Ova tema sadrži 188 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Cvetic 9 godine, 1 mesec ranije.

Gledanje 181 članaka - 181 do 189 (od 189 ukupno)

Parada ponosa

• becka
    Član
    becka

ja nemama nista protiv njih imam drugove koji su gey i to je njihova stvar ne ugrozavaju me pa zato bih ja njih?svako ima pravo na svoje misljenje i sexualnu orijentaciju,ali ne zelim da se desava parada ponosa cemu to?do sad se nikad nije desilo da neko na razgovoru za posao pita koja vam je sexualna orijentacija samim tim cemu parada ponosa?

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Mogu samo da kazem: Angel nemam reci ali zaista… Da mi homoseksualci (protiv kojih nemam nista al;i im ne treba parada ) usvajaju decu… mislim… zasita nemam reci i to razmisljam je zaista ali ZAISTA NE MOGU DA SHGVATIM. Bolje da budu u domovima nego da gledajub dva oca ili dve mame…mislim… pa kakvih ce oni biti shvatanbja. Ej dva posta sam napisala i ne bih vise zaista ali ovaj sma morala da iskomentarisem jer je zaista bolestan. Neka gey populaija radi to sto radi tj „drugaciji“su od strejt ljudi i ok i mislim da je ok i da im se dozvole brakovi ali dA USVAJAJU DEFCU!!!??? TO NIKAKO!!!

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Becka potpisujem te

dialectica

Sexualna orijentacija se ne „nasledi“ od roditelja prilikom vaspitanja. Za razliku od drugih stvari – na primer, decak koji odrasta u porodici gde otac tuce majku ima vecu sansu da i on sam postane nasilan. Prema tome, ima li vise smisla da deca iz nasilnih porodica budu u domu?

Dalje, gej muskarci ne mogu da dodju do dece sem kroz usvajanje (ili eventualno surogat majka), ali gej zene itekako mogu da osnoju svoju porodicu bez usvajanja. Verovatno takvih porodica ima negde u Srbiji? Bas me zanima da cujem iskustvo.

olga75
    Član
    olga75

Ne znam zasto svi zaboravlajju lezbijsku populaciju i transseksualce ?
    Stvarno MMaco mislis da je bolesno pruziti detetu dom i podmiriti mu sve materijalne i emocionalne potrebe ? Poznajem nekoliko gej parova i stvarno mislim da bi ibli u stanju obezbediti detetu sve sto mu treba pa i objasniti mu zasto ima dva istopolna roditelja . Mariju sam par puta ostavila njima na cuvanje i znam da je nisu zagadili i pred njom izvodili bahanaljie.
    Ponavljam , ljudi homoseksualne orjentacije su tako rodjeni i to ne mogu da promene a to ne znaci da su manje vredni od nas koji se j….o sa drugim polom !!!

srecna mama

becka – 12/11/2010 20:25 ja nemama nista protiv njih imam drugove koji su gey i to je njihova stvar ne ugrozavaju me pa zato bih ja njih?svako ima pravo na svoje misljenje i sexualnu orijentaciju,ali ne zelim da se desava parada ponosa cemu to?do sad se nikad nije desilo da neko na razgovoru za posao pita koja vam je sexualna orijentacija samim tim cemu parada ponosa?

😆 Nasmeja me becka po pitanju zaposlenja, sta vise oni su u tom smislu zasticeniji od nas majki i mladih devojka.Posto obicno na razgovorima za posao nas pitaju:"A, kada planirate drugo dete?", ili "kada planirate da se udate" ili "da li imate decka".Sve su to tendenciozno postavljena pitanja, gde posle na osnovu datih odgovora nas dikriminisu. 👿

pulinka
    Član
    pulinka

Srećna mama, pa ti si uvek mogla reći da si lezbo i ne planiraš decu :)-šalim se, i ja popi.dim na ta pitanja…

MikaMaco, pa svi homoseksualci su iz STREJT porodica-nisi primetila? Kako su oni ispali gej a u strejt porodici?-tako isto bi iz gej porodice mogla izrasti strejt deca.

srecna mama

Pulinka, dobra ideja, ali ipak doslo bi vreme za bolovanje zbog decjih bolesti.Sta da ti kazem, u lazi su kratke noge;)

Cvetic
    Član
    Cvetic

Ja bih bila malo pazljivija sa mrznjom i vredjanjem tudje seksualne orijentacije i tome slicno , kada deca slusaju.
    Iz prakse, iskustva i svega ostalog u mom zivotu, a duzi je od vecine vasih, plus iskustva sa 3 kontinenta, najteze je kada je dete homoseksualno orijentisano a roditelji rasipaju mrznju prema homoseksualcima od malena. U tom slucaju se ono kasnije sasvim otudji , ili roditelji saznaju od okoline sto je najbolnije za njih.
    Ako imate imalo nade da vam se dete otvori , bilo da je to o homo-hetero-biseksualizmu, a ima tu mali milion „drugazijih “ fazona, morate nauciti kako da budete tolerantni i da kontrolisete jezik pred decom.U redu je reci-Ja sam sine heteroseksualac i ne znam sta homoseksualci rade. Nije u redu reci-Ja sam heteroseksualac i ja sam normalan a sve ostalo je nenormalno.
    Ako postignete poverenje kod deteta,znate sta se sa njim/njom desava, imate mrvu nade da mozete uticati na njegov razvoj bar u manjoj meri.Ako vam dete ne veruje i plasi se, nista niste uradili, izgubili ste poverenje.U pubertetu kada je seksualni razvoj najaci, posebno su osetljivi i mnogo se stete moze naneti. Moj sin cita Portal ponekad, a citace vas i vasa deca uskoro.
    Pazljivo sa mrznjom, njom se samo gubi.

Gledanje 181 članaka - 181 do 189 (od 189 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.