Ova tema sadrži 32 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Lusija 7 godine, 3 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 33 ukupno)

Pepa prase crtani

• Snezana J
    Član
    Snezana J

Moja Anja obozava ovaj crtani u stanju je da ceo dan provede gledajuci Pepu,cak je pocela i da je kopira,mene to izludjuje.Ima li jos dece koje vole ovaj crtani i sta misle dali je crtani ok.

Snezana J
    Član
    Snezana J

Juuuuuhhhuuu ima li koga ❓ ❓

srecna mama

Mi smo tuuuuuuuuu. samo da kazem, da moj sin zna unapred koja epizoda ide, npr.ja mu pustim pepu prase, a on onda kaze, e sad ce mehurici;)))))))Toliko o pepi praseeeeeee

lillyblue
    Član
    lillyblue

Mi smo samo jednom nabasali na taj crtani, mislim da se Vuku svideo, ali meni je bio onako .
    Kojim danima se prikazuje na tv-u?

Srcka
    Član
    Srcka

Eva duuuuuuuuuuuuuuugo nije volela da gleda crtani, ma da se zainteresuje bar malo ali u poslednju vreme gleda ali bira sta. Nece svasta. Pepu obozava i meni je taj crtani super, cak i volim da ga gledam sa njom.

A daje se na Ultri u 19.20h a ne znam kada je repriza

nacafaca
    Član
    nacafaca

Moj acko obozava pepu,lillyblue mi hledamo na tv ultra uvece od 19 i 15h ja mislim.

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Luka jedno vreme uopste nije voleo da gleda Pepu,pa se to posle promenilo,meni je ok crtani ali me strasno nervira kad vidim njega da se na kraju valja i onako glupo smeje kao Pepa:sok: To me bas iritiralo,sada se po neki put valja,ali stisnem zube procice i to.Inace on i dalje obozava Miki Mausa,Nody,Winnie the Pohh,i trenutno obozava onaj crtac “Thomas le train“(Voz Tomas) kao i Zvoncicu 🙂
    Pepu je moj muz skinuo sa neta pa prebacio na USB i tako gleda na DVD.

simona78
    Član
    simona78

S. inace ne voli crtane, uopste nije zainteresovana da ih gleda, ali PEPA PRASE je druga prica!!! Obozava ga! Daje se ujutru oko 8h na TV Ultra i uvece oko 19h20 i super mi odgovara ta satnica, jer mi dobro dodje da ga ujutru pogleda kad ustane dok ja sredim bebu i uvece dok bebu podojim ili okupam :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

srecna mama

Pepa se ne daje na nasoj televiziji koliko ja znam, kao npr.sundjer Bob,mi smo to ranije gledali n ultri , znalo se, ujutro u 7, i fifi je oko 8h i 30min.Posle fifi ima oko 14h, i ne znam posle kad ima Pepa, jedna mama je navlea gore terminem mi smo kupili diskove, pa gledamo cesce.Uzgred da pitam, je li dozvoljavate vasoj deci da gledaju crtace na kompu?Moj Marko za sada gleda na kompu, ali mu ne dozvoljavam vise od dva sata dnevno.

Snezana J
    Član
    Snezana J

Jos uvek joj ne dam da gleda na kom.ali zato imamo disk koji traje 4sata pustimo i mirna je.A na tv gleda na ultra.

srecna mama

a, koliko ima tvoja cerkica?Moj deckic ima 22 meseca.

lillyblue
    Član
    lillyblue

Ni Vuk nije nesto posebno zainteresovan za crtace, retko koji da ga odusevi i da mu je smesan, ali taj pepa prase, je gledao cini mi se ne trepcuci. Valjda zato sto se radnja odvija sporo, sto su lepe boje, sto razume sta se desava, tj. nije komplikovano za shvatiti.

Snezana J
    Član
    Snezana J

Srecna mama moja Anja 3 maja puni 22 meseca.

nina*****
    Član
    nina*****

Malo nas je prosla ta faza gledanja crtaca po ceo dan!:) Valjda i ovo lepo vreme utice na to,pa moze po ceo dan da bude napolju,ali ove zime se usijao DVD i komp od njegovih crtaca. Ne budvalno,jer sam mu uvek ogranicavala vreme gledanja,ali je bas trazio po ceo dan. Pogotovu Pepu prase.:klanjam:

Sto se tice toga koliko mu dam da provede vremena ispred kompa-veoma malo,samo za one crtace koje nemamo na DVD-u,pa nadjemo na youtube-u i to obicno voli po jedan da odgleda pred spavanje.To je znaci nekih 10-ak minuta dnevno,najvise 20.Ako moram nesto da uradim,a smeta mi,onda je najlakse da ga stavim 10-ak minuta da gleda crtac,nikako vise.Isto vazi i za tv. Iskreno,malo mi je tesko da nadjem opravdanje i dobar razlog za to da se dete ostavi po 3-4 sata da gleda tv ili ispred kompjutera :neznam:

T3
    Član
    T3

i kod nas u kuci vlada pepa manija 😆 ..gleda se i vrti maltene non stop sto na dvd-u u sto na ultri.. :sok:

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 33 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.