Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi DECA Bebe Podrska za Bokac i njenog bebica Stefana

Ova tema sadrži 314 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  VesnaS 6 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 315 ukupno)

Podrska za Bokac i njenog bebica Stefana

• mima80
    Član
    mima80

Uh, bas sam se rastuzila i ne znam sta bih ti rekla 🙁 Od srca se nadam da ce se situacija popraviti!A tebi ne mogu ni da zamislim kako je…Drzite se, ne daj te se!!!
    :hag:

MilicaCale

jao :/( uz vas smo

Lekii
    Član
    Lekii

Bokac, mnogo mi je žao zbog ovoga što vam se dešava! Nadam se da će terapija brzo delovati i da će mališi ubrzo biti puno bolje!
    Puno poljubaca za tvoju dečicu, i da što pre budete svi zajedno!

Dorothy
    Član
    Dorothy

Jao, uzasno mi je zao! Ne mogu ni da zamislim koliko ti je tesko, ali drzi se!!!! Moras biti jaka zbog njega, ali druge bebe. Ljubimo vas i zelimo da sto bre bude poboljsanja :-****

baky
    Član
    baky

Bas mi je zao 🙁 🙁 Da sto pre malom momku bude bolje :-* :-*

Micka&Nidza

Bokac i mi smo uz vas!!! Nadamo se da ce Stefanu biti bolje i da cete uskoro izaci iz bolnice!!!! :HAG:!!!!

chencha
    Član
    chencha

malisha75
    Član
    malisha75

Draga Bokac, neizmerno mi je zao sto vas je sve to snaslo. Ali probaj ako ikako mozes u ovoj situaciji da mislis pozitivno. Sa postavljenom dijagnozom ste vec korak blize poboljsanju. Mislimo na vas i nadamo se da ce terapija brzo dati dobre rezultate te da ce Stefanu biti bolje.
    Dobro je da ste u dobroj bolnici, gde moze da mu se pomogne i gde postoje uslovi da budes uz bebu. Mnoga istrazivanja su pokazala da bebama puno pomaze blizina i kontakt sa mamom. Verujem da sada jako patis, ali moras biti jaka, zbog Stefana. Ima li na odeljenju psihoterapeut? Ako ti do sada nisu ponudili da razgovaras sa nekim, pitaj, odeljenja intenzivne nege obicno imaju vrlo strucno osoblje i u tom smislu. Mogu ti mnogo pomoci da shvatis i boris se sa svojim emocijama. Pozitivan stav pomaze mnogo vise nego sto mi mislimo.

Mikac
    Član
    Mikac

Bokac, dace Bog da se stabilizuje, i da uspeju da pravom terapijom malisanu pomognu sto vise.
    Mnogo ga ljubimo i mislimo na vas…Javi se kad mozes sa dobrim rezultatima i samo napred sa puno snage

мирка

:hag: Бокац, јако ми је жао што вам се то дешава! Мислићу на вас и надам се бољим вестима!

Bokac
    Član
    Bokac

Evo da vam se javim. Danas je primio prvu hemoterapiju. Za sad se drzi dobro.
    Malo ga steroidi prave nervoznijim ali valjda ce sve proci.
    Dr nam je rekla da ako ne bude dodatnih ne planiranih komplikacija trebao bi da do marta sledece godine bude totalno zdrav.
    Drzite nam samo palceve da do tad ne izludimo…

MilicaCale

drzimo, iamte nasu podrsku. Probajte da ne izludite

Mozart
    Član
    Mozart

Bokac puno:hag:
    Drzite se.

mima80
    Član
    mima80

Bikac, svaki put kad dodjem na forum gledam da li si nesto novo napisala, svaki cas bih da pitam a ne znam da li smem. Svakog dana pomislim na vas, saljem vam mnogo pozitivnih misli i zelja. Drzite se!!!:hag:

lance
    Član
    lance

Bokac :hag: . Drzite se, uz vas smo.
    Kao sto vec neko rece uz postavljenu dijagnozu korak ste blize a mi cemo se moliti da ne bude dodatni komplikacija i da do marta a i prije budete potpuno zdravi.
    Ljubimo vas puno a posebno naseg malog drugara :-*

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 315 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.