Ova tema sadrži 100 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Ines 9 godine, 9 meseci ranije.

Gledanje 76 članaka - 76 do 90 (od 101 ukupno)

Pokusaj Kidnapovanja…!

• emili
    Član
    emili

MORAM DA VAM NAPISEM DOGADJAJ OD NEDELJE.AKO NEKO NE ZNA ZIVIM U ITALIJI KOJA JE BAS POZNATA PO KRADJI I KUPOVINI DECE.U NEDELJU SMO ISLI DA GLEDAMO SPETAKL MOJE STARIJE CERKE (11-JOJ JE GODINA)BAVI SE GIMNASTIKOM.ZNACI ISLI SMO MUZ ,JA I DECA(MLADJA CERKA 17 MESECI).SVE JE OK ZAVRSIO SE SPETAKL IZLAZI NAROD IZ SALE CEKAMO STARIJU.ODJEDNOM MLADJE CERKE MI NEMA.SVI KOJI NAS POZNAJU RAZLETELI SE TRAZE JE JA SAM SKORO PRED ONESVESCIVANJU TRENER ME POLIVA VODOM,MUZ JE TRAZI NAPOLJU.KAD ONO STARIJA CERKA JE ODVELA U SVLACIONICU .POLUDELA SAM JER JE MALA BILA ISPRED MOG MUZA NE ZNAM KAKO ON NIJE PRIMETIO DA JE OVA ODVELA.PROSLO MI JE DESET GODINA ZIVOTA ISPLAKALA SAM SE KAO KISA NE DAJ BOZE NIKOME .HOCU DA VAM KAZEM SAMO MOMENAT JE DOVOLJAN DA SE NESTO DESI.ETO PODELILA SAM OVAJ MOJ TEZAK DOGADJAJ SA VAMA

mayya
    Član
    mayya

Emili, ne zelim ni da zamislim kako si se osecala.
    Samo da se nikada ne ponavlja…

emili
    Član
    emili

DA ZNAS MAYYO NE PONOVILO SE

Arijel5
    Član
    Arijel5

Jao strasno 😳 ali stvarno, neverovatno je kako je dovoljan samo jedan trenutak – hvala Bogu da se nista nije desilo 🙂 🙂 🙂

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

a u emili zasuzise mi oci….uhhh mogu samo da zamislim…ja citam tvoj post i samo mi ljuljne neka vrucina u glavu. HVALA BOGU ispade dobro, i naravno ne ponovilo se

tanja.
    Član
    tanja.

Emili… 🙁 Mogu misliti kako si se osecala 😯
    Hvala Bogu da je sve ispalo dobro!

stancha
    Član
    stancha

O Boze,emili 😯 Dobro da nije nesto gore.Ovo nam je nauk svima da otvorimo cetvore oci kad smo sa decom negde u nekoj guzvi.

Tinna
    Član
    Tinna

Emili, jos uvek nemam dete ali mogu samo da pretpostravim kako si se osecala jer sam ja dozivela nesto slicno.

Elem, pre nekih 10-12 godina letovala sam u Crnoj Gori. Posto je velika razlika izmedju mog mladjeg brata i mene cuvala sam ga, vodila na plazu i sve ostalo. On je tada imao 2 godine. Dete je od rodjenja bilo HIPERAKTIVNO, nikada mu nista nije drzalo paznju ni 2 minuta i samo je trckarao levo-desno. moja paznja je non-stop bila usmerena samo ka njemu. Otisla sam samo do cesme koja je bila udaljena svega 10ak metara od mesta gde su nama bili peskiri. Kad sam se okrenula posle mozda pola minuta, njega nije nigde bilo. Meni su se i noge i ruke oduzele, ali u toj sekundi nisam plakala. Ni posle 15 minuta nismo mogli da ga nadjemo, gotovo 30 ljudi sa plaze su ga trazili. Vise nisam znala sta cu, osecala sam da tonem i molila Boga da i meni uzme zivot ako se njemu nesto desilo. Krenula sam sa plaze ka kampu i na nekih 300m od plaze on je onako go stajao na livadi pored putica sa nekim govekom koji vozi onaj paraglajder. Mojoj sreci nije bilo kraja, ali sam tek onda pocela da placem i da se tresem. Osecaj je uzasan. Mali je ustvari video kako leti nisko onaj paraglajder i trcao da vidi gde ce da sleti. Otisao do tamo i stao pored tog cike i kukao mu kako hoce da ga cika vozi.

To sto se desilo na neki nacin mi je ostavilo trag u zivotu i u tim trenucima sam samo razmisljala na najgore. Jedino sam sad mozda i previse dosadna, pa mi se desi da kada izadje u grad, zovem ga po 5 puta samo da budem sigurna da mu se nesto nije desilo….

