Ova tema sadrži 254 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  macaraca 9 godine, 3 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 255 ukupno)

Parfem

• MissGak
    Član
    MissGak

markova mama – 7/7/2006 5:14 AM

Ja volim Kenzo „Flower“, JOOP „All about Eve“, Dali „Laguna“, Armani „Aqua di Gio“, a vi?

Markova mama pa zar postoji JOOP „All about Eve“ jos uvek da se kupi…ja ga trazim vec godinama… :neznam:

xxooxx
    Član
    xxooxx

Ja najvise volim ESCADA “ Sentiment“ a koristim i D&G “ BY“ a i “ Light blue“ s’vremena na vreme, ARMANI “ Mania i She-white“ Volim i Joop-“ All about Eve“ jer mirise na zelenu jabuku…sveze i lepo. A da zaboravih TRUSSARDI „Fresh“

xxooxx
    Član
    xxooxx

MissGak – 24/11/2006 11:30 PM

[QUOTE]markova mama – 7/7/2006 5:14 AM

Ja volim Kenzo „Flower“, JOOP „All about Eve“, Dali „Laguna“, Armani „Aqua di Gio“, a vi?

Markova mama pa zar postoji JOOP „All about Eve“ jos uvek da se kupi…ja ga trazim vec godinama… :neznam:

Naravno da postoji..probaj da ga narucis preko interneta, jeftinije je! Ako ga ne nadjes tamo gde zivis, probaj Australiju http://www.MySuperDeals.com.au

ada
    Član
    ada

Ja koristim“Davidoff Cool Water“i fenomenalan je!!! 😉

Standzi
    Član
    Standzi

imam taj parfem Ado,dobila sam ga za rodjendan od prijateljice,ali mi se ne svidja bas nesto, :neznam: lepa je bocica,plava ,ma bas lepa,ali eto ne mogu da ga koristim kao voda mi je nekako..

danas sam castila sebe i kupila sam od Esprit, novi parfem, Horizont!!! predivan je!!
    bas sam rekla Andeli,luda sam za tim parfemom sad! juce mi stigao neki katalog i u njemu proba za taj parfem i ja zagrebem i odusevim se! ceo dan sam mirisala,pa otisla u parfimeriju da vidim posto je,kad vidim tester i nasprocam se ko luda za dzabaka da vidim jel stvarno tako dobar :ruganje: isla sam kuci i divila se sama sebi kako lepo mirisem! :ruganje: tako da sam otisla danas u kupila ga!

nina*****
    Član
    nina*****

Pomirisite novi DOLCE&GABBANA parfem i mleko za telo-THE ONE! Mnogo mi se svidja!

Aiko
    Član
    Aiko

Moji omiljeni su Fendi, Opsesion, Roma i Caleshe.

bveselinovic

trenutno koristim d&g crveni onaj stari a najvise vilim klinik simpli to je na srpskom super je ali letnji parfem

Aiko
    Član
    Aiko

Mirche – 8/7/2006 12:47 AM
    sada koristim „Poison“ Diorov, ako se neko seca…star je sigurno 10 godina (izvucen iz budzaka)

I ja ga izvukla iz budzaka skoro :ruganje:

ummi-emina

kad smo kod budzaka ja sam skoro izvukla beli JOOP,ko zna od kad mi je stajao u ladicu,i podsetio me na skolske dane,jer tad sam ga koristila……

Karli
    Član
    Karli

Ja trenutno koristim Gabriela SAbatini!Nemam neki poseban!Uvek kupim drugi! 😆

Sanjica__
    Član
    Sanjica__

Ja trenutno koristim SENSI- Armanijev,
    inace obozavam i HUGO BOSS, Jadore- Dior,
    D&G svetlo plavi… Ima toliko lepih parfema, ponekad je tesko odluciti se
    :neznam:

Sneki
    Član
    Sneki

Volim Bvlgari onaj prvi (zuti) i takodje od Bvlgari-ja white tea.

Karli
    Član
    Karli

Da znas da je nekada tesko izabrati!Dok pomirisis par njih zaboli te glava i odustanes!Zato ja posaljem mm da mi kupi!Ima ukusa za sve zivo i nema brige!

sakicar
    Član
    sakicar

Karlice, potpuno si u pravu. Na free shopu, uvek isprobavam parfeme, naprskam se kao luda, pa posle ne mogu da odaberem pravi, a kad se pomesaju mirisi, nista gore.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 255 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.