Ova tema sadrži 100 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Ines 9 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 101 ukupno)

Pokusaj Kidnapovanja…!

• Julija SG
    Član
    Julija SG

STRASNO!!! Hvala Bogu pa se sve dobro zavrsilo. Boze dragi, kakvi su to ljudi, koji su spremni uciniti ovako nesto??? I to zene! Ma ne mogu da vjerujem stvarno…

zorica
    Član
    zorica

Uh strasno ja nesmijem ni da pomislim da se tako nesto dogodilo bilo kome.
    Bas vala kao da te zene nikad nisu ili nece biti majke
    Kakvog li su srca te zene sto su pokusale da kindapuju djete

mimoza
    Član
    mimoza

čula sam za tu priču pre nekoliko dana. Strašno …. Mislim da se o tome malo priča i govori u medijima, ne znam iz kog razloga, obzirom da toga ima i na našim prostorima koliko ne možemo ni da zamislimo. Nedavno je bila neka emisija na TV o tome, ali smatram da je ipak nedovoljno.Ljude treba više UPOZORITI, ako ništa drugo ne može ova država da uradi po tom pitanju.

mima80
    Član
    mima80

Ovo je skandal!Skandalozno je da ovo jos niko nije objavio, slike ovih monstruma trebaju da budu na naslovnim stranama SVIH dnevnih i nedeljnih novina, a u svakom dnevniku da bude prva i glavna vest. Ceo dan mi se to provlaci po glavi, nisam mogla da poverujem da je ovo moguce. Neko bi ovim trebao da se ozbiljno pozabavi, potrebna je edukacija mladih roditelja, ovo nije ni prvi ni poslednji put da se ovako nesto dogodilo. Jezivo, grozno, strasno, mogu da zamislim koliko su se sve mame sa foruma potresle… 👿

ma-ta
    Član
    ma-ta

Sreca te se sve dobro zavrsilo. Dete je malo, zaboravice to, a majka i kakve li ce njoj traume ostati, ne mogu ni da zamislim! Samo da se te traume ne prenesu na dete!

tanja.
    Član
    tanja.

Boze!!! Strasno!!! Bez teksta sam!

May05
    Član
    May05

Kad sam se tek uclanila na forum takvu slicnu pricu je ispricala cini mi se katarina :neznam: ali to se desilo u njemackoj,u ikei,na skoro identican nacin, dijete su uzeli iz A.S i odnijeli wc isto tako su poceli da ga sisaju da i da mu obuku drugu odjecu,bili su valjda cesi ili poljaci,….to je zaista strasno,a jos strasnije je sto se to presutilo…stvarno nemam rijeci 😯

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

maxmara – 17/10/2007 14:05

E jelanaorg napisite i sta se tanja. desilo sa sve blizancima u kolicima u Knezu obavezno i to treba da znaju svi iako je bezazlenije ali ipak…

Ne znam da li znate da u Knez mihajlovoj postoji kleptoman koji otima zenama tasne, pogotovu zenama sa kolicima. Dok je tasna zakazena na kolica on samo pritrci uzme je i pobegne. Tanji se desilo da je okacila AVENT torbicu na svoja kolica u torbici je bio termos i hrana za bebe. Manijak je dotrcao i krenuo da joj otima torbica, ali bas u tom trenutku je Tanjin muz otisao i ostavio je samu da seta, sto se ne deesava bas, ona je krenula da objasnjava manijaku d aje to hrana za bebe i on je bobegao ne zuevsi joj torbicu. Inace niko od ocevbideca joj nije prisao da joj pomogne ili je zastiti. Eto sta reci… 😯

mima80
    Član
    mima80

Sramota! Sram ih bilo, sve od reda! Toliko sam besna kad shvatim koliko je zenama tezak zivot u Srbiji, kako zasluzuju daleko bloji tretman, kako se ljudi ruzno ophode prema trudnicama, koliko su nezasticene, grrrrrrrrrrrrrr, mogla bih da eksplodiram! 👿 👿 👿

Sneki
    Član
    Sneki

Šta reći, nego postali smo užasni. Sve se dešava „nekom drugom“ a, nas baš briga :kadtedovatim:

Cekalica
    Član
    Cekalica

Hvala Bogu da je dete pronađeno i da je dobro! To je prvo!:klanjam: :klanjam: :klanjam:

A svi mi ostali treba da apelujemo na vlasti i medije da ovakve stvari ne kriju, da bi ostali ljudi bili upozoreni…

Jer izbacuju svakakve gluposti u medijima, a o bitnim stvarima ne pišu….

A neko je pitao kakve su to žene, jesu li one majke… Ja nisam majka, ali nikada mi u životu na pamet ne bi palo tako nešto…

Mislim da komentar nije bio na mestu!

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

sto se tice ne objavljivanja ovog incidenta u Markatoru u medije, ko zna sta li je razlog tome, kontra marketing ili ma…. ko zna ne zelim ni da razmisljam o tome!

mayya
    Član
    mayya

Iki
    Član
    Iki

jao, strasno, takve stvari mi izazivaju veliki strah, i to se na zalost svuda u svetu dogadja 😥 😥 😥

dr Avluela

ZASTRAŠIVANJE RODITELJA 19.10.2007.
    17:30 – Profesorka Narodne književnosti na Filozofskom fakultetu Ljiljana Ljuštanović-Pešikan upozorila je na tzv. urbana predanja, odnosno izmišljene priče o otmicama dece ili devojaka koji završavaju u belom roblju.

Novim Sadom kruži priča kako je navodno majka sa detetom bila u tržnom centru, u jednom trenutku dete je nestalo, žena je podigla uzbunu i na kraju je obezbedjenje mališana pronašlo u toaletu, ošišanog i ošamućenog, spremnog za prodaju. Akteri i svedoci samog dogadjaja ne postoje, jer je priča izmišljena, a slične stvari su ranijih godina prepričavale i u Americi, Italiji i susednim zemljama.

Profesorka Ljuštanović-Pešikan izjavila je za Dnevnik da je priča o otmici deteta tipično urbano predanje, koje oslikava roditeljski strah od gubitka deteta u gužvi. Prema njenim rečima, nemoguće je utvrditi ko plasira izmišljenje priče, ali je i svako od nas „krivac“ za njihovo širenje. (021)

http://radio021.info/radio021new/front/news.php?nid=43447

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 101 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.