Prex
    Član
    Prex

Emili stvarno mogu samo da zamislim kako ti je bilo strasno u tim trenucima…ne ponovilo se nikad…sva sam se najezila dok sam citala…sreca te je sve ok i dobro se zavrsilo…
    A i tebi Tinna isto, razumem te u potpunosti, kakva je to ogromna odgovornost koju osecas prema mladjem bratu i kako je to bila strasna situacija za nekog ko je i sam bio dete :HAG:
    Ma stvarno nikad se ne ponovilo…moramo mnoooogo da pazimo i cuvamo nase najdraze, i nikada ih ne ispustamo iz vida ni na tren…

muma
    Član
    muma

Sad sam se setila jednog trenutka i ja. Vec je pala prasina godina na to a ja ustvari i pokusala da zaboravim. Posle srednje skole sam otisla u Francusku i cuvala decu u jednoj VIP porodici (ni ne znam kako sam upala bas kod njih). Jednog dana sam izvela malog, 20 meseci na igraliste. Igraliste strava. Ogradjeno, kao mali parkic, ljuljaske, pesak … Sve idealno. A posto mali miran, ja nesto listala knjigu koju sam ponela sa sobom. 20 sekundi. I deteta nema! Igraliste stvarno malo i pregledno. A u dosta prometnom delu grada. Mali je izasao na ulicu. Prosla duga 2 minuta kada ja trcala i trazila ga. Kad ga jedna zena dovela za ruku sa ulice. Zena je bila pravi andjeo. I ja to nikad nisam nikome prepricala. Prosto nisam htela ni da zamislim sta bi bilo kad bi bilo … Hvala Bogu!

Nemanjina mama

JOJ NAJEŽILA SAM SE, UŽASNE SU MI OVE PRIČE,
    BAŠ ME JE STRAH!!! 🙁 🙁

malaptica
    Član
    malaptica

Ja znam da sam se ove godine prvi put susrela sa tim u Srbiji. Tacnije, dok sam setala najprometnijom ulicom u Sapcu na jednom stubu sam videla slike 2 deteta. Devocica i decak, brat i sestra iz Austrije. Pisalo je da su nestali i da se traze. Bas sam tih dana pratila desavanja u hronikama da vidim da li je nekoto pomenu, ali niko nista. Mozda i jeste, ali na nekoj nevaznoj RTV. Javni medijski centar i ostali nista nisu rekli. Zasto se ovakve stvari zataskavaju ne znam, ali znam da ja mog sina od tada ne ispustam iz oka. Jer, ako se to desava u Srbiji koja po meni nekako vazi za zemlju koja ima izdefinbisan sistem vrednosti po pitanju porodice, dece, sta je onda sa drugim zemljama gde se dete tretira kao zivotinja ? Ja se najezim na ovakve price i sazivim se sa tim jadnim roditeljima. Ne daj Boze nikome tu nesrecu !!!

katarina
    Član
    katarina

uh sva se najezih kad citam ovakve stvari ..ovde se takve stvari desavaju svakodnevno…Ja je nikad ne ispustam iz vida i sad kad je malo veca..dete je to.
    Htela sam nesto drugo ispricati sto me je potreslo letos u Crnoj Gori bila na plazi i to bas jedna od tih plaza gde su roditelji sa decom..odjednom covek trci na obali i pita jeste li videli devojcicu 2 god sa crvenom maramom unezveren otac..majka ispod suncobrana kuka jadna ..ustali smo svi i u potragu tuzno je bilo gledati oca koji juri kroz plazu pa u vodu..kaze ima misice mislim se dobro je bar to..i tako juri on a i ostali po plazi ma mislim nekih pola sata kad devojcica na nekih 300m od njihna plazi na nekom peskiru spava..JOJ …mislim da im se zivot skratio a mi se potresli!!
    Hvala bogu da je na kraju sve ok ..i i dalje tvrdim da je Srbija (posto su na plazi bili srbi ne znam za crnogorce)jos uvek smo zdrava zemlja i nas je mentalitet drugaciji,osecajniji smo,cenimo porodicu i decu za razliku odavde ovde niko ne bi ni ustao da pogleda gde je dete…

Iva_A.A.A.

Meni su ove price strasne-sva se najezim….ovo leto sedela sam u kaficu sa Anastasijom a Andjela i Anabela su se igrale tu pred mojim ocima,i u jednom trenutku mi je zazvonio telefon i ja sam se javila i vec sledeceg trenutka mi je Andjela dosla i rekla nema Anabele nigde…prepala sam se zvala je i zvala i plakala..ljudi oko mene koji su bili u kaficu-hvala im su je takodje trazili a nje ni traga…….pomislila sam da odem u policiju posto se nalazi tik uz setaliste kad se Anabela pojavila…samo sam je zagrlila i pocela da placem od srece sto je ziva i zdrava..(igrala se sa drugaricama zmurke pa se sakrila u jedan od prolaza)….od tad cetvoro oci otvaram i desava se i da se nejavljam na telefon…..jer znam da puno kidnapovanja ima…bas kao sto rece malaptica nekoliko dana pre toga sam videla da se traze tih dvoje dece…to mi je i tekako u tom trenutku proletelo kroz glavu……

lalaigedza

Ovo je strasno.Dokle je ljudstvo doguralo. Ova prica cak i da je izmisljena-uzasno zvuci!!! Zato drage mame,decu ne ispustajte iz vida!!!Cak i kada mislite da je „vazduh cist „.

Gledanje 76 članaka - 76 do 90 (od 101 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.