Ova tema sadrži 254 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  macaraca 9 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 196 članaka - 196 do 210 (od 255 ukupno)

Parfem

• Ella
    Član
    Ella

jelena_ns82 – 18/1/2009 00:59 Trenutno koristim ova dva parfema: Versace Bright crystal i Givency Very Irresistible

Imam i ja oba i odlicna su!!! Pogotovo volim Givency Very Irresistible :love:

Emina
    Član
    Emina

Nezamjenjljiv mi je… :sok:

[URL=http://g.imageshack.us/img27/chopardmagicalnightssho.jpg/1/][IMG

maslacak
    Član
    maslacak

Moj omiljeni vec duze vreme ( i jedini koji mi sada prija ) Nina Ricci – Nina

Jelena&Teodora

Ella – 20/2/2009 23:55

[QUOTE]jelena_ns82 – 18/1/2009 00:59 Trenutno koristim ova dva parfema: Versace Bright crystal i Givency Very Irresistible

Imam i ja oba i odlicna su!!! Pogotovo volim Givency Very Irresistible  :love:

Hehehe,izgleda imamo isti ukus…..:)

May05
    Član
    May05

Emina super izbor,meni je taj parfem extra,ja sam pocela da narucuejm preko neta jer je duplo jeftinije,bas sam juce postom dobila jedam od 15 eura postarina se ne placa,evo ti adresa pa pogledaj svi su skoro u pola cijene
    http://www3.schlecker.com/htdocs/Detail.aspx?artikelnummer=1114398001&backbutton=no&rubriknummer=1320&sSuchbegriff=Chopard

myche
    Član
    myche

ja sam opet kupila paco rabanne ultraviolet, jednostavno bez njega ne mogu! 😆

maslacak
    Član
    maslacak

Danas sam kupila Bulgari Omnia Green Jade – super je osvezavajuci i mogu da ga podnesem sada 🙂

ivana3777
    Član
    ivana3777

Koristim i druge parfeme, ali Escada Sentiment mi je definitivno omiljen parfem zadnjih par godina.

kika
    Član
    kika

JESTE LI PRIMETILE SA KOLIKO STRASTI OVDE PISEMO, JA BIH ZA NOA PERLE ………UH……..SAVRSEN JE ZA MENE…………POMISLIO BI NEKO DA GOVORIMO O SVOJIM NAJZESCIM LJUBAVIMA U ZIVOTU :love: :love: :love: :love: :love: :love:

Karli
    Član
    Karli

Trenutno Naomi Kembel.Dobila sam iz Australije neki super parfem,nama nepoznat ali je extra.Tako da ta dva koristim sada.

Inace retko kada kupujem isti parfem tako da nemam omiljeni.

nensy
    Član
    nensy

Dobila sam ga od muza za rodjendan.Prelep je.

leptiric
    Član
    leptiric

NENSY njega zelim,imala sam uzorak
    Kao i Barbery -Barbery

dragana_77m

Ja sam pre neki dan od prijateljice dobila COVET – pure bloom Sarah Jessica Parker i jako mi se dopada. :love:

Uki&Ada
    Član
    Uki&Ada

Ja trenutno koristim-HUGO BOSS WOMEN(mjega koristim od decembra 1999. i moram uvek da ga imam),Versace-Bright crystal,Versace-Versus(jedva sam ga nasla),Puma-Flowing i Puma-Jamaica.Inace prvi parfem koji sam dobila od MM bio je D&G-Light blue i on je super,ali jedini koji ja kupujem je Hugo Boss Women,a sve ostale dobijam:>

sladjanam
    Član
    sladjanam

Dior : J’adore, Midnight poison, Addict- su mi omiljeni:)
    Koristim i Black XS i još koji, ali ova tri bih uvek menjala za bilo koji. Jbg, ja sam fan teških nota:)

Gledanje 196 članaka - 196 do 210 (od 255 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.