Ova tema sadrži 254 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  macaraca 9 godine, 7 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 255 ukupno)

Parfem

• Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

iskreno se nadam da ce moj dragi za novu godinu da mi pokloni moj omiljeni parfem,,viktor&rolf,kaze da mi sprema dva tri iznenadjenja,pa kad razmislim ide nova godina,Bozic,nama godisnjica braka,pa beba ce da se rodi i posle dan zaljubljenih ala ce biti iznenadjenja i poklona uh,uh, :zvezda: :zvezda: :zvezda:

Karli
    Član
    Karli

Pa Ivana tebi uopste nije lose!I ja senadam nekim lepim poklonima! :caos:

milena
    Član
    milena

ja volim i preporucujem clinique happy heart

Andjela.26

Do skoro sam koristila „Light blue“ a sad Versace – „Bright crystal“! ODLICAN JE!!! Sledeći na udaru ce biti „The one“ (D&G) 😆 😆

sunshine
    Član
    sunshine

gucci rush i hugo bos deep red

tigric
    Član
    tigric

Andjela imamo isti ukus!LIGHT BLUE je moj favorit

Irssa
    Član
    Irssa

meni je omiljeni D&G onaj klasicni, crveni, obozavam ga, a trenutno koristim hugo boss-deep red, i on je dobar ali D&G je naj bolji

Ella
    Član
    Ella

Ja svaki put kad putujem avionom (a to je bas bas cesto) kupim meni i mm po parfem. Kao i on… Sva sreca pa putujemo cesto i parfema imamo. Ipak najomiljeniji mi je do sad Laura Biagotti "Roma", Valentino "V" i Sonia Rykel "Woman"

skorpijamaya

Ja volim jace,ostrije mirise ,trenutno mi je cool od
    Diora `Addict`.

leptiric
    Član
    leptiric

parfemi mi se vise svidjaju muski.
    imam 2 parfema oba od diora i slabo ih koristim.j adore
    i pure poison.
    i koristim muski adidas sivi.
    ima dosta muskih i zenskih koji su mi ok.ali da ne navodim.
    prodavala sam ih ,pa se u njih dobro razumem.

sAnjica06
    Član
    sAnjica06

Volim parfeme Armani Mania je super, koristila sam staru, naravno i ovo nova je dobra. Sad imam novi Escape dobar je ali nisam oduševljena, svidjami se kako mi stoji Paco Rabanne pour Elle (nekoliko sam imala, potrošim ga i naravno opet ga kupim da ga imam za ponekad)…
    Ma mnogo volim parfeme, svaki dan moram da ga stavim. I sada kada nigde posebno ne idem, kada sam u kupatilu zna se. Anja se navikla i ne smeta joj 😆

sAnjica06
    Član
    sAnjica06

umalo da zaboravim novi BOSS je super. Uskoro ću ga dobiti, tako osećam 😉

maja22
    Član
    maja22

ja obozavam parfeme i tesko mi je da izaberem……

Standzi
    Član
    Standzi

Muz mi je kupio parfem kad sam se vratila iz SRB i to Armani Code,svidja mi se bas!
    A nisam mogla da odolim neki dan i kupila sam od Kevin Clein Escape,jednostavno me podseca na sve dogadjaje dok sam bila devojka 😉 i morala sam ga kupiti!!
    Sad koristim i jedan i drugi u zavisnosti od raspolozenja 😉

bveselinovic

dolce&gabbana crveni

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 255 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.