Ova tema sadrži 65 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  S.K.“FOKA“ 9 godine, 10 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 66 ukupno)

Pomoc deci iz Zvecanske

• Jovana Stojanović
    Glavni majstor
    Jovana Stojanović

Nikiilaki i Sanja su kontaktirale ustanovu u zvecanskoj u ime roditeljportala radi organizovanja pomoci u vidu slatkisa, sokova ili tetra pelena jer im je to najpotrebnije.

Sve detalje i objasnjenje mozete zatraziti od njih dve na ovoj temi.

ma-ta
    Član
    ma-ta

Bice nas par, tako da to i nece biti Bog zna sta, ali svaka pomoc im je je dobrodosla. Nego, predlazem da i za veliki susret u Maju organizujemo slicnu akciju, ponovo njima ili nekoj drugoj ustanovi, svejedno. Ipak ce nas tada biti mnogo vise.

Nikita
    Član
    Nikita

Slazem se Ma-ta da to nece biti kolicinski mnogo ali mozemo se svi malcko potruditi eto kako je ko u mogucnosti da to ovaj put budu slatkisi, primer krem bananice kutija kosta nekih 300 dinara, ili smoki ili sokici , eto neka ovo bude pocetak velike humanitarne akcije koja bi mogla biti u maju naravno uz saglasnost administratora i koja bi mogla medijski veoma propracena. Prva mala pomoc bi bila u toku sledece nedelje pa forumasice koje zele pomoci slobodno pisite da vidimo kako bi sve to mogli realizovati :HAG:

Sanjalica
    Član
    Sanjalica

Ja sam se cula danas sa njima i rekli su mi da su im najpotrebnije tetra pelene i poneki slatkis za stariju decu. Moja zamisao je bila da svaka od nas koja bude dosla na veliki susret donese po jedno pakovanje tetra pelena, 10 kom. u pakovanju (moraju biti nove) i ponesto od slatkisa. Pelene su oko 700 dinara, a slatkisi neka budu 300. Znaci za nekih hiljadu dinara, naravno na dobrovoljnoj bazi, mozemo da im ucinimo mnogo. A ono sto Niki rece za mini susret moze i to.

mayya
    Član
    mayya

Divna ideja devojke!]
    Ako budemo mogli da dodjemo, pridruzujemo se akciji, sa zadovoljstvom.

Mirche
    Član
    Mirche

Niki, Sanja, odlicna zamisao i na pravo mesto pogotovo sto se tacno zna sta im treba!
    Pridruzujemo se u nedelju i sastanku i pomoci svim raspolozivim sredstvima.

Bambina.
    Član
    Bambina.

Onda smo se dogovorile da sada u nedelju donesemo tetra pelene (1 pak.) + slatkice (u vrednosti od 300 din.), jel da???

A naknadno cemo se dogovoriti za humanitarnu akciju u maju

Nikilaki i Uros i Aleksa su zaduzene za ovo, znaci njima treba da predamo stvari. Ok!!!!

Podrzavam svim srcem ovu akciju

jelenab
    Član
    jelenab

Stvarno divna ideja!!!! Jedino sto mi necemo moci da vam se pridruzimo u nedelju. Ali zato za veliki susret smo tu.

Nikita
    Član
    Nikita

Bambina. – 16/4/2008 10:53 Onda smo se dogovorile da sada u nedelju donesemo tetra pelene (1 pak.) + slatkice (u vrednosti od 300 din.), jel da??? A naknadno cemo se dogovoriti za humanitarnu akciju u maju Nikilaki i Uros i Aleksa su zaduzene za ovo, znaci njima treba da predamo stvari. Ok!!!! Podrzavam svim srcem ovu akciju

E Bambi ajde prvi put neka budu slatkisi a za tetra pelene organizujemo u maju, mislim da je bolje tako jer ce ovo biti mini susret pa da se potrudimo nas nekoliko barem slatkise i sokice da im uzmemo, naravno kako je ko u mogucnosti… :-* :-* :-* :-* :-*

Mako
    Član
    Mako

Јако би волели да подржимо акцију, не знам да ли можемо да стигнемо у 12, колико очекујете да ће сусрет трајати па да се прикључимо касније.
    Овај пут значи слаткиши и сокићи. Мали или они од литар мени је свеједно него како је њима практичније?

Sanjalica
    Član
    Sanjalica

Njima je sve jedno, bitno je da sve bude kupovno u ambalzai, ne dolaze u obzir stvari koje smo sami pravili, kao i u vrticima, ne moze nista sto nije proslo kontrolu kvaliteta

tanja.
    Član
    tanja.

Niki, ja sam ti vec rekla …mi smo ZA naravno! Samo da preciziramo sta treba na koji susret da se donese.

Nikita
    Član
    Nikita

E ovako da ne bude zabune vise ko dolazi u nedelju ako je u mogucnosti skupljacemo slatkise e sada to je primer: krem bananice, cokoladice, smokici, sokici… Sada necemo skupljati pelene, garderobicu itd. :-* :-* :-*

ma-ta
    Član
    ma-ta

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
    Ponosna sam sto sam deo ovog foruma i sto imam takvee forumske drugarice! :HAG:

Sanjalica
    Član
    Sanjalica

Odneli smo danas slatkise, njima je bilo drago, lepo su nas primili, dogovorili smo se za dalje. Zahvalili su se svima koji su ucestvovali

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 66 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.