Ova tema sadrži 45 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  svetlafa 5 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 46 ukupno)

Poklon za godisnjicu braka

• Angel
    Član
    Angel

Zna li iko koliko kosta najveci Lazy beg i gde to da nadjem? :hmm:

Prex
    Član
    Prex

Angel draga http://www.lazybag.rs/ rade dostavu na kucnu adresu, ako je verovati njihovom sajtu, :caos:
    A ja sam u Tehnomarketu videla jedan lazu bag sa sarom „fudbalska lopta“ za manje od 2,000 dinara (ne secam se tacne cene, mozda je bilo cak i 200-300 din ispod 2,000) :caos:

Angel
    Član
    Angel

Prex obozavam te!!!! Gledala sam malo pre u nekom salonu namestaja ovde i veliki kosta 4700 a ceka se meseca dana da stigne, plus nemam toliko vremena, mora da bude tacno za godisnjicu. Spasila si me, sad cu da pogledam! :-* :HAG:

simona78
    Član
    simona78

Angel, super ti je ideja :bravo: :bravo: :bravo: Javljaj nam obavezno njegove utiske, sigurno ces ga oduseviti :zvezda:

I meni se blizi prva godisnjica… Par dana jos… Nemam nikakvu ideju, najradje bih organizovala neko putovanje, ali je to sad neizvodljivo zbog male bebe… Sat mi je uvijek odlican poklon, ali mm ih ne nosi, za razliku od mene kojoj su satovi fetis :klanjam: Nemam ideju… HELPPPP!!!

verce
    Član
    verce

Ja sam mm za godisnicu pre neki dan kupija parfem sa set za brijanje (to mu je bio vec potroseno:lol: ) nemala sam bas neka ideja,a on je mene vodio na veceru i poklonio misrebreni lancic i plocica sa izgraviranu bogorodicu na nju.Odamno sam to zelela i sam se bas iznenadila od njega.:love:

mamaTanja
    Član
    mamaTanja

Ja sam mom muzu (a i sebi) prosle godine ,na 10-tu godisnjicu braka poklonila poklon za citav zivot,rodila sam nase drugo dete Simona sta god da mi kupi ne moze to da nadmasi 😆

Tijancica
    Član
    Tijancica

Tijancica – 22/7/2008 00:39

Ih, ih, ih. Gdje me nadje. Nama se blizi godisnjica. :upomoc:

Ja nisam planirala nista kupovati nego napraviti romanticnu veceru. Doduse to sam i planirala za godisnjicu upoznavanja, ali eto nije mi se dalo. :doomed:

Na tu ideju sam dosla zbog toga sto je mom muzu najveci afrodizijak kad me vidi kako nesto mutim na sporetu:lol: kakav sexi ves i ti fazoni, oni nikad nemaju efekat nego kad sam kraj sporeta sa mirisom luka i svjezeg mesa, a jooj 😆 Sad bi ti vjerovatno pomislila da je to neki gurman, a jadan je sasusen kao haringa

Tako da sam zacrtala da napravim nesto egzoticno, piletina sa kivijem, vec sam nasla recepte pa cu nesto pokusati. Malo dekoracije po stolu i eto poklona. Inace gledam stalno onu Veceru za pet na RTL-u pa sam kao spuzva nakupila fora i forica. Ako mu se svidi svidi, ako ne boli me cosak. :>

Bila nam je godisnjica 28.7. Moji planovi za romanticnu veceru su nacisto propali zahvaljujuci drugim ljudima. Zar ljudi toliko mogu biti bezobrazni. Kobojagi stalo im je do tebe, ali cim su u pitanju oni i njihovi planovi gaze te kao mrava!
    Žmu 😉 je dobio trenerku. Nisam se osjecala posebno jer sam dan prije prolila litre suza zbog toga sto sam znala sta ce da se desi. Osoba koja je zasluzna za propast nase godisnjice vjerovatno cita forum, pa joj se ovom prilikom zahvaljujem.

