Ova tema sadrži 100 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Ines 9 godine, 6 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 101 ukupno)

Pokusaj Kidnapovanja…!

• jelenaorg
    Član
    jelenaorg

Imam informaciju koja je vrlo proverena od radnika obezbedjanja koji mi je blizak rodjak, ali iz nekog razloga ovo nije izaslo u medije…

Nedavno u TC MERKATOR, desio se pukusaj kidnapovanja deteta.
    Dete je trckaralo oko mame , sto je uobicajeni svakdodnevni prizor u TC, u jednom momemtu mama se zagldala u izlog i kada se okrenula deteta vise nije bilo, pokusala je da ga dozove, ali bezuspesno. Odmah je alarmirala obezbedjenje koje je zaista dobro i brzo reagovalo. Blokirali su sve izlaze iz TC i preko video nadzora poceli pretrazivanje .
    Posle nekih 20-tak minuta dete je pronadjeno u WC-u sa dve zene koje su ga u tom momentu sisale makazama, verovatno da bi ga iznele a da ga niko ne prepozna. Ince dete je staro 2 godine. Predpostavlja se da je razlog ovog suludog pokusaja bila ili trgovina belim robljem ili trgovina organima!

Amara
    Član
    Amara

uzas!
    treba biti oprezan,nikad se ne zna. Ovde u Americi i Kanadi se to desava u sred bela dana na ulici,prodavnici… 🙁

crvena sonja

Uzas,ne mogu da verujem
    toga ipak ima i kod nas
    stvarno ne treba decu
    gubiti iz vida.

leptiric
    Član
    leptiric

Ima i kod nas nazalost
    Mora se puno voditi racuna.
    Jer i minut ne paznje ,moze biti koban.
    ima ljudi u svetu ,koji placaju milijone$
    za dete( nisu mogli da imaju svoje)
    ili Za trgovinu organima
    pedofili
    prosjacenje
    uzas

maja22
    Član
    maja22

Strasno,kakav uzas!!!!

Misteri
    Član
    Misteri

О Боже! Сва сам се најежила! Ма ја би за таква кривична дјела увела доживотну казну па да видим ко би се усудио да их чини. А овако, годину, двије и они поново на слободи..па Јово наново :galamdzija:

Sneki
    Član
    Sneki

Ovo je STRAŠNO!

makimaki
    Član
    makimaki

Strasno, stvarno… I zasto da ne izadje u medijima? Mnogi od nas jos nisu ni svesni da se ocigledno takve stvari desavaju i da je to realni svet koji je oko nas. Znam sama koliko puta mi se dete izgubi iz vida u nekoj prodavnici, jer razmisljam: znam da je dobra i da nece nista da dira, neka je neka gleda.. a eto sta se moze desiti, strasno.

Sanja N
    Član
    Sanja N

😯 😯 😯 😯 😯 😯 :buljavko: :buljavko: :buljavko: :buljavko: :buljavko: :buljavko: :buljavko:

Ne mogu da verujem… UZAS !!!

Prex
    Član
    Prex

Ja sam sokirana….i kad pomislim samo koliko puta sam videla da neke mame ostavljaju decu u kolicima ispred prodavnice/dragstora, uvek sam razmisljala kako li samo mogu da ih ostave tako, pa makar to bilo i na trenutak…ja nikad ne bih mogla…i onda eto procitam ovako nesto, i sva se najezim…

kicun
    Član
    kicun

Strasno! Citala sam i mm i kolegi komentar je jezivo i jos to precutati.

Sanjalica
    Član
    Sanjalica

Cula sam za ovo pre nekih nedelju dana, ali sam cula da su dete ostavili u igraonici. U svakom slucaju strasni, jezim se od pomisli sta je moglo da bude

jelenab
    Član
    jelenab

Ovo je potpuno jezivo! Juce mi je mama rekla da mi ne zavidi na vremenu u kom odgajam dete!

Angel
    Član
    Angel

:buljavko: 😯 😯 😯 👿 👿 KATASTROFA! Treba voditi jako racuna! Jadna ta zena i to dete, ne smem ni da pomislim kako se osecala i oseca! Nemam reci… 👿 👿 👿 😡 😡 :anene:

mikica
    Član
    mikica

Strasno,ma ne treba dete ispustati iz vida…

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 101 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.