Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi DECA Bebe Podrska za Bokac i njenog bebica Stefana

Ova tema sadrži 314 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  VesnaS 6 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 286 članaka - 286 do 300 (od 315 ukupno)

Podrska za Bokac i njenog bebica Stefana

• kicun
    Član
    kicun

Bokac draga:hag: :hag: :hag: Ljubi decicu:-*

Veca81
    Član
    Veca81

Bokac,ja sam odgledala link sto si mi poslala na pp,ovaj na forumu nisam mogla da otvorim.
    jako tuzno,andjeli mali

ljubimo vas puno i mislimo na vas:love: :love: :love: :love:

Bokac
    Član
    Bokac

Ne znam da li ce ovog puta raditi ali evo da pokusam: http://www.youtube.com/watch?v=fckJY-mLQtw
    A ako ni ovog puta ne radi postovacu vam kad budem bila sa normalnim kompom jer ovo radim sa ipad-a mozda zbog toga ne radi…

ancicvele
    Član
    ancicvele

:hag: :hag: :hag:

angelina1
    Član
    angelina1

bokac ja sam uspjela da pogledam…stvarno ne znam sta da kazem…nista sto bih napisal nema smisla….malo je reci tuzno i da mi je zao….zao mi je sto je Stefan prosao kroz sve ovo….zao mi je i tebeb o tvog muza…ali Luka I Marina su zdravi…imas cemu da se radujes i zbog koga da nekako nadjes snage i preguras sve… a Stefan je mali veliki andjeo i pazi vas ….uradisli ste sve sto ste mogli i bili stalno sa njim…ali izgleda je moralo ovako….

lozic
    Član
    lozic

DRAGA BOKAC DA TISE JAVIM NIJE ME BAAAAS DUGO BILO VIDELA SAM STA SE DESILO I JAKO MI JE ZAO NEMAM PAMETAN KOMENTAR OSIM DA PRIMIS MOJE SAUCESCE.BUDI HRABRA LJUBIM TE PUUUNO

Bokac
    Član
    Bokac

Dragi moji moralni pomagaci.
    Imamo lepe vesti pa da vam ih i ovde javnem.

Pre neki dan nam se javila Stefanova dr.
    Kao sto sam vec pisala za tu bolest koju je on imao trebalo je da dobije mutiran gen od mm-a i drugi mutiran od mene. Medicina je do sad znala za 5 mutacija koje mogu izazvati oko 90% bilo sigurno da je samo nosilac. Mada smo i dalje morali da pazimo ako joj se pojavi temperatura ili neki od drugih simptoma da odmah idemo u hitnu. E pre mesec dana su otkrili novi, jos jedan, oblik gena. Tako da su se vratili na Stefanov uzorak i otkrili da ga Stefan ima.
    Testirali su i Marinu i Luku, naravno njihove uzorke koje vec imaju. Marina je sad 100% nosilac i ne moramo da brinemo uopste. A Luka nema ni jedan oblik.
    To znaci da ce Marina morati jednog dana kad bude resila da ima decu samo da pretestira muza pa da vide tad sta ce da bude. A Lukina deca nema sanse da imaju HLH cak i da nadje zenu koja ima potencijale za to. Ja mogu da planiram trudnocu dalje sa 25% rizika da ce i nova beba imati HLH a mogu i na invitro pa da odaberu celije i puste da se razvija beba bez toga. Za sad naravno ni ne pomisljam na to ali lepo je znati da postoje opcije 🙂

Veliki pozdrav od nas.

ancicvele
    Član
    ancicvele

:love: :hag:

