Ova tema sadrži 188 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Cvetic 9 godine, 1 mesec ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 189 ukupno)

Parada ponosa

• niks
    Član
    niks

10.10.2010.parada ponosa-poremecaj u mozgu ili je ipak u pitanju lose vaspitanje?Svakako nista normalno,sta vi mislite? :buljavko:

mima80
    Član
    mima80

niks – 10/10/2010 13:11

10.10.2010.parada ponosa-poremecaj u mozgu ili je ipak u pitanju lose vaspitanje?Svakako nista normalno,sta vi mislite? :buljavko:

Ne znam nakoga mislis, na ucesnike parade ili na batinase?

njamiii
    Član
    njamiii

:galamdzija: :galamdzija: :galamdzija: :galamdzija: :galamdzija: :galamdzija:

Mislim, ostecen mamograf???!!!!!!!

mima80
    Član
    mima80

Stoka njamiii, stoka!Sve bih ja to poslala na neki prinudni rad u rudnik, pa neka tamo trose energiju. Kako se nisu organizovali da protestuju za ukidanje pdv-a na bebi opremu, svi ti cuvari porodicnih vrednosti, povraca mi se!!!!Toliko mrznje, ogranicenosti, gluposti, ma srednji vek im nije ravan. Ko li je samo sve te mamlaze odgajio, iz koje su dzungle ispali, toliko sam tuzna i besna!!!Grrrrrr!!!!!
    Jadno i bedno…

Osecam se kao da zivim u Avganistanu

Podrska ucesnicima parade!

srecna mama

Ne podrzavam ni jedne ni druge, mislim da bi sE trebao naci neki nacin da ni jedni ni drugi ne budu uvredejni..Ako vec neko hoce da javno izjasnjava svoje sklonosti ka istom polu, koji barem ja ne dozivljavam normalno, neka cini.Nemam nista protiv, ipak je ovo 21 vek, ali ne u CENTRU GRADA.To je moj stav, nisam za to da ih neko kamanuje, napada, i na agresivan nacin izrazava ne zadovoljstvo ka njima, ali mislim i da ima malo provokacije u tome sto se insistira da paradiraju u sred grada.Sve zavisi kako to neko dozivljava, ja sklonost ka istom polu ne dozivljavam kao nesto sto je normalno, za mene nije i sta vise ne moralno mi je.Tako da ako bih rekla da je u redu da paradiraju u sred grada, onda bi mogle i prostituke da paradiraju, i drogerasi i svako ko ima moralno devijantan.Podrzavam Dacica koji je obezbedio veliki br.policajaca da ih zastiti jer ipak su to gradjani Srbije ali ne podrzavam onog ko im je dozvolio da paradiraju centrom.Milsim da bi to sve moglo bolje da se organizuje kada bi oni prihvatili da paradiraju na drugom mestu, a da se gradjani Srbije pripreme za tako nesto.OVako…mislim da tu ima i malo provokacije sa njihove strane.

niks
    Član
    niks

Jesu ladaci i jedni i drugi,jeste isto tako da se niko nije zalozio za ukidanje pdv za decije potrpstine,pa nista posto je 21. vek,hajde da nadjemo i gomilu drogosa,pa nek paradiraju i onda cemo reci 21.vek je :uzid: :uzid: :uzid: :uzid: :buljavko: :buljavko:

mima80
    Član
    mima80

niks – 10/10/2010 13:55

Jesu ladaci i jedni i drugi,jeste isto tako da se niko nije zalozio za ukidanje pdv za decije potrpstine,pa nista posto je 21. vek,hajde da nadjemo i gomilu drogosa,pa nek paradiraju i onda cemo reci 21.vek je :uzid: :uzid: :uzid: :uzid: :buljavko: :buljavko:

