Ova tema sadrži 40 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Sanjalica 8 godine, 4 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 41 (od 41 ukupno)

Poklonijada – Novi Sad

• mayya
    Član
    mayya

Mi dolazimo sigurno i jako se radujemo sto cemo nekoga usreciti!!!

Snezana
    Član
    Snezana

Angel – 18/4/2008 00:23

Pala sam ovde iz vedra neba i ne mogu da iskopam dal se nesto desava i u BG po pitanju humanitarnih akcija? Ako ne onda ako moze neko na PP da mi pusti adresu i ostale podatke da posaljem nesto od odece. Posto mi je ovo prva beba, a tek sad smo svega par stvari prerasli, volela bih mesto da ih uramim da ih poklonim nekoj bebici posto su jako lepe i ocuvane. Hvala vam unapred.
    Na zalost u NS sutra ne mozemo da dodjemo jer idemo u BG, pa eto moram ovako nekako.

11.5 u igraonici tehnokids (valjda se tako zove) bg ogranak organizuje prikupljanje pomoci :-*

Snezana
    Član
    Snezana

mayya – 18/4/2008 08:04

Mi dolazimo sigurno i jako se radujemo sto cemo nekoga usreciti!!!

:bravo:

Snezana
    Član
    Snezana

Prvo da se zahvalim devojkama koje su bile :-*

a ona da se izvinim jer nisam napisala da smo dobili mesto u porti kod fontane, ustvari ni ja nisam znala mislila sam na trgu kod katolicke porte ali kako je u jeku predizborna kampanja….

i verovatno ce biti organizovan jos jedan krug 17. maja, obavesticu vas na vreme i dati tacnu lokaciju 😉

A za devojke u inostranstvu, malo sam se raspitala i rekli su mi da se i paket sa garderobom carini tako da nisam pametna da li da saljete ili ne.

Angel
    Član
    Angel

Hvala Snezana, pokusacemo da dodjemo. ;]

NIKOLINA
    Član
    NIKOLINA

da li znate da li se sprema neka humanitarna akcija u Novom Sadu uskoro?

crvena sonja

Nikolina otprilike u aprilu-maju ce ponovo biti poklonijada.
    Obavestice nas clanice Udruzenja Roditelj kog datuma.

mayya
    Član
    mayya

NIKOLINA – 20/3/2009 13:59

da li znate da li se sprema neka humanitarna akcija u Novom Sadu uskoro?

Vrlo lako mozemo mi organizovati humanitarnu akciju, prilikom prolecnog susreta. Bez obaveze.

NIKOLINA
    Član
    NIKOLINA

mayya – 20/3/2009 15:31 [QUOTE]NIKOLINA – 20/3/2009 13:59 da li znate da li se sprema neka humanitarna akcija u Novom Sadu uskoro?

Vrlo lako mozemo mi organizovati humanitarnu akciju, prilikom prolecnog susreta. Bez obaveze.[/QUOTE]

da budem iskrena to mi je i "palo"na pamet!

Snezana
    Član
    Snezana

Zbog nekih tehnickih problema verovatno nece biti poklonijada organizovana ove godine.

Bilo bi lepo da mozete da organizujete prikupljanje pomoci. Prvo odredite krajnje korisnike-preporucujem kolevku u Subotici, dom u Veterniku kao i sigurnu zensku kucu u Kamenici (odeca za zene) mozete naci i neke porodice kojima treba pomoc, kontaktirajte ih i vidite sta im treba, oglasite, prikupite, zatim treba mesto gde cete cuvati i osobu ili osobe koje ce sortirati i prepakovati.
    Najvise se dobije odece za decu i plisanih igracaka, a uglavnom je najveca potreba za hemijom i pelenama. Mozete skupiti i novcane priloge pa kupiti sta je potrebno.
    pozdravljam inicijativu:-)

Sanjalica
    Član
    Sanjalica

test

Gledanje 31 članaka - 31 do 41 (od 41 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.