Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi SLOBODNO VREME Putovanja Ostati u Srbiji ili ne- pitanje je sad

Ova tema sadrži 302 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  sanjas 7 godine, 1 mesec ranije.

Gledanje 301 članka - 301 do 303 (od 303 ukupno)

Ostati u Srbiji ili ne- pitanje je sad

• Praslin
    Član
    Praslin

Njami puno hvala na podrsci. :hag: Bila sam jednom u urgentnom i vratili su me kuci kao da sam tamo otisla iz dosade. A pre toga „zonglirali“ da li sam za gastro, hirurga ili nesto trece. ;]

Inace, novina kod nas je da mi je pre par dana stigao mail od imigracionog. Ja sam im dve nedelje pre toga poslala mail sa pitanjem u vezi zdravstvenog i sreca pa sam to uradila jer ko zna kada bi me obavestili o novostima. Napisali su mi da je nas slucaj zavrsen jos 27. juna (ja sam mail dobila 19.7.) i da kontaktiram policiju za vise informacija. Anja i odemo do policije i devojka sa saltera mi je rekla da smo verovatno dobile vize ali moramo da zakazemo termin u policiji pa ce nam onda sve reci. Prvi slobodan termin – 16.8.. Tako da cemo 16. znati sta je i kako je. Mada, da je odg. negativan, to ne bi zaboravili da nas obaveste i vec bismo bile kuci. ;] E onda krece prava akcija – jezik, vrtic , posao neki … Ali jedva cekam sve to da se malo mrdnem sa mrtve tacke. Upoznali smo i neki par u parku. Imaju dve devojcice. Anja se odusevila njima. Sada stalno idemo u taj park zbog druzenja. Imamo i malog drugara tamo. Mislimo da je iz Alzira ali posto ne prica engleski, sporazumevamo se rukama. Mada, Anji i njemu jezik i nije potreban. Igraju se kao da se znaju celi zivot i kao da se razumeju. Ali mi nije jasno zasto je Anja njemu zanimljiva. Ima 9 godina. Anja je beba za njega. ;]

Eto, opet ja udavih. ;]

Praslin
    Član
    Praslin

Samo da se pohvalim – dobile smo vize. Do 31. decembra ali imamo mogucnost da ih produzimo kasnije.

sanjas
    Član
    sanjas

:bravo: :bravo: :bravo:

Gledanje 301 članka - 301 do 303 (od 303 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.