Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi DECA Bebe Podrska za Bokac i njenog bebica Stefana

Ova tema sadrži 314 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  VesnaS 6 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 315 ukupno)

Podrska za Bokac i njenog bebica Stefana

• Veca81
    Član
    Veca81

Draga Bokac,citam i ne verujem. Jako mi je zao sto prolazite kroz tako nesto.
    Drzimo pesnice i molimo se za malog Stefana.
    Budi nam jaka

malisha75
    Član
    malisha75

Draga Bokac, i ja stalno svracam ovde ne bi li procitala neku dobru vest. Mislimo na vas stalno. Drzim fige malom junaku da sto bolje podnese terapiju i da se uskoro primete i poboljsanja. Mart mozda sada zvuci daleko, ali sama pomisao da ce Stefan tada biti potpuno zdrav je ohrabrujuca.
    Uz vas smo :hag:

baky
    Član
    baky

Bokac drzite se, samo neka on potpuno ozdravi nije mart daleko…. Mislimo na vas :hag: :hag: :hag:

drdraganadimitrov

Bokac,drzimo vam palceve i mislimo na vas!Bice bolje, a i mart ce brzo doci!

kicun
    Član
    kicun

Bokac mislimo na vas svakog dana i ljubimo vas.

milly
    Član
    milly

Bokac, iako nismo imale prilike da se „upoznamo“ preko foruma, jako me je potreslo to kroz sta prolazite. Drzite se, pre svega zbog Stefana, ali i zbog vas samih, jer trebate mu jaki i pozitivni!
    Mislim na vas i drzim palceve da i pre marta bude deckic sasvim zdrav!

Mikac
    Član
    Mikac

Bokac, drzite se, glavu gore i samo pozitivno. Ako ima nade u izlecenje, to je najbitnija stvar, strpljivo i sve ce biti dobro. Ljubimo vas!

Rada
    Član
    Rada

Puno lepih želja za tebe Bokac i tvog malog mišića. Daće Bog pa će sve biti u redu i izrašće on u velikog momka. Svim srcem smo uz vas.:-*

tirina
    Član
    tirina

Draga moja Bokac, nisam ni znala šta se u međuvremenu izdešavalo…
    Šaljem ti svu moguću pozitivnu energiju i što više hrabrosti da izdržite ovaj težak period i da što pre naš mali drug dođe do boljih rezultata.

Držite se……..

Tinna
    Član
    Tinna

Bokac, iako se ne znamo molim se za vas ! Budi pribrana, nemam reci da ti kazem koje bi te utesile, ali da znas da makar mislim na vas. Ja ako mogu bilo kako da pomognem evo napisacu ti moj broj, javi se i ja cu pomoci koliko mogu!

njamiii
    Član
    njamiii

Uh 🙁 Velika je sreca da ste tu gde imaju iskustva i uslova da mu pomognu. Zilavci su to mali, bice to veliki momak jednog dana koji ce tek da zadaje glavobolje mami i tati svojim nestaslucima :love:
    Ako sam dobro shvatila mama ti je tu, raspitajte se na vreme kod imigracionog oko produzenja boravka odatle (ukalkulisite i vreme potrebno za zalbu u slucaju da ne odobre, jer od moje prijateljice mama je morala da se vraca, pa da opet ide-do duse oni nisu imali ni priblizno jak razlog kao vi). Verujem da je svaka pomoc i podrska sad velika kao kuca.

Dorothy
    Član
    Dorothy

Mislimo na vas :-****
    Pisi nam kad stignes kako napredujete i ljubimo vas!

Iccy
    Član
    Iccy

Bokac, ja sam tek sada videla sta se sve vama desilo, mnogo mi je zao sto kroz sve to prolazite umesto da uzivate u vasim bebanima. Budite jaki, morate to izdrzati zbog njih! Velika je stvar sto su vam rekli da ce beba biti potpuno zdrava, neka vam to da snage za borbu, koliko god sada bilo tesko, vreme leti i bebac ce biti zdrav, a to je najvaznije! Cuvajte i vi vase zdravlje jer toj decici treba jos mnogo toga pruziti.
    Svi smo uz vas! :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love:

sanjas
    Član
    sanjas

Tek sad sam videla ovu temu…
    Bokac saljemo vam puno pozitivner energije da sto lakse pregurate ovaj teski period koji vas je zadesio!
    Vazno je u celoj prici da ce on biti zdrav,a mart ce dan po dan stici.
    Drzite se,budite jaki zbog svoje decice!:-* :hag: :hag: :hag: :hag: :hag:

Bokac
    Član
    Bokac

Da vam se javim sa novostima. Upravo mu je ukljucena druga hemo terapija.
    Danas treba da mu ugrade i drugu kanilu u drugu ruku. Da bi mogli da mu daju vise stvari u isto vreme.
    Guza mu je strasno ojedena od proliva kao posledice hemo terapije. Tako da im je to za sad najveci problem.
    Od juce mu je i pritisak skocio. Verovatno ce morati i neke lekove za to da uzima uz sve antibiotike i ko zna
    sta jos…
    Lepa vest je da je mm dobio posao. I sad se definitivno trudi da zavrsi do septembra pa da se selimo u
    Severnu Karolinu. Bice to malo cimanje ali i tamo imaju ogroman centar za presadjivanje kostane srzi.
    I verovatno cemo u decembru ili januaru transferovati Stefana tamo. Do tad se nadamo da ce on biti
    vec toliko stabilan da mu to nece predstavljati neki problem.
    Hvala vam na podrsci i recima ohrabrenja. Mnogo mi znace…

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 315 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.