Ova tema sadrži 76 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  mimicka 5 godine, 10 meseci ranije.

Gledanje 46 članaka - 46 do 60 (od 77 ukupno)

Pomisao na razvod

• kobrica
    Član
    kobrica

IXI, prvo ti moram reci da mi je bilo odmah jako zao kada te videh na ovoj temi. Drugo, toliko si me nasmejala, ali bukvalno do suza sa svojim tekstom i metodama!!!! Svaka ti cast!!!! I ja bih isto tako, a mozda i gore, krv bih mu iscedila i svu ostalu tecnost, da ne nabrajam!!!! Iako je gadno to sto se desilo, ja se morah nasmejati, nadam se da mi ne zameras! :-* :-* :-* :-* :-*
    Kao i ostale zene, ja te podrzavam u svemu i samo nastavi da ga mucis…Razvod da ili ne? Ako mene pitas uvek bih se pre razvela nego zivela sa nekim koga ocima ne mogu da vidim i to bas zbog dece, jer mislim da oni tako vise pate, a i imaju odmah negativan model, mama i tata se stalno svadjaju, ne trpe se, a kada se razvedu, nekako je sve bolje, pod uslovom da se korektno ponasaju. Sta ti je ciniti, to ces sama odluciti, ali vredi da ga mucis, zasluzio je! Ljubim te puno!!!! Drzi nam se!!!!! :-* :-* :-* :-* :-* :-*

Vajman
    Član
    Vajman

X,naravno da su nam deca i njihova sreca i osmesi najbitniji,ali mislim da je jako bitno i da vidis sta je to sto ti mislis i osecas prema njemu.Da li ga volis?da li bi mu oprostila a da ste u braku bez dece?mislim da bi bilo dolicno kada bi se posavetovala sa nekim psihologom(sebe radi) da te uputi i da imas nekog sa kime ces izbaciti sav taj teret.kod as je tabu tema ako neko ide kod psihologa.ja sam imala problem i isla sam pre tri godine i bas mi je pomoglo.ljubimo te puno!!!!!!

katarina
    Član
    katarina

Ixi glavu gore 😉
    Pre nego bilo sta kazem interesuje me jeste li razgovarali zasto je to ucinio?Na pitanje zasto sta je rekao?Ima li jos ljubavi i osecanja izmedju vas ili su samo deca?Pre nego bilo sta uradis stavi sve na kantar dooobro razmisli i onda odluci…Nije istina da se posle prevare ne moze ziveti zajedno i krenuti iz pocetka…Ranije sam i ja razmisljala drugacije (odmah bi se razvela) a danas mislim da je svako bio ili bice u toj situaciju ili iskusenje da bude sa drugim ,e sad dal uciniti takav korak ili ne zavisi od nase licnosti i trenutnog stanja..ne opravdavam prevaru al ne vidim je kao nesto strasno..

IXI
    Član
    IXI

Hvala vam, drage!
    Jako su mi pomesana osecanja 🙁 , ne mogu normalno da rasudjujem. Ne znam dal ga ne volim vise ili je to samo jako povredjena sujeta.
    Vaj, u pravu si, izgleda da cu morati da potrazim strucnu pomoc.
    Katarina, hvala. Ne bih o njegovim glupavim opravdanjima, jednostavno smatram da za to u tom momentu nema opravdanja.
    Kobrice, naravno da se ne ljutim.
    Puno :-* vam saljem

mima80
    Član
    mima80

Ixi, prica je stvarno jeziva.
    Katarina, nije problem u samoj prevari, mozda ce svako od nas sutra pasti u iskusenje, daleko je problematicniji momenat kada se to desilo. Ej, porodis se, problemi sa bebom, ne znas za sebe, a on…Znaci no comment. Tu neka prica o tome da li ima ili nema emocija ne pije vodu, cak da ih vise nema sto, sigurna sam nije ovde slucaj, u takvim situacijama si brate mili bar lojalan, ili da ne kazem pristojan. Takva drskost i bezobrazluk, reci nemam. Samo zamisli da je obrnuto, da je tvom muzu npr. zdravlje ugrozeno, da ima neku hirursku intervenciju, da ne govorim uopste o tom delu u kojem brinete za zdravlje zajednickog deteta, on lezi u bolnici a ti se smucas sa nekim…Dno dna
    Ixi, od srca ti zelim da pronadjes snage da prebrodis ovu situaciju i odlucis onako kako je najbolje za tebe!