Izvini, a u kakvoj su vezi homoseksualci i narkomani?I na koji nacin ti homoseksualci bilo koga ugrozavaju?I zasto je neko ludak ako zeli da se izbori za svoja elementarna ljudska prava, da mogu da zive i uzivaju u svojo razlicitosti bez bojazni da ce neka maloumna stoka da ih premlati u mraku

niks
    Član
    niks

Pa ako je normalno da nam takvi ljudi paradiraji centrom Beograda zasto nije normalno da nadjemo jedno 1000 narkomana,damo im kilu marihuane,igle pa nek se bodu,jer iono,Boze moj treba da se izbore za svoja prava,nisu oni jadni krivi sto su drugaciji.Pitam se samo da li je to slika koju nasa deca treba da gledaju i da to jos smatraju NORMALNIM? :uzid: :uzid: :uzid: :uzid: :uzid: :buljavko: :buljavko: :buljavko: :buljavko: :buljavko: :buljavko: :buljavko: :buljavko: :buljavko: :buljavko: :buljavko: :buljavko: :buljavko: :buljavko: :buljavko: :buljavko: :buljavko: :buljavko: :buljavko: :buljavko: :buljavko: :buljavko: :buljavko: :buljavko: :buljavko: :buljavko: :buljavko: :buljavko: :buljavko: :buljavko: :buljavko: :buljavko: :buljavko: :buljavko: :buljavko:

njamiii
    Član
    njamiii

😯

Eh… ovaj divan jesenji dan namenjen porodicnom druzenju je vec dovoljno unisten cinjenicom da mi je dete vracajuci se iz doma zdravlja kamenovano od strane neartikulisanih i fruristiranih besposlicara. A i mima je manje vise sve rekla, bar sto se mene tice.

Samo me zanima kako li je ziveti sa tolikom mrznjom, kao i da li je taj toliki iracionalni bes, kao i odsustvo sposobnosti njegovog artikulisanja posledica, kako niks rece „poremecaj u mozgu ili je ipak u pitanju lose vaspitanje“?
    Isto tako, niks ako imas zelju da opljujes po pomenutoj populaciji, nema potrebe da za to otvaras temu na Roditelj portalu, za to si imala danas priliku u centru Beograda, ako si uopste u Beogradu.

niks
    Član
    niks

DRaga njamiii,niti zelim da ih opljujem,niti ne zelim ja samo konstatujem da to NIJE NORMALO,i stim se morat sve slozitijer ne zeli da mi dete odrasta u okolini gde je to normalno,pa se zato pitam da li je to poremecaj u mozgu ili lose vaspitanje.
    A sto se tice otvaranja ove teme ove-ona je otvorena,a onaj kome smeta da je gleda i cita ili sta vec to NE MORA da radi.Meni,ako se neke teme ne svidjaju u njih ne zalazim i ne komentarisem sto ju je neko otvorio :-*

nakica
    Član
    nakica

Sto se tice homoseksualaca, ne znam za koja se prava bore, jer nemaju ni manja ni veca prava od svih ostalih, cini mi se (drugo je sto nisu socijalno prihvaceni), a sto se tice ove druge strane, samo mogu da kazem da me je sramota zbog takvih huligana sto zivim u Srbiji, mada takvih ima, verovatno, svuda…Da se pale kola, ljudi gadjaju kamenjem, demoliraju radnje????? Lepo ja uvek kazem, zalosno je sto se tolika energija trosi na unistavanje…lepo motike u ruke, pa u njivu…tol’ke njive neobradjene i narod gladan…za to sigurno ne bi bili tako spremni i organizovani…

niks
    Član
    niks

Slazem se sa nakicom-u potpunosti-dakle da se razumemo da jos neko ne bi pogresno shvatio,ja protiv homoseksualaca nemam nista,odnosno prilicno sam ravnodusna prema njima kao takvima,ali da se organizuje tamo neka setnja u sred centra Beograda to mi nije normalno i nece biti nika.Smatram da takve ljude ne treba dirati,takvi su kakvi su,ali im ne treba dozvoliti tako neke gluposti.
    A sto se tice ovih drugih,u koje me njamiii svrstava,a kojima ja DEFINITIVNO ne pripadam njih bih sve do jednog :batinepoguzi: ,apsolutno mi je nenormalno i uopste za „bez komentara“ unistavanje vozila,lokala……………… ni krivih ni duznih ljudi

Dakle-lepo svima motike u sake,pa se ovi nece vise „paradirati“,a ovi drugi ponasati kao da su pusteni s lanca najblaze receno

njamiii
    Član
    njamiii

Za prava da ne budu strpani i isti kos sa bolestima zavisnoti. Samim tim sto nisu socijalno prihvaceni, nemaju ista prava kao svi ostali, zar ne?
    Draga niks, ne smeta meni tema i ne postavlja se pitanje da li mi se tema svidja ili ne, vec je rec o pobudama iz kojih je tema postavljen, a ne mozes reci da ne zelis da opljujes kada u opis teme stavis poremecaj u mozgu i lose vaspitanje, sto je i najmanju ruku nekuluturno. Postoji milion nacina da se misljenje iznese, samo je pitanje namere – dobra ili losa. To sto ti misli da nesto nije normalno, ne znaci da svi ljudi na ovome svetu treba tako da misle, a jos manje da svi sa tim moramo da se slozimo zato sto TI ne zelis da TVOJE dete odrasta u okolini gde je to normalno.

