Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi SLOBODNO VREME TV, Internet Plavoiliroze.com – decak ili devojcica

Ova tema sadrži 13 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  nensy 7 godine, 6 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 14 (od 14 ukupno)

Plavoiliroze.com – decak ili devojcica

• Perovic
    Član
    Perovic

Pozdrav. 🙂
    Planirajte porodicu, saznajte sta ćete roditi jednostavno i lako! Sajt se bavi tematikom određivanja pola budućeg ili već začetog deteta, metodom računanja preko datuma rođenja supružnika. Ovim putem želimo pomoći svima onima koji bi želeli isplanirati svoju buduću porodicu ili pak saznati da li će dobiti sina ili ćerku mnogo ranije nego što to može ultra zvuk. Posebnom tehnikom računanja, tačnog datuma rođenja oca i majke, moguće je odrediti pol deteta bez odlaska na ultrazvuk sa tačnošću od 100%. Metoda nema nikakve veze sa astrologijom i bilo kakvim pogađanjem. Takođe je moguće odrediti kada dete treba da bude začeto(u kom mesecu/godini) da bi bilo željenog pola. To znači da ćete sada precizno moći da planirate buduću porodicu. Bez skupih i po zdravlje štetnih abortusa! Posetite sajt

http://plavoiliroze.com/

pahuljica
    Član
    pahuljica

Da, za svega 500 dinara…

alhemicarka

Ma da l` je ovo moguce!? „Metodom datuma rodjenja supruznika“.
    „Skupih abortusa“. Grozota.
    Sta sve nece da smisle za pare.

sandrabgd
    Član
    sandrabgd

A u svemu tome treba ostaviti i datum kad ste ostali trudni :>
    E svasta ce jos na ovom internetu da rade za novac….

Mozda ima i proracun „tacan dan zaceca“ da bi sva polja popunili tacno.

Saky
    Član
    Saky

Evo ovde isto to al’ za dzabe 😉
    http://www.babygendertool.com/baby-gender-test.aspx

alhemicarka

Saky, za jedno dete mi je pogodilo, za drugo ne 😆 😆 😆 .

Micka&Nidza

Saky i meni je pogodio za sofiju….

angelina1
    Član
    angelina1

meni je pogodilo za ovo jedno sto imaam8) 😆

Perovic
    Član
    Perovic

pahuljica;784564 wrote: Da, za svega 500 dinara…

Da, za svega 500. dinara, sajt je od skoro online i želimo da privučemo što više ljudi. Metoda je 100% tačna, ranije smo to radili džabe a kasnije otvorili sajt da pomognemo ljudima a i da zaradimo neki dinar. Da je cena 50. eura verovatno bi više ljudi verovalo ali niko ne bi dao te pare, 500. je dovoljno. Pozdrav…

sandrabgd
    Član
    sandrabgd

Saky,meni nije pogodilo.Za Nemanju je reklo da je devojcica,a i sad govori da bi trebalobiti devojcica…

Saky
    Član
    Saky

Pa naravno da ne pogadja,to je cista razonoda.Ne verujem ni uz a kamoli raznoraznim metodama za utvrdjivanje pola.

katarina
    Član
    katarina

E svasta procitah:lol: 😆 Boze sacuvaj kakve gluposti ce ljudi izmisliti da bi uzeli novac:evil: 👿
    Za (normalne) roditelje uopte nije bitan pol deteta vec samo njegovo zdravlje! Zar je bitno kojeg je pola dete????Kako me ovakve stvari nerviraju 👿 👿

krissty
    Član
    krissty

Dakle ne verujem sta ce izmisliti ljudi, 500 din, sitnica…
    Sto kaze Katarina nije mi bitan pol deteta ako je dete zeljeno, rodicu kog god da je pola, jao…

nensy
    Član
    nensy

katarina;784639 wrote: E svasta procitah:lol: 😆 Boze sacuvaj kakve gluposti ce ljudi izmisliti da bi uzeli novac:evil: 👿
    Za (normalne) roditelje uopte nije bitan pol deteta vec samo njegovo zdravlje! Zar je bitno kojeg je pola dete????Kako me ovakve stvari nerviraju 👿 👿

Stvarno bezobrazluk!!!

Gledanje 1 članaka - 1 do 14 (od 14 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.