Ova tema sadrži 254 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  macaraca 9 godine, 3 meseci ranije.

Gledanje 241 članaka - 241 do 255 (od 255 ukupno)

Parfem

• Kolibri
    Član
    Kolibri

Ja sam godinama verna jednim te istim parfemima, ali sta da radim kad mi se drugo slabo sta svidi. :neznam:
    Kod mene se smenjuju Angel-Thierry Mugler, Escada – Magnetism, Dior -Hypnotic Poison i Armani-Emporio.
    Za Angel znam ili ga ljudi vole ili mrze, sredine nema, ja ga obozavam, dok moj muz hoce dusu da ispusti od njegovog mirisa i znam dosta ljudi koji tako reaguju. Kazu da je mnogo tezak i agresivan, a meni su svi ostali osim ovih mojih nekako ‘tralala’ :neznam:
    Na kraju sam nasla da svi pripadaju jednoj te istoj noti -orijentalna gurmanska, verovatno mi to odgovara.
    Sad sam smeknula, tacnije nanjusila na jednoj devojci Lolita Lempicka, ali nisam sigurna koji je.
    Prvom prilikom ga jurim 😆

njamiii
    Član
    njamiii

Kolibri i ja volim Thierry Mugler, s tim sto je moj omiljeni Alien. Jest’ mu malo jaca cena, al’ je savrsen 🙂 I ja se godinama drzim njih par, pored Aliena koji je dominantan, koristim i Jean Paul Gaultier Classique, D&G Light Blue i ponekad Noa i Burberry. Ranije sam koristila i Hypnotic Poison i prelepo mirise, s tim sto je meni on malo jak i vise mi je odgovaralo mleko za telo koje ima identican miris kao parfem, samo naravno blazeg inteziteta. Da li neko zna da li i gde u Beogradu ima da se nadje Liz Claiborne Mambo?

acinica
    Član
    acinica

Mmmmmmmmmmm obožavam parfeme i trenutno se na mjo polici nalazE Diamonds-Armani,The One-D&G,Chance-Chanel i neprevaziđen COCO-MADEMOISELLE….. 🙂 🙂 🙂

srecna mama

Poz svima,

Da li neko moze da mi kaze ako zna kako mirise parfem red tempt.Dobila sma ga na poklon, ali ne bih otvarala vec bih nekome poklonila,ako je npr.cvetni ili neki tezi miris da ne otvaram, jer iste ne podnosim.

Kolibri
    Član
    Kolibri

Ako je to taj na koji ja mislim onda jeste cvetni.

srecna mama

Kolibri, ovo je neka crvena kutija, e sad ne znam, neko mi rece da je Dona Karan.Ne znam koliko je to tacno.Kako mirise, je li lep?

Kolibri
    Član
    Kolibri

Ako je Dona Karan znam da ona ima Red Delicous, crvena bocica i cvetni je 100%. Najbolje da odes do neke parfimerije pa da njusnes tester, da se ne ispaljujes da nekom das, a svidi ti se kad ga taj neko otvori. Mudro, zar ne? 😆 😆

srecna mama

Dobra ideja:-)

Estella
    Član
    Estella

Ja koristim Armani Sensi White notes, obozavam ga, nije mnogo jak. A od gore pomenutih, predivan mi je Versace Bright Crystal!

Uki&Ada
    Član
    Uki&Ada

Ja od 2007.godine koristim Versace bright crystal i uvek ga imam,bas sam ga uzela sad za 8.mart ponovo posto mi je bio pri kraju,a uvek imam Hugo boss women,to su mi dva omiljena!!!

kika
    Član
    kika

CACHAREL , NOA PERLE, OPET I UVEK

T3
    Član
    T3

bylgari mi je nezamenljiv,ionace od dezodoransa volim rexonu,lmx i nezamenljivu niveu..samo da nisu slatkasti,teski i nikako cvetni parfemi sve ostalo moze..

T3
    Član
    T3

obozavam jos i maliziju pogotovo zutu,jeste muski ali savrsen je od tog mirisa se uvek raspametim,volim jos i BU i wish nije los..
    jel probao neko novi garnier dezodorans kazu da je super mada ga ja jos nisam ni omirisala ni probala ,ali smekjam ga tako da u najskorije vreme verovatno hocu,lagan je sad za leto,stiti 24 od znojenja sto je bitno,a mirise predivno,dakle osvezava i mirise a ko da hga nemas..kad ga probam javljam utiske..

T3
    Član
    T3

ja imam ovakav

od dezodoransa ovaj i ovaj ..probala sam i zeleni adidas super je mada su svi dobri..

evo szuper sajta sa parfemima i online kupovinom…http://www.ekorpa.com/b/CHANEL/catalogue.html

macaraca
    Član
    macaraca

trenutni parfem ARMANI REMIX iako je blag za mene lep je i osvezavajuci…..
    dok ne uzmem ponovo dior hipnotic poison-mmmmmmmmmmmm

Gledanje 241 članaka - 241 do 255 (od 255 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.