Ova tema sadrži 18 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  cvecka 9 godine, 1 mesec ranije.

Gledanje 16 članka - 16 do 19 (od 19 ukupno)

PEDIKIR,MANIKIR

• macaraca
    Član
    macaraca

Treba mi preeporuka dobrog pedikira u BG jer mi urastaju palcevi i treba mi stvarno neko ko zna!

na rukama imam izlivene noktice tako da su uvek sredjeni…

anita86
    Član
    anita86

drage mame,kazite mi kad ste pocele sa lakiranjem noktiu?mi imamo 7mes i u fazi kad pocinjemo da ruckamo pa stalno mu guram prste u usta kad ga hranim,neznam dal je bas dobro da mi nokti budu nalakirani….?! :neznam:

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Idem na manikir nekoliko puta godisnje,zbog parafinskog pakovanja,oblikovanja,da odsecu svaki visak,inace ovako sasvim lepo sama sredim nokte,ja ne volim crrtanje po noktima,uvek sam za jednostavnije lakiranje noktiju u jednoj boji.

Kod pedikira sam isla nekoliko puta u kozmeticki salon,takodje ih isto negujem kod kuce,nekad i po sat ipo ih lickam i mackam.

Pre nedelju dana sam isla kod medicinskog pedikira,tako se zove ovde.Oni rade sa osobama koje recimo nisu u stanju da sami sebi srede ruke ili stopala,da odsecu nokte i neguju,ali i rade sa sposobnima takodje.Posto moja svekrva ide na masaze zbog ruke,i jednom svratila da joj srede nokte,posle iskoristila da joj srede i nokte na nogama,takodje sve isturpijali pete,odsekli visak koze oko noktiju,zena kad dosla kuci stopala sredjena samo tako,i to za male pare.Ja sam isla iz razloga sto mi na palcu stalno urasta nokat,isecem ja i kuci kako treba i isturpijam ali ne vredi opet udara u meso.Tako da od sad icicu kod medicinskog pedikira,jednom mesecno, ja im ne placam nista,jer imam dobro osiguranje.Inace kako mi cesto urasta nokat,jeza ma hvata mogu neku infekciju da navucem.Inaca stopala su mi kao bebina,jeste da su mi i pre bila sredjena,ali opet ne mogu ja kao oni.Prezadovoljna sam!

cvecka
    Član
    cvecka

1 nedeljno solarijum (10 min.) plus kavitacija.
    1 mesecno tretman lica.
    1 mesecno sisanje i farbanje
    2 put mesecno manikir-gel nas moje nokte (za one kojima se lista nokat, toplp preporucujem).
    pedikir -nikad.
    I sad kad bolje razmislim, trebalo bi da izgledam kao bomba, al nista od toga…valjda placam odmaranje svojih zivaca, a ne sam efekat.
    P.S. Ko ima klince, razumece ovaj poslednji komentar…

Gledanje 16 članka - 16 do 19 (od 19 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.