A znas sta je najzalosnije, sto se nisu skupili vajni naucnici, pesnici, eksperti iz raznoraznih oblasti, kulturni i vaspitani, pa protestvovali i demonstrirali protiv „unistenja nam podmlatka“, nego su ti vajni cuvari cistote srpstva i pravoslavlja koji se oko crkava okupljaju pa u ime Boga kamenje bacaju i pale za sobom gde god prodju, alkoholicari i narkomani sa solidnim reputacijama po policijskim stanicama. I ovo ne pricam napamet, nego sam nazalost u pricnoj meri upoznata sa nekim personama sa vrha dticnih grupacija. E pa meni to NIJE NORMALNO i ja ne zelim da mi dete odrasta u okolini gde je TO normalno. Ali ko me pita. A to kakvo ce moje dete biti zavisi od toga kako cu ga ja vaspitati i nauciti, a to koga ce voleti je iskljucivo njegova licna stvar.

Da vidim sutra svoje dete kako pali u rusi jedan grad, mislim da bih se obesila o prvu gradu. Nazalost, mislim da je vecina majki sinova koji su danas promarsila gravnim gradom ponosna na njih.

njamiii
    Član
    njamiii

niks – 10/10/2010 16:28

ja protiv homoseksualaca nemam nista,odnosno prilicno sam ravnodusna prema njima kao takvima,ali da se organizuje tamo neka setnja u sred centra Beograda to mi nije normalno i nece biti nika.Smatram da takve ljude ne treba dirati,takvi su kakvi su,ali im ne treba dozvoliti tako neke gluposti.

😕

Za koja prava se bore? Zar to nije vise nego ocigledno.

Ella
    Član
    Ella

niks – 10/10/2010 14:53 Pa ako je normalno da nam takvi ljudi paradiraji centrom Beograda zasto nije normalno da nadjemo jedno 1000 narkomana,damo im kilu marihuane,igle pa nek se bodu,jer iono,Boze moj treba da se izbore za svoja prava,nisu oni jadni krivi sto su drugaciji.Pitam se samo da li je to slika koju nasa deca treba da gledaju i da to jos smatraju NORMALNIM? :uzid: :uzid: :uzid: :uzid: :uzid: :buljavko: :buljavko: :buljavko: :buljavko: :buljavko: :buljavko: :buljavko: :buljavko: :buljavko: :buljavko: :buljavko: :buljavko: :buljavko: :buljavko: :buljavko: :buljavko: :buljavko: :buljavko: :buljavko: :buljavko: :buljavko: :buljavko: :buljavko: :buljavko: :buljavko: :buljavko: :buljavko: :buljavko: :buljavko: :buljavko: :buljavko: :buljavko: :buljavko: :buljavko: :buljavko:

Draga Niks, ja moram reci da po ovom postu ti definitivno nisi normalna! :buljavko: Citam i ne verujem koje si poredjenje napravila ??? 😯 😯 😯 😯 Homosexualci su obicni ljudi bas kao ti i ja. Zasto bi nekom smetali oni? Zasto bi nekom smetali mi? Koliko udaren u mozak moras biti da danas izadjes na ulicu i bijes homosexualce (ne bi li ih naucili pameti ili ubili nekog, pa da bude jedan manje, ili jednostavno da ih mi "izlecimo"). Pritom rusiti ceo grad, naneti toliku stetu, pljackati radnje i sl. Koja bolesna sredina :uzid: A najvise od svega, sto ja mislim da je najvece zlo je sto isti takvi koji sebi daju za prava da budu da kazem "zivotinje", uce svoju decu isto. Ljude sam uvek delila po dobrom i losem. Ovde se vidi cist primer ko je los!

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 189 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.