Ova tema sadrži 40 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Sanjalica 8 godine, 4 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 41 ukupno)

Poklonijada – Novi Sad

• mama malog Borisa

Ja imam star decija kolica, koja mi nisu potrebna pa mogu da donesem, samo mi treba adresa u NS

Snezana
    Član
    Snezana

kaja – 12/4/2008 10:10

Pitanje: da li možete da mi kažete od kog do kog uzrasta, otprilike, spadaju krajnji korisnici? U mogućnosti sam, trenutno, da pomognem samo ako se radi o bebama… jel znači to nešto? Pretpostavljam da u sigurnoj kući ima i beba…

Naravno da znaci 🙂

Njima sve znaci, ne mora to biti gardaroba, ako je vasa beba dobila kozmetiku koju ne koristite, ma jedan sapun je dovaljan :caos:

Inace krajnji korisnicu su deca do 10 godina, ali moze i zenska gardaroba i kozmetika jer pomazemo i zenskoj sigurnoj kuci u Sremskoj Kamenici.
    Taman lepo ispraznimo ormare, a pored toga sto cinimo nesto lepo za nekog imamo opravdanje za obnavljanje garderobe 😉

Snezana
    Član
    Snezana

mama malog Borisa – 11/4/2008 11:20

jako lepo i humano. Treba svi da se odazovemo.
    Moje pitanje je, nadleznima u organizaciji, na koji nacin bih ja mogla pokloniti „stari“ namestaj.

Na sta si tacno od namestaja mislila?
    Iskreno o namestaju nisam razmisljala.
    A postoji jedna humanitarna organizacija koja dolazi po namestaj kuci i odnosi ga, ako te zanima raspitacu se za broj telefona.

Snezana
    Član
    Snezana

mama malog Borisa – 12/4/2008 10:23

Ja imam star decija kolica, koja mi nisu potrebna pa mogu da donesem, samo mi treba adresa u NS

ako mozes donesi ih u subotu 19.4 na miletica, ispred katolicke porte cemo se stacionirati, u periodu od 16-19.

Verovatno cemo organizovati i u maju jednu turu prikupljanja pa mozes tad, ili mi se javi na pp pa ce ih neko vec preuzeti :bravo:

mama malog Borisa

snezana, pokusaj da mi nabavis broj telefona, rado bih poklonila namestaj, koji mi ne treba, jer preuredjujemo kucu.
    Ja sam zvala crveni krst, i oni su voljni da preuzmu, ali nemaju prevoz…

Snezana
    Član
    Snezana

jos 5 dana 🙂

Nemanjina mama

Trebalo bi baš za ovaj vikend 19.04 da dođem u NS, ako bude srece i zdravlja,
    dolazimo Nemanja i ja da damo i nas doprinos
    za decu kojoj je to potrebno,
    nas ,mali paketic nekom mozda puno znaci, NADAMO se da cemo neko dete usreciti!!!!!!

:-* Za svu decicu ovog sveta!!!! :-*

:HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG:

Do viđenja…. :caos:

Snezana
    Član
    Snezana

Nemanjina mama – 14/4/2008 16:41

Trebalo bi baš za ovaj vikend 19.04 da dođem u NS, ako bude srece i zdravlja,
    dolazimo Nemanja i ja da damo i nas doprinos
    za decu kojoj je to potrebno,
    nas ,mali paketic nekom mozda puno znaci, NADAMO se da cemo neko dete usreciti!!!!!!

:-* Za svu decicu ovog sveta!!!! :-*

:HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG:

Do viđenja…. :caos:

:bravo: :bravo: :bravo:

Snezana
    Član
    Snezana

jos 4 dana :caos:

gorana
    Član
    gorana

Bila sam vredna i ispraznila orman.Pripremila sam paket.A sta ce biti u slucaju kise taj dan? 🙄

I Snezana,kako da te prepoznamo 😆

Snezana
    Član
    Snezana

gorana – 16/4/2008 07:55

Bila sam vredna i ispraznila orman.Pripremila sam paket.A sta ce biti u slucaju kise taj dan? 🙄

I Snezana,kako da te prepoznamo 😆

super :bravo: :HAG:
    A za kisu sta da ti kazem, mozemo samo da se nadamo da je nece biti, ako bude bas gadno vreme pomericemo za neki drugi vikend.

A kako da me prepoznate… Pa nemos’ me promasiti, mala debela u velikoj crvenoj majci

😳

Talala
    Član
    Talala

Drage moje clanice Udruzenja roditelj Novi Sad, ovde vasa stara poznanica i drugarica clanica Tamara Mijatovic.
    Ako me porodjaj ne iznenadi do subote eto i mene da se sa vama malo druzim.
    Pozdrav za sve do tada.

gorana
    Član
    gorana

Talala,znaci mozda cemo i tebe videti!
    tebe cemo sigurno prepoznati :trudnica: 😆

Snezana
    Član
    Snezana

Vidimo se Tamara :caos:

I nikako da napisem da se u slucaju kise akcija odlaze za neki drugi vikend. Ako nema kise cucacemo na trgu i cekati vas :-*

Angel
    Član
    Angel

Pala sam ovde iz vedra neba i ne mogu da iskopam dal se nesto desava i u BG po pitanju humanitarnih akcija? Ako ne onda ako moze neko na PP da mi pusti adresu i ostale podatke da posaljem nesto od odece. Posto mi je ovo prva beba, a tek sad smo svega par stvari prerasli, volela bih mesto da ih uramim da ih poklonim nekoj bebici posto su jako lepe i ocuvane. Hvala vam unapred.
    Na zalost u NS sutra ne mozemo da dodjemo jer idemo u BG, pa eto moram ovako nekako.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 41 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.