Ova tema sadrži 254 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  macaraca 9 godine, 7 meseci ranije.

Gledanje 226 članaka - 226 do 240 (od 255 ukupno)

Parfem

• simona78
    Član
    simona78

Armanijev Code, Diorov J’adore i Bossov Deep Red – kad se bas skocka ova cica 😆 😆 😆 😆

Za svaki dan – Femme Boss, Omnia Crystalline Bvlgari, Be Delicious DKNY,…

Obozavam parfeme :zvezda: :zvezda: :zvezda: :zvezda: :zvezda: :zvezda: :zvezda: :zvezda: :zvezda: :zvezda: :zvezda: :zvezda: :zvezda: :zvezda:

Ella
    Član
    Ella

Ovo je jedan od mojih favorita i njega cesto stavljam u poslednje vreme: BOSS Femme

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Ovaj sam dobila nedavno na poklon i neverovatno kako je ta osoba umela da pogodi sta ja volim 😉
    Dreaming-Tommy Hilfiger,odlican je :sok:

Obozavam parfeme :zvezda:

milica-cica

Trenutno Naomagic, mada su mi svi njeni parfemi extra!

E zene, kako se razlikujemo! Neki parfemi koje sam procitala mi se ne svidjaju,bas kao sto se nekima ne svidja ni ovaj koji sam navela. Ne kazu dzabe da su ukusi razliciti.

simona78
    Član
    simona78

Dobila juce od mm-a :love:

Extra, extra, extra :zvezda: :zvezda: :zvezda:

Ella
    Član
    Ella

simona78 – 11/12/2009 15:26 Dobila juce od mm-a :love: Extra, extra, extra :zvezda: :zvezda: :zvezda:

A ja dobila Simona taj isti parfem od kume jos letos, i jos ga nisam ni odpakovala (a znam kako mirise) 🙂 Odlican je! Obozavam Burberry 😉

Ivo, dobar je i taj tvoj Tommy 😉 je sais! :-*

secer
    Član
    secer

iva&lule, koristila sam taj tommy jos odavno fenomenalan je…..a vidim da si plavusa pa ce ti sigurno stajati….
    ukusi se razlikuju, ali se zna ko sta kome stoji…crnkama jedno dok uz plavuse vise vocni idu….ja ni ne mogu crnku da zamislim sa vocnim parfemom, ne znam zasto…
    moji klasika parfemi su issey miyake, d&g light blue,davidoff cool water, 212 carolina herrera,dior jadore i slicni…kad kazem klasika mislim one koje uvek imam u kuci i kupujem ih godinama i koji mi dobro stoje….mada volim uvek da eksperimentisem

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Ella,znam da znas da je dobar,dobro si znala sta da izabares za mene,poznajes moj ukus :-*

Secer,ja bas to ne gledam tako crnke ,plavuse,ridjokose…Kad pomirisem mora da mi se svidi,i kad mi se svidi onda moram da ga kupim :ruganje:

Trenutno koristim: Jean Paul Gaultier,Bvlgari,Tommy,Burberry,Dior…A vec sam danas merkala neke,nikad mi nije dosta..Idu praznici pa se nadam da cu dobiti neki od muzica :lol:on zna da mene samo to raduje 😆

Maja-belgija

ovu su moi dva parfema koi ih koristm jos od letos a dobila sam ih od muza na poklon i nikako da ih potrosim jer su 100 ml

By mdimoska at 2009-12-12

By mdimoska at 2009-12-12

secer
    Član
    secer

oba imam majo i oba su malo jaca za moj ukus, ali njih stavljam kad sam malo elegantnije obucena jer mi uz to idu:)

da2
    Član
    da2

Ubedljivo mi je nezamennljiv Jean Paul Gaultier, njega uvek imama, a koristim ga vec 13 godina.
    A uvek imam jos koji pride , Bvlgari, Dior J’adore

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

da2 – 11/1/2010 02:17

Ubedljivo mi je nezamennljiv Jean Paul Gaultier, njega uvek imama, a koristim ga vec 13 godina.
    A uvek imam jos koji pride , Bvlgari, Dior J’adore

da2,i ja obozavam Jean Paul Gaultier i imam od 100ml,kao i Bvlgari od 50ml,Burberry,Dior J’adore ,te bas volim, a imam ih puno i nikad mi nije dosta 🙂

Maja-Belgija bravo za parfeme :bravo:

Ja sam za dan zaljubljenih dobila od muza pafrem koji nikako da kupim,jer uvek kupim neki drugi ili dobijem,a imala sam ga pre tri godine i totalno mi odgovara i radujem se sto je 100ml :ruganje:

Viktor&Rolf

Uki&Ada
    Član
    Uki&Ada

I ja uvek imam 5-6 parfema,Hugo Boss Women uvek imam,onaj stari crveni,a sad imam i dva versace,nekoliko puma,D&G-Light blue,a pre par dana kupila sam Tom Tailor,bas mi se posvidjao,a i bio na snizenju!

tanja.
    Član
    tanja.

Za 8.mart sam dobila versace

očarana sam, ne odvajam se od njega :love:

Natasa
    Član
    Natasa

Tanja taj parfem je divan. Dobila sam promo bocicu u jednoj parfimeriji i stvarno sam se odusevila. Nadam se da ce uskoro doci na red.

Gledanje 226 članaka - 226 do 240 (od 255 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.