Ova tema sadrži 76 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  mimicka 5 godine, 10 meseci ranije.

Gledanje 76 članka - 76 do 77 (od 77 ukupno)

Pomisao na razvod

• Letacica
    Član
    Letacica

T3;597580 wrote: mozda si i u pravu da ja smatram da zena treba da predje preko svega da bi sacuvala i spasila brak,jer akon realno pogledamo ona je stub ili ti oslonac svega pa i njega,ali isto tako smatram da i muskarac to treba da uradi..nevolim prevaru niti sam za istu bilo sa cije strane da se desi,nije mi se nikad takvo iskustvo desilo pa nemogu da tvrdim,sta bi radila i kako bi se postavila,ali verujem da bi je oprostila zbog dece prvenstveno,ne bi zaboravila to je sigurno,ali oprostila je bi..uvek sam na tu temu govorila ma ne nikad,nema sanse,ali sada posle toliko godina braka i dece mislim ipak drugacije..jeste da bi se izgubilo poverenje,da taj odnos vise nikad ne bi bio isti,ali vremenom bi se valjda sve vratilo na svoje i opet bi usli u neki kolosek i ziveli po nekom redu voznje kao i pre..
    nekazem da zena treba da bude robinja muzu ili da prelazi preko svih njegovih gluposti,trpi kinjenje malteriranje ..ne..vec sam samo rekla ako je brak i odnos dotad bio dobar i u redu,a muskarac imao tu jednu prevaru ili ti kiks da mu treba oprostiti,isto to mislim da i on treba da uradi ako se zeni isto desi..nekazem ni da bi u tom slucaju reagovala kao moja prijateljica iz gore navedenog posta tesko da bi to mogla,ali neki nacin bi vec svakako smislila..najlakse je okrenuti se,zalupiti vrata i otici..ja sam dete razvedenih roditelja i znam jako dobro sta pricam,iz dana u dan sam gledala svoju majku kako se bori da mog oca promeni i sacuva od braka bar ono sto je ostalo,medjutim nije vredelo i u takvim situacijama sam za devizu bolje dobar razvod nego los brak..u svakom slucaju kad vec nemoze bolje i drugacije..ali u onim drugim kad se dese te neke male greskice i ispadi koje svi mi pravimo ,sam za varijantu ozbiljnog razgovora,menjanja i sebe i njega,celokupnog odnosa,zavisi koji problem i situacija je u pitanju,uopsteno u stanju sam sve uraditi samo da bi izbaceni voz vratila na sine i usmerila ga na pravi put,naravno dokle i ako je to ikako moguce.
    borim se i za brak i za muza i za decu isto to ocekujem i od partnera,nekazem da je musko samo musko u kuci i gotovo,dakle samo tu da napravi decu,i nama ih je ostavi,radi,zaradjuje,a sve ostalo ko sisa..ne niti je moj prvenstveno takav..za odnos sam u kojem treba sa svim sto se zena nosi da se nosi i muskarac ,da se zajedno dopunjuju ,saradjuju,funkcionisu,bore i istraju.kod nas je zasad , tako,a trudicu se svim silama da tako ostane i bude i ubuduce.

Ovo je tako strasno razmisljanje! Zasto opeostiti prevaru? Kakve veze imaju deca? Hoce li ona biti srecna sa majkom, koja ej ponizena? sa ocem koji je lazov? Sa odnosom, za koji kazes da vise nikad nece biti isti? I ona prica kako ej zena oprostila muzu prevaru i skockala se i spavala iste noci sa njim…!!! Pa to je takvo ponizenje!! Sta ce da radi kada se on ednom bas zaljubi? tada joj ni jedan korset ni parfem nece pomoci!
    Ne, ne ostaje se iz ljubavi, nego zbog novca! To treba da priznaju sve prevarene, koju su se udavale i radjale decu, a nisu materijano obezbedjene!

mimicka
    Član
    mimicka

Kako kaže jedna poslovica: „Bolje dobar razvod, nego loš brak.“

Gledanje 76 članka - 76 do 77 (od 77 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.