Ova tema sadrži 100 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Ines 9 godine, 10 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 101 ukupno)

Pokusaj Kidnapovanja…!

• Irssa
    Član
    Irssa

jezivo, hvala Bogu pa su pronasli dete

Bojana I Anja

Uzas. Mogu da zamislim ocaj majke. Hvala bogu da je dete pronadjeno.

mimo
    Član
    mimo

Shokirala sam se mada nazalost ima toga ali to ne ulazi cesto u javnost Samo djecu treba drzati na oku svake sekunde i ne dozvoliti da se slucajno okrenemo prema izlogu a da djete ne drzimo za ruku ili u kolicima ISPRED sebe

mimica
    Član
    mimica

jezivo!!!!!!!!!!!!!!!sva sam se najeila!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ja se toga jako pla[im!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jasminakg
    Član
    jasminakg

Ovako nesto jos nisam cula:buljavko: ,ovo vreme je ludo-sta se sve ne desava……:galamdzija:

krusicka
    Član
    krusicka

Jelenaorg i ostale mame,

Nije vam lako!!! Ne treba decu pod čizmu, ali ih ne treba ispuštatai iz vida!

Lepo meni moja sveki kaže, da ako mislimo da stvaramo decu, da ne zaboravimo da narednih 15 godina nisu naše!!!

Čuvajte svoje andjele!!!

maxmara
    Član
    maxmara

Ja kad sam cula knedla u grlu mi je zastala…jer kad smo bili dole dete mi je bilo u fazi ‘uhvati me ako mozes’ a kad se pomesa sa drugom decom tesko ga je odmah uociti jako,to mi je pogotovo problem u parku gde ih je puno i svi vicu ili na plazi definitivno najgore.
    Zastala mi je knedla u grlu jer sam u svim situacijama bila jako opustena samo sam brinula o povredama ostalo mi za u nasim krajevima nije padalo na pamet…

UZAS!
    NI NA TREN IZ VIDA SAMO ZA NJIMA!

A druga je tema kako ih vaspitavati da se ne odvajaju od nas i da ne prilaze strancima,to je posebna i vazna prica,moj ni preko vrata bez mene ne sme iako su otvorena.

maxmara
    Član
    maxmara

E jelanaorg napisite i sta se tanja. desilo sa sve blizancima u kolicima u Knezu obavezno i to treba da znaju svi iako je bezazlenije ali ipak…

Spirica
    Član
    Spirica

Stvarno sam mislila da su bas toliko suluda vremena za nama i da se to vise,bar u ovako maloj zemlji, ne desava. Ovo je stvarno odvratno,a i nije mi jasno kakve su to 2 pacenice koje su ukrale dete. Kakvo zverstvo i prokletstvo postoji u njima kada se tako ponasaju? Sve bih ja njih na robiju,ali na malo duze vreme.
    I,kakav to sad treba biti roditelj,kako vaspitati rodjeno dete,kad se ovakve strahote jos uvek desavaju?

Standzi
    Član
    Standzi

joj boze toga se najvise bojim!!! uzas zivi umrla bi……….ma ne smem ni da mislim!

una
    Član
    una

Strasno,uzas.Kakve su to zene,pa jesu li i one majke??

rozga
    Član
    rozga

Strasno!!!!!!! I ja bi im uvela dozivotnu robiju!!!! Pa to je strasno! To nisu ljudska bica….to su monstrumi…i kao takvi ne zasluzuju da setaju ulicama slobodno!

Manana
    Član
    Manana

STRASNOOOOOOOOO!!!!OSTALA SAM BE TEKSTA! I ZASTO NE OBJAVLJUJU TO?!TREBA SVI DA CUJU I ZNAJU STA IH MOZE SNACI,DALEKO BILO!!

bubili74
    Član
    bubili74

SOKIRANA SAM, I NAJEZILA SAM SE SKROZ, ……………………………………… JA TAMO I PO OSTALIM TRZNIM CENTRIMA ODLAZIM SA DECOM

Sanjica__
    Član
    Sanjica__

zaista sam sokirana,

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 101 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.