dusu a tata mu nije za bacanje,kad imam cerku nek sve povuce na mamu 😆

Sneki
    Član
    Sneki

Ma nije ni mm za bacanje, ali opet su lepi, dobri, pametni i sarmantni na mamu.

ummi-emina

Mene nisu bas toliko preplavila osecanja tu u sali,zato sto mi beba nije odmah proplakala,nego malo kasnije,pa sam se zabrinula,i samo me zanimalo da bude sve u redu,posle kad je proplakala bilo mi je malo lakse.Tek kasnije,kad su me prbacili u sobu,i kad su mi doneli bebicu,e tad su mi navalile emocije,bilo je svega,i plakanja,i smejanja,i nespavanja,samo sam je gledala.
    Ivana,i ja volim da devojcice lice na mamu,a sinovi na oceve,tako da je moja cerkica sve ama bas sve povukla na mene.

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

ma ja to samo pricam neka lici na koga hoce samo da mi je dete zivo i zdravo mozda bude na mene,mozda na tatu,mozda pomesan to nije vazno samo da se ja i on sto bi stari rekli lepo i lako raskrstimo 🙂

Sneki
    Član
    Sneki

Naravno da se svi salimo..

xxooxx
    Član
    xxooxx

Ma ja bih volela da se malo izmesa..ima nekih stvari koje mi se ne svidjaju na meni, a takodje ima stvari koje mi se nesvidjaju na mm….znaci bilo bi idealno kada bi on pokupio sve najlepse 😆 😉

Manana
    Član
    Manana

Ma pokupice sigurno!Moj je pokupio sve sto treba,znaju oni sta je dobro! 😉

Mirche
    Član
    Mirche

Moj Pavle je likom isti tata…pa ja kada se tesim znam da kazem da je lep na tatu a pametan na mamu :>

kalet
    Član
    kalet

Nekada su zenska deca licila na oceve, amuska na majke. Sada je sve obrnuto. Lice na roditelja istog pola, a narav na roditelja suprotnog pola. Nek su nam ziva i zdrava nasa decica, pa ce priroda sve sama regulisati.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 217 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.