nenče
    Član
    nenče

mima80;779832 wrote: Ixi, prica je stvarno jeziva.
    Katarina, nije problem u samoj prevari, mozda ce svako od nas sutra pasti u iskusenje, daleko je problematicniji momenat kada se to desilo. Ej, porodis se, problemi sa bebom, ne znas za sebe, a on…Znaci no comment. Tu neka prica o tome da li ima ili nema emocija ne pije vodu, cak da ih vise nema sto, sigurna sam nije ovde slucaj, u takvim situacijama si brate mili bar lojalan, ili da ne kazem pristojan. Takva drskost i bezobrazluk, reci nemam. Samo zamisli da je obrnuto, da je tvom muzu npr. zdravlje ugrozeno, da ima neku hirursku intervenciju, da ne govorim uopste o tom delu u kojem brinete za zdravlje zajednickog deteta, on lezi u bolnici a ti se smucas sa nekim…Dno dna
    Ixi, od srca ti zelim da pronadjes snage da prebrodis ovu situaciju i odlucis onako kako je najbolje za tebe!

Da, teško bi moglo preko ovog da se pređe, jako teško.

Ja mm nisam oprostila mamurluk kad je došao u bolnicu:):twisted:

Svaka čast za metode, izguglaj još mogućnosti!:wink:
    Drži se draga i donesi pravu odluku.Za tvoju decu.

http://tajnavjestina.blogspot.com/

kobrica
    Član
    kobrica

mima80;779832 wrote: Ixi, prica je stvarno jeziva.

APSOLUTNO SE SLAZEM SA MIMOM!

MORAM SAD MALO I SVOJ BES DA PROLIJEM, JER BAS MISLIM DANAS O TOME I KONTAM DA BIH JA MOM MUZU SASULA KATRAN NA GLAVU, MAMICU MU! KRVI BIH MU SE NAPILA!

No, u svakom slucaju, ti moras razmisliti i to dooooooooobrooooo, hladne glave, jer stim se nije zezati…Kakav lik, sto kaze Mima, ti u go…ma do guse, a on onu stvar dao u promet, sram ga bilo, djubre jedno….

Sve u svemu, sta god da odlucis, uz tebe smo i to ce biti ispravna odluka. Znam da ces dobro razmisliti i ispravno postupiti i za sebe i za decu!!!! Ljubim te idrzi mi se!!!!!

angelina1
    Član
    angelina1

ixi:hag: :hag: :hag: drzi se….

djiki
    Član
    djiki

100 ljudi,100 cudi a isto toliko i misljenja…
    Ono sto znam je da je jako nezahvalno bilo sta govoriti u ovakvim situacijama,jer su emocije samo tvoje,deca samo vasa,odluka samo tvoja…Ja bi znala kako da te posavetujem ,ali znam kada bi mi se ne daj boze desila ovakva ili slicna situacija i ja bi trazila pomoc i bila u totalnoj buli…
    Dok sam bila neudata i nisam imala decu ,ishod je bio potpuno poznat,a sada sa decom , u braku,jednostavno ne znam.
    Sigurna sam u jedno…Muskarcima generalno malo ispada sa strane ne znaci nista,oni se i dalje vracaju zeni i deci kao da se nije nista dogodilo…dok kada se kod zena desi izlet,emocije preplavljuju i brak pocinje da se ljulja…Jednostavno receno ,mi idemo srcem a oni ne…..
    Dakako, nije lepo to sto ti je uradio i jeste za svaku osudu,vredan je mucenja sve dok te ne uveri u suprotno,ali uvek ostaje sumnja sa kojom se -ako odlucis oprostiti -moras pomiriti i izbaciti je iz misli jer ce te zivu izjedati i mucices se.
    Bilo kako bilo,navijam za ljubav,zelim da ti se situacija stabilizuje i da ovo bude samo jedna ruzna epizoda vaseg braka,koja se nece ponoviti!

katarina
    Član
    katarina

Pitala sam za razlog zasto je to uradio da bi pokusala da razumem ako ikako mogu u toj situaciji…
    Ne mozemo mi bolje znati nego oni sami zasto je do toga doslo, al ja kao treca osoba mogu da kazem da je svaka prevara razlicita ,tj iz razlicitih razloga dolazi do prevare..Mozda je kod njega zelja za sexom(ako nije imao dugo pa nije mogao da izdrzi:roll: )mozda mu je trebala blizina neke zene jer se osetio usamljeno:roll: ,mozda se uplasio svega i na taj nacin pobegao iz svakodnevnice:roll: ,mozda i hiljadu mozda a odgovore ce sami naci razgovorom..
    Osudjujem ga jer je zenu sa kojom ima decu povredio,ponizio i uvredio u trenutku kad joj je potrebna njegova paznja i pomoc i nama nikad nece biti jasno kako mogu,al oni ne znaju sta je majka ….
    E sada nacin na koji je rekao i sta sad posle svega kaze bi meni bio presudan a i da li osecam ljubav prema njemu ili ne..zbog dece ne bi bila sa njim jer ce deca porasti i ostici svojih putem a ti ces se pitati vredelo li je dati zivot coveku koga ne volis?! Razmisli dobro ….