Jasmina Babic

Bokac, divna si, hrabra zena! Ljubi decicu!:-*

Bokac
    Član
    Bokac

Zdravo svima koji su svratili ovde. Mogu vam reci da ovih dana niti sam jaka niti hrabra.
    Upravo ispisah poduzi post ali naravno da se nesto desilo i sad ajde jovo nanovo.
    Evo za dva dana ce biti punih 6 meseci kako maleni heroj Stefan nije sa nama. Prosto ne mogu da verujem da je vec toliko proslo.
    Ja sam u katastrofa losem raspolozenju. Prosto samu sebe mrzim a moram da se smesim ovim malisanima koji uzivaju u mom drustvu 🙁
    Ima vec par dana kako ne spavam. Po citavu noc placem a onda akcija od ranog jutra. Prosto se plasim da necu moci jos dugo da izdrzim ovakvu torturu.
    Mozete misliti kako mi je kad mi kroz glavu vec dve tri veceri uzastopce prolazi sve ono sto smo doziveli u poslednjim danima Stefanovog zivota.
    Glava me non stop boli. Vise mi je dosadilo da se samo mm-u jadam tako da sam resila da malo svrljnem ovde. Mm samo cuti i prosto izbegava temu kad krenem da pricam o Stefanu a ja imam stravicnu potrebu samo o njemu da pricam. Imam osecaj da su ga svi vec zaboravili i samo da ga se ja jos secam.
    Da mi nije Luke i Marine stvarno ne znam da li bih imala volju da skupljam snagu da nastavim dalje. Ovako moram nemam bas puno izbora.
    Ovo sam morala da ispricam pa sad izvinite sto ponovo pokrecem temu ali moram negde…

dacika
    Član
    dacika

Bokac, draga….
    Mi smo tu. Pusti muza…to je njegov nacin da pobegne od tuge. Mnogo je tesko i pomisliti ,
    a kamoli pricati o tome. On tako podnosi i naravno, ne mozes ga kriviti.
    Ovde imas mnogo nas koje ce te, koliko je god moguce, utesiti. Utehe nema, a Stefana nismo
    zaboravile ni mi…
    Svim srcem je mnogo nas ovde navijalo da dusica pregrmi sve, a isto tako je isti broj nas mnogo
    tesko podneo vas gubitak.
    Probaj da udahnes duboko nekoliko puta i disi duboko i dalje za svoju zlatnu decicu kojoj trebas.
    Ljubim te puno i tvoje medenjake.
    :hag: :hag: :hag:

angelina1
    Član
    angelina1

bokac draga,kao sto je dacika rekla i ja mislim da tm tako bjezi od tuge i to je njegov nacin da se bori….
    nismo zaboravili andjelcica,ja mislim da mnoge od nas nece ga nikad zaboraviti…..
    ljubi djecicu,i oad ti jesko pisi,najbolje je da izbacis iz sebe sve sto osjecas…..samo mogu da zamislim kkako se osjecas ,ali imas jos dva sunca i guraj naprijed….:hag: :hag: :hag: :hag:

malisha75
    Član
    malisha75

:hag: :hag: :hag: !
    Draga Bokac, pisem, brisem, pisem, brisem – ne umem recima da izrazim sta osecam svaki put kada pomislim na tebe, ili procitam neki tvoj post. Mislim da nas vecina nikada nece zaboraviti Stefana, kao ni celu vasu herojsku borbu! Nisi sama, tu smo mi, bar virtuelno, da nam se izjadas kad god ti je tesko… Daj tm-u vremena da tuguje na svoj nacin.

Vajman
    Član
    Vajman

Daga Bokac,sasvim je normalno da se tako osecas.To je veliki,najveci gubitak koji coveku moze da se desi.Ali svako kroz to prolazi na svoj nacin.mozda bi ti pomoglo dodatno ako bi pricala sa neki. strucnim licem.mozda bi ti dali neki dobar savet.naravno da smo mi tu i uvek cemo biti.na nasu podrsku ces moci uvek da racunas.mislim da moras malo vremena da posvetis i sebi.pa makar i sat vremena.pod velikim si pritiskom.slobodno nam pisi kad te uhvati kriza.ljube te tvoje prijateljice!cmok

sanjas
    Član
    sanjas

Bokac :hag: !
    Ne znam sta bih pametno napisala.
    Nije Stefana zaboravio ni tm,ni mnoge od nas.
    Nemoj ga kriviti sto nece da prica o tome,jer sigurno to nije da nece,nego NE MOZE.:(
    Slazem se sa Vaj,da bi bilo dobro malo popricati sa strucnom osobom,ali ako nista drugo mi smo tu da saslusamo.Ako ti je lakse bar pisi kako se osecas.
    Svaka ti cast na snazi,jer nije lako ni pisati i ko zna koji put na ovaj ili onaj nacin prolaziti kroz sve to.
    Kako god,ali moras dalje upravo zbog dva mala slatka bica koja imas.:-* :hag:

Gledanje 286 članaka - 286 do 300 (od 315 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.