Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi TOP Humanitarne akcije Poklanjanje starih igračaka i garderobe

Ova tema sadrži 3 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  katarina 5 godine, 10 meseci ranije.

Gledanje 1 članka - 1 do 4 (od 4 ukupno)

Poklanjanje starih igračaka i garderobe

• mrav
    Član
    mrav

Zanima me da li je neko imao iskustva sa poklanjanjem starih (nepotrebnih) igracaka, bebi opreme ili decije garderobe domovima za nezbrinutu decu npr. u Zvecanskoj, ili decijoj klinici u Tirsovoj ili Crvenom krstu, tacnije koja je procedura? Mozda u nekoj drugoj temi je ovo vec pominjano…?

DannyG
    Član
    DannyG

I mene jako zanima odgovor na ovo pitanje

dragana.srb

Pa ja sam pre nekih godinu dana odnela jedno deset paketa garderobe za Zvečansku. Tačnije, čula sam se sa nekom ženom (ne mogu da se setim imena) i dogovorile smo se kada da donesem stvari. Suprug i ja smo im isporučili garderobu bar za 30 dece, a verujte mi niko mi nije rekao ni hvala. Čak sam i sigurna da većina te garderobe i nije stigla do te dece. Ali šta je tu je, možda sam pogrešila, a možda i nisam. Inače, moja familija i ja smo tu garderobu skupljali mesecima i sve je bilo čisto i očuvano.

katarina
    Član
    katarina

Sto se Zvecanske i ostalih ustanova tice verujem da im se pruza dovoljno a koliko stigne do dece pitanje je..ja bi se pozabavila sa problemom porodica koje su na ivici gladovanja …Pre neki dan gledam na tv prikazuju jedno selo na Kosovu..porodica sa 4 dece,11 000din prezivljava a racun za struju nije ispod 40e..tamo treba pomoci..ili pa ima dosta sirotinje po Srbiji ..mozda je to vas komsija pored a da ne znate???Poznajem jednu porodicu u Kraljevu zive u 2 sobe otac,majka,sin,snaja i 2dece,a i cerka koja ima 16 god…niko od njih ne radi otac i sin nadnice:? tuga i beda…koliko znam dete je jedno oko 4 god a drugo beba (ne znam kog je pola) ako neko ima musku garderobicu ne bi bilo lose da im se posalje …i znam da ce biti do neba zahvalni i srecni!

Gledanje 1 članka - 1 do 4 (od 4 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.