IXI
    Član
    IXI

Katarina :-* .
    Nasli smo kompromis. Bice tu kad god nesto zatreba, bice sa decom, ali necemo vise ziveti zajedno.
    Bili smo danas zajedno u dz, vodili Filipa, sve je bilo ok. Kad smo sve zavrsili on je otisao…
    Nije lose, mislim da ni deca nece mnogo izgubiti, da ce vise dobiti. Za sada imaju i mamu i tatu koji normalno komuniciraju. Nadam se da ce tako i ostati.
    Hvala vam na podrsci, javicu kako ovo funkcionise…
    Veliki :hag: za sve
    P.S. Morala sam da izbrisem poruke, jer na forumu ima ljudi koje licno poznajem, a nisam nikome detaljisala, sem ovde vama.

kobrica
    Član
    kobrica

djiki;779852 wrote: 100 ljudi,100 cudi a isto toliko i misljenja…
    Ono sto znam je da je jako nezahvalno bilo sta govoriti u ovakvim situacijama,jer su emocije samo tvoje,deca samo vasa,odluka samo tvoja…Ja bi znala kako da te posavetujem ,ali znam kada bi mi se ne daj boze desila ovakva ili slicna situacija i ja bi trazila pomoc i bila u totalnoj buli…
    Dok sam bila neudata i nisam imala decu ,ishod je bio potpuno poznat,a sada sa decom , u braku,jednostavno ne znam.
    Sigurna sam u jedno…Muskarcima generalno malo ispada sa strane ne znaci nista,oni se i dalje vracaju zeni i deci kao da se nije nista dogodilo…dok kada se kod zena desi izlet,emocije preplavljuju i brak pocinje da se ljulja…Jednostavno receno ,mi idemo srcem a oni ne…..
    Dakako, nije lepo to sto ti je uradio i jeste za svaku osudu,vredan je mucenja sve dok te ne uveri u suprotno,ali uvek ostaje sumnja sa kojom se -ako odlucis oprostiti -moras pomiriti i izbaciti je iz misli jer ce te zivu izjedati i mucices se.
    Bilo kako bilo,navijam za ljubav,zelim da ti se situacija stabilizuje i da ovo bude samo jedna ruzna epizoda vaseg braka,koja se nece ponoviti!

Slazem se i sa ovim, samo naravno, dobro razmisli. Bitan je karakter tvog muza, ako nije los covek, verovatno mu se to nece vise ponoviti…Ti ga ipak najbolje znas i najbolje znas da si dobro odlucila i u buduce hocete li biti zajedno. Takodje navijam za zajednistvo i ljubav, ali i dalje bih ga polila katranom… 😉 🙄

Vajman
    Član
    Vajman

secam se kad smo se dopisivale na trecem tromesecju,koliko sam ti se divila sto si samo par dana pred porodjaj,na plus 40,sa malim detetom,trudna diplomirala.to je dokaz da si sposobna i jaka mlada zena.To stvarno mislim.Zaista ne zelim da filozofiram,i veruj mi da nemam pojma kako bih se postavila da mi se to desi,mogu samo da kazem kako bih volela da se postavim,ali zelja i surova realnost su dve potpuno razlicite stvari.Potrebno je da prodje vreme,da bi se stvari slegle,smirile,da bi se glava razbistrila i emocije vratile na svoje.Kao sto sam ti rekla,mislim da bi ti najvise u tome pomoglo neko strucno lice i drago mi je da i ti isto tako mislis.
    Nisam pristalica da se ostaje u braku samo zbog dece,mozda ce neki reci da je to sebicno,ali ako majka i otac nisu srecni,koliko god da se trude da je sve ok,deca ce osetiti da nije tako,a i sto bi se mucila uz nekog do koga ti nije stalo,u koga sa razocarana.e sad,u slucaju da ga volis,da zelis da mu oprostis,onda kao sto su ti devojke rekle moras sve da izbrises i nastavis dalje i da to nikad vise ne spomenes.jedino tako cete uspeti dalje,ukoliko to zelis.Opet tu je i ponos,neka zena ne bi mogla da zivi sa muzem iako ga voli ukoliko sazna da je prevario,to je sve individualno i ima milion opcija.Necu,i nemam pravo da te savetujem sta treba da radis jer vas ne poznajem licno,a i da vas poznajem opet se ne bih msala jer samo vas dvoje znate kakav je vas odnos bio,gde je zaskripalo i dal mozete i da li ti zelis da nastavis dalje.

