Ova tema sadrži 100 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Ines 9 godine, 10 meseci ranije.

Gledanje 46 članaka - 46 do 60 (od 101 ukupno)

Pokusaj Kidnapovanja…!

• tanja.
    Član
    tanja.

Bila sam zaista zatecena kada je ta budala pokusala da mi otme termos torbicu, ma nije je on tek tako pustio, torbica je bila provucena kroz drsku na kolicima (ima patent kao pederusa)… ne verujem da bi tako lako odustao nego je poceo da mi vuce cela kolica… ja sam vristala da je to samo hrana za bebe a niko od prolaznika se nije ni okrenuo ….to mi je najstrasnije, tek kada je lopov otrcao neka devojka mi je prisla sa pitanjem „jesu li to hteli da te pokradu – strasno“…. pre dva dana smo ih ja i mm videli u knezu (samo sto sam mm rekla da nisam sigurna da je to taj lik, mislim da bi bilo jako cupavo a nisam htela scene u sred bela dana), u pitanju su 4 muskarca oko 20 godina, stoje na pocetku kneza(sa leve strane, mislim da je u pitanju radnja sa naocarima) i merkaju zene sa kolicima i izgleda da ih prate dok beba ne zaplace i majka se usresredi da umiri bebu, tada oni pridju, skinu tasnu sa drske kolica i izgube se u guzvi (na taj nacin su sestri mm ukrali tasnu u knezu pre 1,5 god , najzalije sto joj je u tasni bio fotoaparat sa slikama njene bebe za 1. rodjendan koje nije stigla da napravi ) tako da obratite paznju i ne nosite tasnu preko drske od kolica

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

Danas na B92 u emisiji TIMOFEJEV neko je poslao poruku zasto se ne prica o pokusaju kidnapobanja u TC Merkator, tako da ovo nije Inkognito informacija i dosta je vest otisla u etar, ali ne i u medije!

gorana
    Član
    gorana

Ja sam o tom slucaju cula bas na B92-Jedan dan su to spomenuli i naravno odmah konstatovali da je to izmisljotina i da se nije ni desilo!
    Navodno konkurencija smesta Merkatoru-Smesno koje gluposti.

milosmalic

Ovo je email koji sam dobio, uredno potpisan a stigao mi je od poznatog coveka. Ne znam da li je sve ovo tacno, ali mene licno zabrinjava.

Prosto mi je neverovatno da se o ovome nigde nista ne cuje, ali ajde… Opreznost nije na odmet…

Trgovina decom-Upozorenje roditeljima!!!

Pre nekoliko dana u TC (novom) Merkatoru, roditelji dveju devojcica seli su da jedu dok su devojcice ostavili da se igraju u igraonici preko puta.
    Kada su ustali da idu, u igraonici su nasli samo mladju devojcicu ali nije bilo starije – sedmogodisnje devojcice. Posto su pretrazili okolinu alarmirali su ceo Merkator, na sta je obezbedjenje zakljucalo sve izlaze i krenulo da pretrazuje TC, i da pregledaju snimke video kamera.
    Posle izvesnog vremena devojcica je nadjena u jednom od WC.
    Devojcica je bila drogirana, osisana na kratno, i presvucena u musku odecu!
    Cudno je kako se ovaj slucaj nigde nije pojavio u medijima a ocigledno je da se radi o planiranoj otmici.
    Molim vas da ovo pismo prosledite dalje kako bi sto vise ljudi bilo informisano o sve ucestalijoj pojavi kidnapovanja i trgovine ljudima i kod nas, a nadajmo se da ce se i neki od nasih ‘slobodnih medija’ uskoro setiti da ovo objavi u cilju alarmiranja roditelja i sprecavanja
    ovakvih dogadjaja u buducnosti.
    p.s.
    prica je 100% istinita, radi se o prijateljici moje koleginice i ja sam za ovo saznala jos istog dana kad se dogodilo.
    roditelji devojcice nisu ni javne licnosti, niti su bogati, tako da je iskljucena mogucnost kidnapovanja zbog otkupa. radi se o klasicnoj trgovini decom.
    strasno!
    Maja Jokic

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
    Absolut OK ISP
    Palmira Toljatija 5/III
    11070 Novi Beograd, Srbija
    Tel: (+381 11 2016700)
    Fax: (+381 11 2016717)
    E-mail: [email protected]

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

[QUOTE]gorana – 21/10/2007 22:52

Ja sam o tom slucaju cula bas na B92-Jedan dan su to spomenuli i naravno odmah konstatovali da je to izmisljotina i da se nije ni desilo!
    Navodno konkurencija smesta Merkatoru-Smesno koje gluposti.

😯 JA ne mogu da verujem do koje mere ide ljutska psiha, ovakve informacije da se koriste u propagadne svrhe STRASNO,
    Veruejm da je ovo istina!

