Ova tema sadrži 45 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  svetlafa 5 godine, 1 mesec ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 46 ukupno)

Poklon za godisnjicu braka

• Angel
    Član
    Angel

Manite sex posle carskog i smesnih situacija nego ja vas da priupitam vezano za ovu temicu.
    Prvo pitanje je sta ste kupovale i dobijale za godisnjicu brata a drugo je sta savetujete da priredim i kupim svom andjelu za nasu prvu godisnjicu? Hvala vam unapred drage devojke!

Tijancica
    Član
    Tijancica

Ih, ih, ih. Gdje me nadje. Nama se blizi godisnjica. :upomoc:

Ja nisam planirala nista kupovati nego napraviti romanticnu veceru. Doduse to sam i planirala za godisnjicu upoznavanja, ali eto nije mi se dalo. :doomed:

Na tu ideju sam dosla zbog toga sto je mom muzu najveci afrodizijak kad me vidi kako nesto mutim na sporetu:lol: kakav sexi ves i ti fazoni, oni nikad nemaju efekat nego kad sam kraj sporeta sa mirisom luka i svjezeg mesa, a jooj 😆 Sad bi ti vjerovatno pomislila da je to neki gurman, a jadan je sasusen kao haringa

Tako da sam zacrtala da napravim nesto egzoticno, piletina sa kivijem, vec sam nasla recepte pa cu nesto pokusati. Malo dekoracije po stolu i eto poklona. Inace gledam stalno onu Veceru za pet na RTL-u pa sam kao spuzva nakupila fora i forica. Ako mu se svidi svidi, ako ne boli me cosak. :>

verce
    Član
    verce

E ovo je doslo baz za mene mi 27 imamo godisnicu i to ljubilejna peta godisnica braka.Dosada nismo si kupovali poklone jedan na drug:neznam: Mm nije neko romantican tip:( i uvek mi kaze idi uzmi novac i kupi si sta hoces ,e i meni fate inat i nekupim mu nista.Cesto se desava i da za bas takve momente smo u krizi sa novac ali to nije opravdanje:anene: .Jedino nesto dobro u to je sto uvek izadjemo od kuci,idemo na pizu ili neki restorancic da se pocastimo.Od ovu godinu:lol: planiram da prekrsim tradicija na ne kupovanje poklana i nisto go iznenadim mislim da dobro bi mu dosao kozmeticki set ili parfem i onako vec mu je prikraj:wink:

May05
    Član
    May05

Ja sam za ovu godisnjicu braka mm kupila parfem koji obozava,inace godisnjicu obiljezavamo svake godine i kupimo poklone,ali mi obiljezavamo sve,valenitnovo,dan kad smo se zarucili(13.2):roll:,rodjendan,bajram,za mene 8 mart,tako da ja vise ne znam sta da kupim,jednostavno nemam ideje.
    do sada sam kupovala,sat,majice,kosulje,parfeme,neke setove za tusiranje ili brijanje,mm nakit ne podnosi jer i te satove sto ima ne nosi cak ni burmu ne nosi.

May05
    Član
    May05

ja bih ti preporucila,da napravis neku finu veceru,sampanjac,svijece,lagana muzika,i neki znak paznje nesto sto on voli:wink:

Fokica
    Član
    Fokica

Ako ima ko da cuva Saru, izadjite u neki romanticni restoran i ko sto rece May iznenadi ga necim sto voli.

tanja.
    Član
    tanja.

nama je godisnjica za dva dana 🙂 i bas imam problem oko poklona…nista mi ne pada na pamet…. izgleda da sam malo vise umorna i ne mogu da se setim nicega originalnog…ako imate neki predlog….unapred hvala :-*

Tanja i Mia

Jao i ja imam isti problem…. Nama ce u oktobru biti 5 godina braka i ja sam vec sada pocela da panicim oko poklona.
    Sreca pa imam alternativu, mm obozava parfeme i uvijek se obraduje parfemu. Ali posto mi kupujemo poklone, za rodjendane, za valentinovo, za godisnjicu vjeridbe……. Meni polako nestaje ideja…..
    I romanticna vecera dolazi u obzir + neka sitnica….
    Stvarno nemam ideje, sve smo ispucali, kosulje, kravate, odijelo, majice, satovi, parfemi…..

