Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi DECA Bebe Podrska za Bokac i njenog bebica Stefana

Ova tema sadrži 314 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  VesnaS 6 godine, 3 meseci ranije.

Gledanje 301 članaka - 301 do 315 (od 315 ukupno)

Podrska za Bokac i njenog bebica Stefana

• Saky
    Član
    Saky

Bokac :hag: :hag: :hag:

mima80
    Član
    mima80

Bokac, veruj mi, svaki put kad vidim da si negde napisala post pomislim na tebe i Stefana i svega se setim. Svaki put se zapitam kako li se boris sama sa sobom i koliko uspevas da pobedis tugu bar na kratko. Zaista imas punu podrsku svih ovih zena koje su plakale i placu i dalje sa tobom. Niko ga nikada nece zaboraviti, nemoj nikad to da pomislis!

Bokac
    Član
    Bokac

Hvala vam dragi moji virtuelni prijatelji.
    Danas je punih pola godine kako nas je napustio maleni borac.
    Juce su nam javili kumovi koji su krstili Luku i Marinu da su u nedelju isli do groblja i sa popom su obelezili pola godine Stefancicu po svim nasim obicajima.
    Ipak na ovom svetu ima dobrih ljudi. Ja sam ostala bez teksta kad su mi javili. Evo i sad mi idu suze na oci kad vama pisem o ovome.
    Puno vas pozdravljam i hvala vam sto mislite na nas.

IXI
    Član
    IXI

Bokac, saljem ti puno :hag: :hag: :hag: … To je sve sto mogu, nazalost.
    Cesto mislim na vas :-* :-* :-*

Vajman
    Član
    Vajman

:hag: :hag: :hag: Bokac ljubimo vas puno!:hag: :hag: :hag:

angelina1
    Član
    angelina1

Bokac:hag: :hag: :hag: :hag:

Jasmina Babic

jaooj Bokac, moras da znas da nisi sama. Cim vidim da si pisala to prvo citam. Divim ti se a i tm. Nemoj da g akrivis, svako drugaciej dozivljava i pezivljava tugu. a vama se desila najveca koje coveka moze zadesiti. Ne mogu d averujem da malog borca nema sa nama vec pola godine, ali kad se to desilo, znam da sam pomislila, Boze hvala ti sto si joj dao ova dva mala sunca koja ce joj biti snaga, volja i energija da izdrzi. Grli i ljubi svoje male pilice, uzivajte zajedno i pisi nam kad god ti je tesko. Nismo vas zaboravili i nikad necemo. Ljubimo vas puno, puno!

nensy
    Član
    nensy

Ja tek sad procitah ovu tuznu i tragicnu pricu i ne mogu da prestanem da placem!!!Kako je ovaj zivot surov!!!
    Bokac,drzi se!

Kaca
    Član
    Kaca

Ja dugo nisam bila na forumu, i sada kada sam procitala ne mogu da verujem
    Bokac jako mi je zao, moje naj iskrenije saucesce. Ne znam sta da kazem, dozivela si nesto najgore sto moze da se desi.
    Moras biti jaka za tvoja dva andjela !
    Ljubimo vas puno i mislimo na vas !!!

Bokac
    Član
    Bokac

Dragi moji. Evo da vam se javim nakon sto godina.
    Mi smo svi doro. Mislim na mene, muza i klince. Polako se ucimo mm i ja da savladavamo bol za andjelcicem.
    Ne mogu da verujem da ce vec dve godine kako ga nema.
    Od kad vam se nisam javila pa do sad, mama mi je umrla u decembru, nelju dana pre Lukinog rodjendana a u martu i svekrva.
    Ja stvarno ne znam sta smo mi Bogu zgresili da u godinu i po dana izgubimo obe mama i sina.
    Od skype-a sam pocela da se plasim. Kako mi zazvoni tako ocekujem da ce mi se javiti neka mama.
    Sad sve manje i manje imaam razloga da uopste mislim na dolazak u Srbiju. Nismo bili kuci vec vise od tri godine a kad pomislim na mame ni ne ide mi se 🙁
    Uf zasto je ova tema morala ovako da se zavrsi…..
    Veliki pozdrav od nas i nadam se da cu jednom i ja ovde doci sa nekim lepim vestima…..

Jasmina Babic

Joj draga moja,

Ne znam sta da ti kazem vise od onoga sto i sama znas. Imas ta dva mala sunasca kojima trebas jos dugo, dugo. Zbog toga treba da svu svoju sbagu i energiju usmeris na njih i da idete tamo gde ce njima biti bolje. Jer u njihovoj sreci cete pronaci i svoju. Bol nece prestati, ali se nadam da cete uz njih dvoje nauciti kako da zivite sa njom i da ce vas ona sve manje opterecivati. Tuga za majkama uvek ostaje, ali to ej nesto sto ceka sve nas pre ili kasnije, na zalost. Ipak je gore kad se desi obrnuto, znas to bolje nego ja.

Mi smo ovde, kad god ti nesto zatreba, savet, uteha, rame za plakanje,… pa makar i virtuelno :-*

Ushtipak
    Član
    Ushtipak

Bokac :hag: :hag: :hag: :hag:
    Otvorice se neka nova tema, barem u nasim mislima: „Pozdrav za hrabru Bokac i njenu divnu porodicu!“ Zelim vam zdravlje, srecu i svaki blagoslov u zivotu. Sigurno ti je sve otezano cinjenicom da si odvojena od svojih rodjaka i prijatelja, da si kroz najvece iskusenje prosla bez njih, samo ti i tm i klinci… A mame kao mame, bice najsrecnije ako vi budete srecni. Puno pozdrava!

drmiroslava

Bokac :-* :hag:

Bokac
    Član
    Bokac

Hvala vam sto me jos obilazite.
    Kao sto vam rekoh polako ali bas polako ucimo da se borimo sa praznim mestima u srcima.
    Ja sam postala strasno ljubomorna na porodice sa blizancima posebno ako su u pitanju bata i seka.
    Jedino sto sam prestala da smaram sve ljude koje upoznam pricom kako je marina bila bliznakinja…
    Ne znam zasto ali ovih dana me je nesto posebno smlatilo lose raspolozenje…

VesnaS
    Član
    VesnaS

Draga Bokac svaki put kad citam ovu temu ja se bas isplacem. Ne znam ni sta pametno da napisem, uopste nemam sta pametno da napisem:(.
    Ljubim te puno 🙁

Gledanje 301 članaka - 301 do 315 (od 315 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.