Masha&Tasha

Ovde se takve stvari desavaju svakodnevno i nije mi cudno, ali kod nas :hmm: Srecom da je dete pronadjeno i da je sve kako treba, ali mi ipak nije jasna jedna stvar. Ako je merkator zatasko pricu, ko je zapusio usta majci pa se ona ne oglasava, meni tu nesto jos ne stima, da se meni desilo, alarmirala bi sve redom, ne samo miliciju,obezbedjenje, nego bi obavestila i sve medije. Ako neko hoce da zataska, moze, ali ne verujem da bas moze na 100 mesta, ili i dalje postoji neka ucena. Meni to nisu „cista“posla, kako god. A prica je samo po sebi jeziva, ma i sama pomisao na kidnapovanje dece!

daka
    Član
    daka

Srasno! Mi, koji zivimo u Srbiji, nikako da poverujemo da se te stvari dogadjaju i kod nas. Izgleda da u ovoj zemlji o svemu javno progovore, ali sa zakasnjenjem. Boze, cega sve ima! To je za najgoru osudu!!!! I jos ova prica u Knezu. Samo kad se setim, dok su bili ovi lepi dani, svaki drugi dan beba & ja u Knez i to ugavnom sami, a torba na kolicima a Vasilije kao i svaka beba, svaki cas nesto stajem dodajem, namestam, tu sam oko njega. Ne znam, ne znam, dete uz sebe i nikako drugacije! U ludom svetu zivimo.

bubica
    Član
    bubica

jelenaorg – 17/10/2007 01:11

Imam informaciju koja je vrlo proverena od radnika obezbedjanja koji mi je blizak rodjak, ali iz nekog razloga ovo nije izaslo u medije…

Nedavno u TC MERKATOR, desio se pukusaj kidnapovanja deteta.
    Dete je trckaralo oko mame , sto je uobicajeni svakdodnevni prizor u TC, u jednom momemtu mama se zagldala u izlog i kada se okrenula deteta vise nije bilo, pokusala je da ga dozove, ali bezuspesno. Odmah je alarmirala obezbedjenje koje je zaista dobro i brzo reagovalo. Blokirali su sve izlaze iz TC i preko video nadzora poceli pretrazivanje .
    Posle nekih 20-tak minuta dete je pronadjeno u WC-u sa dve zene koje su ga u tom momentu sisale makazama, verovatno da bi ga iznele a da ga niko ne prepozna. Ince dete je staro 2 godine. Predpostavlja se da je razlog ovog suludog pokusaja bila ili trgovina belim robljem ili trgovina organima!

Svašta!!! …. 😯 😯 😯

Karli
    Član
    Karli

Boze mili,strasno!Stvarno ne mogu da verujem u ovako maloj drzavici sta se sve desava!
    Sistem nam je stvarno ravan ,ne nuli,nego u minus nedogled!

Brandza
    Član
    Brandza

Ja sam cula pricu…ostala sam bez texta…to je jedna od stvari od kojih najvise strahujem…mogu misliti kako je bilo sirotoj zeni,ja mislim da bi u prvoj sekundi bukvalno poludela.

Beca
    Član
    Beca

Znate, najradje bih volela da ovakve stvri nikada ne cujem.
    Uzas, jadni roditelji! 😯 😯 😯 😯 😯 😯 😯 😯 😯

milenica
    Član
    milenica

Jezivo!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😯 😯 😯 😯 😯 😯 😯 😯 😯 😯 😯 😯 😯
    cesto pomislimo da se to dogadja samo negde daleko od nas ili u filmovima ali ne smemo biti naivni…..cuvajmo decicu!!!!

MinaA
    Član
    MinaA

Tog dana me je prijateljica nazvala telefonom i ispricala sta se dogodilo.Od tada vise nisam normalna i pocela sam mnoge situacije da gledam drugim ocima.Mislim da je to strasno sto se dogodilo u nasoj zemlji,mislila sam da smo mi jos daleko od toga

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

Ova prica je proverena i tacna i ne zelim ulaziti u srz ove istine. Mnogo se spekulise da je u pitanju „BUVA“ ali ja se sa istom ne zeim igrati i razmisljati, skoro sam saznala da je jedna poznaica razgovaala sa mamom otetog deteta i tako….sve u svemu ISTINA je pa ko zeli neka ne veruje…a mi koji verujemo sigurno ce mo nasa ceda drzati na oku vrlo oprezno!

biki
    Član
    biki

U nekim situacijama se 1000 puta zahvalim Bogu sto zivim u malom i pitomom mestu gde se svi medjusobno poznajemo .Ali kada odem negde dalje ,priznajem da se bojim,i ne ispustam ih ni sekund iz vida.Nemogu da shvatim kakvi su to ljudi,kakve duse,kad mogu da naude malenoj decici 🙁

Gledanje 46 članaka - 46 do 60 (od 101 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.