prevariti tek porodjenu zenu,sa dva mala deteta….zaista nemam komentar sem da treba da ga bude stid i sram.
    A tebi se divim,i nadam se da ces sve ovo prevazici.Sta god odlucis,odluci prvenstveno zbog sebe.zatim dece,a za ostale i njihova misljenja te bas briga.
    Imam samo jedan savet poucena licnim iskustvom,najgora opcija koju mozete da uraditte je da se ne podnosite,a folirate se pred decom,kao sve je uredu,a nista nije,kao u braku smo a u stvari nismo.stvari i odnosi koliko god da su teske moraju biti jasne i ciste.
    Puno te pozdravljam,saljem ti snagu i podrsku i ljubi ona svoja dva andjela!

IXI
    Član
    IXI

Veliki :hag: vam saljem.
    Kobrice, on je veoma dobar i karakteran covek, 17 godina smo zajedno. Svestan je svoje gluposti, siguran je da se to nece nikada ponoviti, a isto tako i da necemo vise ziveti zajedno. Potisnula sam sve sto se desilo i stvarno se nadam da cemo uspeti ovako da funkcionisemo.
    Uglavnom, kao sto rekoh, javljam vam kako sve to “ide“.
    Vasa podrska mi mnogo znaci.
    Vaj, drago mi je da se secas, hvala na lepom misljenju.
    Djiki, :-*
    puno :-* :-* :-* svima

angelina1
    Član
    angelina1

Vajman;779935 wrote: secam se kad smo se dopisivale na trecem tromesecju,koliko sam ti se divila sto si samo par dana pred porodjaj,na plus 40,sa malim detetom,trudna diplomirala.to je dokaz da si sposobna i jaka mlada zena.To stvarno mislim.Zaista ne zelim da filozofiram,i veruj mi da nemam pojma kako bih se postavila da mi se to desi,mogu samo da kazem kako bih volela da se postavim,ali zelja i surova realnost su dve potpuno razlicite stvari.Potrebno je da prodje vreme,da bi se stvari slegle,smirile,da bi se glava razbistrila i emocije vratile na svoje.Kao sto sam ti rekla,mislim da bi ti najvise u tome pomoglo neko strucno lice i drago mi je da i ti isto tako mislis.
    Nisam pristalica da se ostaje u braku samo zbog dece,mozda ce neki reci da je to sebicno,ali ako majka i otac nisu srecni,koliko god da se trude da je sve ok,deca ce osetiti da nije tako,a i sto bi se mucila uz nekog do koga ti nije stalo,u koga sa razocarana.e sad,u slucaju da ga volis,da zelis da mu oprostis,onda kao sto su ti devojke rekle moras sve da izbrises i nastavis dalje i da to nikad vise ne spomenes.jedino tako cete uspeti dalje,ukoliko to zelis.Opet tu je i ponos,neka zena ne bi mogla da zivi sa muzem iako ga voli ukoliko sazna da je prevario,to je sve individualno i ima milion opcija.Necu,i nemam pravo da te savetujem sta treba da radis jer vas ne poznajem licno,a i da vas poznajem opet se ne bih msala jer samo vas dvoje znate kakav je vas odnos bio,gde je zaskripalo i dal mozete i da li ti zelis da nastavis dalje.

prevariti tek porodjenu zenu,sa dva mala deteta….zaista nemam komentar sem da treba da ga bude stid i sram.
    A tebi se divim,i nadam se da ces sve ovo prevazici.Sta god odlucis,odluci prvenstveno zbog sebe.zatim dece,a za ostale i njihova misljenja te bas briga.
    Imam samo jedan savet poucena licnim iskustvom,najgora opcija koju mozete da uraditte je da se ne podnosite,a folirate se pred decom,kao sve je uredu,a nista nije,kao u braku smo a u stvari nismo.stvari i odnosi koliko god da su teske moraju biti jasne i ciste.
    Puno te pozdravljam,saljem ti snagu i podrsku i ljubi ona svoja dva andjela!

vaj ti je liepo napisala ,ne znam sta bih dodala.:hag: :hag: :hag: nadam se da cete funkcionisati najbolje i navijam za ljubav ako je ima.

Gledanje 46 članaka - 46 do 60 (od 77 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.