Ova tema sadrži 254 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  macaraca 9 godine, 7 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 255 ukupno)

Parfem

• markova mama

Ja volim Kenzo „Flower“, JOOP „All about Eve“, Dali „Laguna“, Armani „Aqua di Gio“, a vi?

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

moj najomiljeniji parfem je viktor rolf koji inace ima izuzetnu notu mirisa i fenomenalno originalno pakovanje,takodje imam od lankoma trezor,2 bvlgari,i dolce&gabbana,light blue,obozavam parfeme.

Standzi
    Član
    Standzi

Za mene je najbolji Dolce&Gabbanna Light blue,taj i koristim…

Mirche
    Član
    Mirche

Proslog leta „Very Iresistible“ Givenchy, Dolce & Gabbanna „Light Blue“ je super, sada koristim „Poison“ Diorov, ako se neko seca…star je sigurno 10 godina (izvucen iz budzaka)

Standzi
    Član
    Standzi

Ma Poison je legendarni parfem!!!! :bravo:

kalet
    Član
    kalet

Light blue, Clinique happy…Inace volim parfeme koji nisu teski i slatki.

Standzi
    Član
    Standzi

Kupila sam danas da „probam“ dezodorans od Nivea-e Pearl beauty…predivan je!!A uzela sam odmah i stik da imam komplet…bas sam odusevljena

Manana
    Član
    Manana

E pa sstanislava ovo vec postaje sblasno!I ja koristim Dolce &Gabana svetlo plavi!Neverovatno!
    Da se nisam ja registrovala pod dva imena :kao Manana i kao Standzi? :> :bravo: :zvezda:

Manana
    Član
    Manana

Al sam ga napisala,ko da sam iz…Ma zaprepastila sam se pa mi ne ide spelovanje od ruke!

Standzi
    Član
    Standzi

Manana 😆 😆 😆 😆 😆

mimi
    Član
    mimi

Very Iresistible“ Givenchy, lacoste pink…super su…inace koliko vam dugo traje jedna bocica od 50 ili 100ml

mimi
    Član
    mimi

ja sam do skoro imala problem na svakih mesec dana sam kupovala novi parfem…

krisstina
    Član
    krisstina

Moj omiljeni je beli Burberry!
    Joj bas ga volim!

:srbenda:

sakicar
    Član
    sakicar

Trenutno koristim Diorov Adict 2, a inace obozavam Davidoff.

dr Avluela

Burberry i DKNY Be Delicius

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 255 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.