Ova tema sadrži 45 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  svetlafa 5 godine, 1 mesec ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 46 ukupno)

Poklon za godisnjicu braka

• Ivanela
    Član
    Ivanela

Uh to za masazu je odlicna ideja….
    Nego, mi smo za nasu godisnjicu jednostavno otisli na pizzu, u restoran u kojem smo prvi put izasli, poljubili se i zapoceli vezu, i koji je bio „nase mesto“ za vreme zabavljanja….i koji naravno poodavno nismo posetili.
    To je to, na poklone nismo ni mislili…..

Blue
    Član
    Blue

nama je 22.09. sad 5 godina veze, pa se nadam da sam ostala :trudnica:
    ako jesam dobice poklon iz 3 dela:
    prvi: upakovan test i rezultati beta hcg-a (pre godisnjice)
    drugi: ukrala sam ideju nekoga sa predhodne strane pa cu mu uzeti lazy bag (na taj dan)
    treci: za 9 meseci bebu

mislim da bi to zaista bio najlepsi poklon pa se i zbog toga nadam pozitivnom testu. 🙄 🙂

nacafaca
    Član
    nacafaca

Festina sat 😉 za njega,a on meni iPod 5 generacije 😉

kikica
    Član
    kikica

Uh nama se blizi prva godisnjica braka a ja ne znam sta da mu kupim.
    Mislila sam vikend za dvoje bili gde samo da mrdnemo malo iz ovog grada…
    Ne znam, volela bih jos nesto ali mi stvarno ne pada nista na pamet.

Jelena&Teodora

Nama je 7.oktobra bila prva godisnjica braka i nismo nista kupovali jedno drugom……muz me je izveo na romanticnu veceru,riba i vino,a posle…………

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Za godisnjicu smo prvi put napravili zurku sto na je bilo dovoljno a dr put otisli u restoran. Za godisnjicu za sada nismo nista poklanjali, ali za n.g. i rodjendane je bilo super i sa njegove i sa moje strane

Maja-belgija

ja imam jedna ideja koja defenitivno je orginalna i interesantna hihihihihihihi
    prvo ostavite bebu na jedno vece kod roditelji i onda svece muzika i fina vecera i sacekajte vas muz u neki lud dolni ves i recite da ste mu desert za ovo vece hihihihihihihihihi

ja sam za godisnjina braka dobila d&g saat a ja sam mu kupila naocare!!!

ogi
    Član
    ogi

mamaTanja – 29/7/2008 14:18

Ja sam mom muzu (a i sebi) prosle godine ,na 10-tu godisnjicu braka poklonila poklon za citav zivot,rodila sam nase drugo dete Simona sta god da mi kupi ne moze to da nadmasi 😆

tako je i kod nas samo je u pitanju bio rodjendan mm, ne godišnjica.

Mitrolina
    Član
    Mitrolina

mi smo za svaku godisnjicu isli negde na rucak ili putovali. ove godine, posto nam je godisnjica u petak, a lenka ima mesec i po dana bicu srecna ako uspemo da prosetamo oko zgrade

maza
    Član
    maza

Nama je godi9šnjica sada 16 marta
    i ja više nemam ideju…danas mu rođendan i niš mu nisam kupila..baš mi krivo al
    jesam za dan zaljubljenih Esprit toaletnu vodu i boxwerice..

a sa mm je problem što ne nosi nakit, ne voli parfeme, ne nosi satove..košulje mrzi…
    trenerki već ima džempera isto..šta sad????
    jel prikladno telefon..mislim baš bih htjela nešto da mu ostane??

LOKI
    Član
    LOKI

Nama je godišnjica veze sad 6.aprila, prošle godine je baš to veče dobio dve crtice 😆 i versace blue jeans toal.vodu
    Ove godine je dobio samo versace blue jeans (šta ću kad volim da na njega miriše, podseća me jako na početak naše priče, a taman je potrošio onaj od prošle godine). I naravno, poklon sam mu dala još pre par dana, kao neko dete ne mogu da dočekam ( i za rođendan dobije poklon po desetak dana ranije )
    A mm meni obično da novac, pa ja onda izaberem šta da kupim, ili mu kažem šta da mi kupi, nekako mi žene imamo više sluha za to šta je muškarcu potrebno, a mm je par puta pošteno omašio (baš sam :vestica: ), pa mi ovo deluje praktičnije

tanja.
    Član
    tanja.

Nama je ove godine 5. godina braka … intenzivno razmisljam …sta za poklon …i mislim da ce opet biti nesto u mom fazonu 8)….jako mi je tesko izabrati za mm , ukus nam nije uvek isti za sve …a i toliko toga ima …bas ne vidim da mu bilo sta nedostaje :neznam:

Kale79
    Član
    Kale79

Za godisnjice zabavljanja uglavnom smo isli na putovanja, a pokloni su bili cisto prakticni, da ne kazem da sam mu jedne godine kupila cipele.
    A prva godisnjica braka… Pa ja sam dobila sat i rucak, doduse ne u restoranu, nego dostavljen preko prozora na patologiji trudnoce, a on puuunoo poljubaca, opet preko prozora 😆 .

tanja.
    Član
    tanja.

Kale79 – 3/4/2009 14:12

Za godisnjice zabavljanja uglavnom smo isli na putovanja…

Pa ti si moj covek :love:

milos87popovic

Hej postoji i ova firma koja beplatno dostavlja Lazy Bagove a jeftini su: http://www.sporteg.rs/ Veliki lazy bag je 2900 a mali oko 2000 pa vidite.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 46 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.