Ova tema sadrži 76 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  mimicka 5 godine, 10 meseci ranije.

Gledanje 61 članaka - 61 do 75 (od 77 ukupno)

Pomisao na razvod

• anica75
    Član
    anica75

Ixi, šta reći
    žao mi je što prolaziš kroz takve probleme umjesto da uživaš sa svojom dječicom. Sad kad ti treba mir, odmor i podrška snađu te takvi problemi. Nadam se da ćeš se izboriti, znam da je teško. Slažem se sa svim što su ti drugarice već napisale. Tm je stvarno napravio strašnu grešku u najgore moguće vrijeme i zaslužio je sve što mu prirediš. ali opet ti procjeni šta je najbolje za tebe i dječicu.

Veca81
    Član
    Veca81

Ixi,tek sad sam primetila ovu temu i sta se ustvari desava.
    Jako mi je zao,sta reci sto druge mame vec nisu rekle,slazem se sa vaj sto se tice strucne pomoci.
    i takodje navijam za ljubav.
    Uz tebe smo sta god da odlucis :hag: :hag: :hag:

VesnaS
    Član
    VesnaS

Žao mi je:(
    Nadam se da ćeš se lepo snaći sama sa decom. Videla sam da fali poruka, ali uspela sam da shvatim šta se desilo.
    Kako si, kako se osećaš posle svega?

emili
    Član
    emili

kad do prevare dodje znaci kraj nema dalje.iz licnog iskustva znam da nema postovanja vise razumevanja pokusala sam da zazmurim na oba oka ali ne ide,to je isto kad prstom zatvois rupu a ono voda curi na sve strane.svaka cast ko moze da predje preko toga ali ja nisam uspela..

IXI
    Član
    IXI

Sta reci, divne ste.
    Zao mi je sto sam morala da izbrisem poruke 🙁
    Dobro funkcionisemo ovako…
    Obaveze su ostale iste, samo sto ne zivimo vise zajedno. Ja odlucujem sta ce i kako ce deca, a on je tu da pripomogne. Ne pricamo vise o tome sto je proslo, ne pricamo ni kao supruznici, vec kao ljudi kojima je stalo do istog (da nam deca budu zadovoljna).
    Dobro nam ide za sada, videcemo.
    Ja, kako kad. Nekad dobro, nekad mi je zao sto je tako moralo biti.
    Puno vas :-* , mnogo mi znacite!
    Evo mi je moja devojcica. Kuckamo se!

Vajman
    Član
    Vajman

X ljubi decu i poseti nas nekad na temi bebe.cmok!

drdraganadimitrov

Ixi,samo da posaljemo poljubce i zagrljaje tebi i klincimaTi najbolje znas sta i kako.Tesko sigurno jeste,ali mora se dalje.
    Cmok

IXI
    Član
    IXI

Drdragana, Vaj :-* :hag:
    Tesko je 🙁
    Bice bolje…

Ljuca
    Član
    Ljuca

Okreni tu zagradu na drugu stranu, proci ce tuga. Znas kako kazu -> Posle kise, uvek dolazi Sunce.

;] ;] ;]

angelina1
    Član
    angelina1

ixi ,bice bolje….:cvecko:

Vajman
    Član
    Vajman

svi smo mi do sad imali krizu ili nas kriza u braku svakako ceka.Pitanje je samo sta je uzrok tj razlog krize i da li moze da se prebrodi i prevazidje.Ne volim da filozofiram ali ovo sam napisala da bi olaksala onim ljudima koji su o razvodu razmisljali.ne treba da im bude neprijatno,sve je to ljudski.
    veliki pozdrav!

Biterlemon

Posle toliko godina…. razmisljam da je jedina pametna opcija…. jer kad zbrojim poraze nista ne ostane…. nije mi drago jer sam dete razvedenih roditelja ali ne vidim drugu opciju….

marmit
    Član
    marmit

Biterlemon, ja se sećam još nekih tvojih starih postova… Ako misliš da je to jedina opcija, samo napred…

Ja se iskreno divim ženama koje krenu napred. Ne znam šta mene čeka, zato se i bojim bilo šta da kažem, ali još jednom, ako je to jedina opcija, samo napred… Razvod ne mora biti loša opcija, naprotiv…

Biterlemon

Na zalost jeste….. cak mislim da sam svoju agoniju trebala ranije da resim….. ali eto uvek je kao neka nada da ce biti bolje zato evo dajem savet…NIKAD NECE kao sto ni meni za ovih petnest godina nije na zalost…. postajalo je sve gore… postove koje sam pisala su samo deo….uvek volim da pitam da li gresim mozda nije mesto ali eto bar bude lakse
    Evo samo jedan primer… 2003 godine sam operisana u roku od 6 meseci dvaput… oba puta otvaran stomak… moj „dragi“ suprug umesto podrske tada koja mi je najvise trebala, docekao sa ovakvom recenicom „Jebem ti nesposobnu zenu“ jer dan nakon izlaska iz bolnice nisam mogla da prisustvojem i krstenju i slavlju u restoranu za prvi rodjendan kumovima…. naravno nije ni bilo govora da taj dan ne idem na slavlje…. ali posto nisam mogla da idem na krstenje jer sam se osetila slabo, on me je docekao tom recenicom i treskanjem ormana histerisanjem…… 🙁 to je samo jedan od primera bilo ih je jos i kad sam stigla u stiuaciju da psihicki popucam….. odlucila sam da je moždanom masiranju kraj…. deca ipak ne trebaju da slusaju nocne svadje i cirkuse….

marmit
    Član
    marmit

Apsolutno se slažem da deca ne treba da slušaju svađe. Moj muž je dete čiji je otac alkoholičar i koji ih je maltretirao, i vidim kakve je posledice to ostavilo na njega, a samim tim i na našu malu porodicu.

Ako ne ide, ne ide. Pokušala si, sama kažeš već 15 godina da pokušavaš. Bože moj, biće teško na početku, ali kad stvari malo legnu, videćeš da će ti biti bolje. Nadam se da imaš neku pomoć, ne samo materijalnu već i moralnu. Moja sestra od ujaka se pre par godina razvodila, ujak i ujna stvarno nemaju novaca da joj pomognu, ali su joj bili tu i sad su tu kad god nešto treba, a i mi ostali smo bili ja mislim puni razumevanja, bez osuđivanja. Mislim da se žene kod nas dosta boje osuđivanja, jednostavno smo tako, malo zatucan narod, opšte je mišljenje da žena mora da trpi sve hirove muževa.

Ja sam žestok protivnik trpljenja.

Ne znam. Za sad ne mogu reći da mi je loše, ali primećujem te neke stvari koje me izluđuju. Ako sam i nekada mislila da moram biti s jednim čovekom ceo život, to se odavno promenilo. Brate, ako ne ide, zbogom. Naravno, zbog dece treba težiti da razvod bude što čistiji ako je to ikako moguće, deca svakako trpe najviše u bilo kojoj varijanti. Ali opet kažem, sve to na kraju dođe na svoje.

Želim ti sve najbolje i da što se pre rešiš bede i počnem da živiš novi, sigurno bolji život!

Gledanje 61 članaka - 61 do 75 (od 77 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.