Misteri
    Član
    Misteri

Mislim da većina muškaraca mnogo manje mare za poklone od nas žena… Angel ti najbolje znaš šta tvoj muž voli, a ako su ti bezveze tipski pokloni poput parfema, garderobe itd, odvedi ga na neko mjesto koje bi rado volio posetiti, npr. trke automobila (koliko se sjećam, to oboje volite). Ukusi se razlikuju, a na tebi je da prepoznaš šta bi mu u tom trenutku odgovaralo.

Što se mene tiče, za 12 godina veze i 5 braka kupovala sam i dobijala svašta :> Bilo je tu i pogodaka i promašaja, ali ne bi da detaljišem 🙂 I nama je brzo godišnjica braka (2. avgusta), a ja planiram da gospodina odvedem na neki dobar koncert ili sličan događaj da se malo „otkačimo“, a možda odemo negdje sami za vikend :ukrevetu:

Angel
    Član
    Angel

Najveca zelja mi je da mu poklonim put do Minhena radi posete BMW Welt-u i muzeju ali to ce morati da priceka malko. Ono sto mislim da cu uraditi je svakako neko iznenadjenje plus sto se poklona tice ne znam odakle mi je palo na pamet, valjda zato sto je umoran cesto…Uglavnom poklonicu mu najveci lazy beg koji moze da se kupi i sa njim njegovo omiljeno pivo. Mislim da ce jako uzivati, znam da voli lazy.
    Hvala za savete i Mistery dobro si se setila sta volimo i procitala si mi misli. Jednom pored bmw Welta poklonicu mu odlazak na trku F1 negde.

Keta
    Član
    Keta

Za prvu godisnjicu braka sam dobila Swarovski ogrlicu…kao da sam je ja birala…bas sam se obradovala!

Keta
    Član
    Keta

A ja sam njemu kupila narukvicu kaucuk-zlato…takvu sam mu vec kupila ali ju je izgubio(plakao je kao malo dete)…tako da se bas obradovao…

Tijancica
    Član
    Tijancica

Angel – 22/7/2008 22:41 Uglavnom poklonicu mu najveci lazy beg koji moze da se kupi i sa njim njegovo omiljeno pivo. Mislim da ce jako uzivati, znam da voli lazy. .

Hej super ti je ideja

Julija SG
    Član
    Julija SG

Posto ja volim da putujem, ja sam od mm za nasu prvu zvanicnu godisnjicu braka, dobila putovanje u Veneciju. Naravno tu se prosvercovao i on 😆 A meni je Lea pomagla sta ja njemu da poklonim. Par dana prije nase godisnjice, je „sredila“ tatin telefon! Bacila ga u wc solju :galamdzija: Tako da je on od mene dobio novi mobilni telefon.

Prex
    Član
    Prex

Znate sta, ja se skroz slazem sa Mistery da je zenama mnogo vaznije da dobiju neki lep poklon nego muskarcima. Ustvari zene su u iscekivanju da vide da li ce im njihov dragi „procitati misli“ i kupiti nesto sto su i same snimile i pozelele da imaju. I ja to radim naravno, snimim nesto i nabacim mu onako nehajno da mi se to mnogo svidja da vidim da li ce da zapamti ili ne…ali vecina muskaraca tome stvarno ne pridaje neku paznju i to sto ne uhvate uvek „te signale“ ne znaci da nas manje vole 😆 😆 Ali ja uvek „osluskujem“ sta on komentarise, sta mu se svidja i ja njega uvek iznenadim nekim lepim poklonom ili ga odvedem negde gde i sam zeli, i on se stvarno uvek raznezi mojom paznjom. :love:
    A ako hocete da izbegnete klasicne poklone, mozete da izaberete neku najlepsu mogucu sliku na kojoj ste svi zajedno, mislim cela mala srecna porodica, ili cak i samo slika muza sa bebom, i stavite je u neki lep ram i poklonite mu, sigurno ce se razneziti. :-*

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 46 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.