Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi DECA Bebe Podrska za Bokac i njenog bebica Stefana

Ova tema sadrži 314 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  VesnaS 6 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 271 članaka - 271 do 285 (od 315 ukupno)

Podrska za Bokac i njenog bebica Stefana

• sanjas
    Član
    sanjas

Bokac svaki ti cast na tolikoj energiji i snazi da nam pises o poslednjim trenucima i jos jednom prolazis kroz sve to…
    Tesko je,ali znam da ces uspeti zbog Luke i Marine.:hag:
    I kao sto su vec napisali pre mene,dobro je sto se selite,bice vam verovatno bar malo lakse.:-*

Ushtipak
    Član
    Ushtipak

Draga Bokac, cesto mislim na tebe i tvoju porodicu i nadam se da cete biti dobro, da vas cekaju divne i lepe stvari u zivotu! I naravno, da vreme izleci tvoje srce.

angelina1
    Član
    angelina1

:hag: :hag: :hag: :hag: Draga Bokac, mislimo na tebe i tvoju porodicu i nadam se da cete biti dobro.

malisha75
    Član
    malisha75

:hag:

tirina
    Član
    tirina

Tek sada vidim da si napisala šta se sve izdešavalo, a mislim na vas svaki dan 🙁

Ljubim vas…

drdraganadimitrov

:hag: ,ljubi Luku i Marinu i javi se kad mozes.Uz tebe smo!

Vajman
    Član
    Vajman

Bokac,draga svrati ponekad do nas,nedostajes nam.CMOK!Ljubi Luku i Marinu

Rada
    Član
    Rada

:hag: :-*

angelina1
    Član
    angelina1

:hag: :hag: :hag: :hag:

lance
    Član
    lance

:hag: :hag: :hag:

Bokac
    Član
    Bokac

Dragi nasi drugari. Puno vam hvala sto nas jos uvek obilazite.
    Ne znam da li je iko od vas odgledao link ili imate nekih problema pri otvaranju?
    Mi prezivljavamo nekako. Luka i Marina su dobro. A ja sam hronicno premorena i neispavana.
    Pocela sam da pakujem stvari za preseljenje. A mm i ja ne bi bili mi kad ne bi zakomplikovali sve.
    nije nam bilo dovoljno to sto se selimo za dve nedelje, nego smo i Marinino krstenje uglavili sledeceg vikenda.
    A vikend nakon toga planiramo da damo 40-to dnevnu dacu Stefanu i posle toga se selimo.
    Ja sam sama sa klincima vec pune dve nedelje. Uf jedva cekam da mi mm dodje (u cetvrtak) pa da malo odspavam.
    Hvala vam jos jednom sto nas obilazite i za sve reci ohrabrenja.

kriki25
    Član
    kriki25

Bokac, ja nisam mogla da otvorim link, ne znam sto?!

Drzi se draga, jaka si ti, svi ti se najiskrenije divimo. Lepo je sto ce te krstiti Marinu, jest’ da je nezgodno sto je pred selidbu, ali sta je tu je. Ja sam isto za varijantu da se deca ipak sto pre krste, to mi je nekako jedna od bitnijih stvari, bitnija od rodjendana i ostalih slavlja. Ljubi decicu i svi mislimo na vas!

melani83
    Član
    melani83

Draga Bokac :hag:
    potpisujem sta je Kriki napisala i ja sam za da se dete sto pre krsti da dobije pecat dara Duha Svetoga, mi smo Jocu krstili kad je imao 3,5 meseca.
    Ljubi malisane i tu smo uz vas

Bokac
    Član
    Bokac

Sto se tice krstenja mi smo sve cekali da stefan izadje iz bolnice. Pa kad su se zajedno rodili i zajedno smo zeleli da ih krstimo ali ispalo je drugacije…

mima80
    Član
    mima80

Bokac, puno mislimo na vas, drago mi je da si se javila i da se drzis :hag:

Gledanje 271 članaka - 271 do 285 (od 315 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.