tijanast
    Član
    tijanast

Ju Tijancice jel tako strashno bilo?
    I nama je bila godishnjica 26. poshto sam opsednuta biljkama i stan nam je pun biljaka, mm mi je kupio jednu koju sam dugo planirala a nikako nisam nalazil na lepe primerke, u pitanju je Yucca i posle smo otishli sa Emom na jednu divnu izlozbu koju sam takodje planirala da posetim a nikako nisam imala vremena, za mene savrshen poklon, jer ni ja ni on nismo u nekom materijalistichkom fazonu:-)

dragana024

I bre Tićo pa šta se desilo?
    Čitam ja šta ste vi poklanjale i dobijale i uglavnom sevrti oko istog. Čini mi de da sam sve ideje istrošila, a godišnjica se bliži (11.08.).
    Nešto baš ne volim da se ponavljam u poklonima, a ideju nemam. Parfemi, košulje, duksevi, naočare i sl. je već bilo kod nas …
    Ne voli nakit, ne nosi satove…
    Moram da se bacim u razmišljaje :hmm: :neznam:

simona78
    Član
    simona78

Tijancice, bas mi je zao sto ti je neko uspio pokvariti taj, ipak znacajan, dan :(:(:( Ali, gledaj na to pozitivno, imas pred sobom jos nekih 50-ak godisnjica, bice prilike da se to ispravi 😉

Ja i dalje smisljam… Neko je pomenuo zajednicku, porodicnu fotografiju kao poklon. To mi ne zvuci lose, mozda uradim malo veci format (poster, mozda u crno bijeloj varijanti) i uzmem neki bas dobar ram za slike (juce sam gledala u jednoj robnoj kuci, imaju ogroman izbor)… Jedini problem je sto jos uvijek nemamo neku lijepu zajednicku sliku, tj. imamo neke iz setnji, beba u kolicima i slicno, ali to nije to… Ja bih neku u krupnom planu, nagovoricu mm ovih dana na jedan photo session 😆 😆 😆 pa mozda nesto ispadne kako treba… Vidjecu jos…

Prex
    Član
    Prex

He he Simona, drago mi je da ti se svidja predlog o zajednickoj fotografiji…ja sam to ustvari primenila kad sam mami i sveki htela da poklonim nesto za 8. mart, pa sam im uramila njhove slike sa Tarom, i bile su raspilavljene, ali moze taj recept da se primeni i na muza 😉 😉 😆 😆

A ja sam odlucila muzu da poklonim masazu za godisnjicu, mislim necu ja da ga masiram, nego cu da mu uplatim neku super masazu u profi salonu, on vec dugo zeli i tera me da idemo na masazu oboje, stalno se zalimo da smo ukoceni od posla, stresa i sl. pa cu da ga iznenadim time, znam da ce da se obraduje…

jelenab
    Član
    jelenab

Ja sam danas (tj. vec juce) ispala bas bezobrazna. Dogovorili smo se da ne kupujemo nista jedno drugome (vec smo proslavili godisnjicu veze u martu) i onda ja nisam mogla da odolim i otisla sam da mu kupim esarpu i torbu koje vec duze vreme snima u Ovieseu. Naravno odusevio se, ali mu je bilo i krivo sto on meni nije nista kupio. Medjutim nije mi zao jer je isto tako on mene zeznuo za jednu Novu Godinu 😛

simona78
    Član
    simona78

Jelenab, SUPER :bravo: :bravo: :bravo: Lukava si ti, satro si ti sad ispala dobra, a znas da ce ti se to „dobrocinstvo“ desetostruko isplatiti 😉 Hehehe 😆 😆 😆 I tu smo slicne, i ja sam cesto tako „bezobrazna“ 😉

Prex, TI si dakle to pomenula, super za sveki i mamu :bravo: :bravo: :bravo:

Misteri
    Član
    Misteri

Prex – 30/7/2008 16:19

ja sam odlucila muzu da poklonim masazu za godisnjicu, mislim necu ja da ga masiram, nego cu da mu uplatim neku super masazu u profi salonu, on vec dugo zeli i tera me da idemo na masazu oboje, stalno se zalimo da smo ukoceni od posla, stresa i sl. pa cu da ga iznenadim time, znam da ce da se obraduje…

Još ako maserka bude sexy, ima baš da ga obraduješ :ruganje: :ruganje:
    Šala mala.
    Nama je jubilarna 5. godišnjica prekosutra ali ćemo proslavljanje iste pomjeriti za jedno 15 dana jer je mm do guše u poslu. A kako će biti, ima da vam javim obavezno 🙂

Prex
    Član
    Prex

Ma mislila sam ja na sve Mistery 😉 😉 😉 vec sam istrazila i kakva je maserka i sve u vezi tog salona na koji sam bacila oko 😉 😉 😉

A i nama je isto 5. godisnjica kao i vama :HAG:

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 46 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.