Ova tema sadrži 65 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  S.K.“FOKA“ 9 godine, 9 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 66 ukupno)

Pomoc deci iz Zvecanske

• Nikita
    Član
    Nikita

Danas koliko sam srecna sto smo ih malo pocastili za praznik, toliko sam i tuzna onim prizorom koji sam videla 🙁 🙁 🙁 . Ja ovom prilikom apelujem na sve forumase da ova akcija zazivi i da pokusamo da sto cesce obradujemo ove malisane, i zahvaljujem se svima koji su ucestvovali u ovoj maloj slatkoj humanitarnoj pomoci :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG:

mayya
    Član
    mayya

nikiilaki – 22/4/2008 14:59

Danas koliko sam srecna sto smo ih malo pocastili za praznik, toliko sam i tuzna onim prizorom koji sam videla 🙁 🙁 🙁 . Ja ovom prilikom apelujem na sve forumase da ova akcija zazivi i da pokusamo da sto cesce obradujemo ove malisane, i zahvaljujem se svima koji su ucestvovali u ovoj maloj slatkoj humanitarnoj pomoci  :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG:

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

Mako
    Član
    Mako

Моја подршка будућим акцијама.
    Ако треба и неко ангажовање контактирајте ме.

jomii
    Član
    jomii

Treba li deci tj. bebama odeca.Ja sam mislila da svu odecu od moje cerke poslajem u Zvecansku.To je odeca za bebe.

Nikita
    Član
    Nikita

jomii – 14/5/2008 14:00 Treba li deci tj. bebama odeca.Ja sam mislila da svu odecu od moje cerke poslajem u Zvecansku.To je odeca za bebe.

Jomii mi sada necemo prikupljati odecu to je veoma komplikovan proces, ako budes zelela da ucestvujes u akciji http://forum.roditeljportal.com/forums/thread-view.asp?tid=4537&posts=29 evo malo vise o tome. Pozdrav.

Nikita
    Član
    Nikita

Evo da zazivimo i ovu temu, dakle 1.juna od 12h do 15 h organizuje se susret povodom humanitarne akcije u okviru proslave rodjendana RoditeljPortala upis zainteresovanih je ovde; http://forum.roditeljportal.com/forums/thread-view.asp?tid=4537&posts=29

a potrebno je sledece doneti ko zeli da ucestvuje u humanitarnoj akciji: pakovanje tetra pelene (pamucne NE Pampers u kome ide oko 10 kom.) i po mogucnosti neki slatkis tipa smoki, krem bananice, keskic, cips… Jos jednom se zahvaljujem na akciji gde smo obradovali malisane i nadam se da cemo ponovo uspeti u tome. Pozdrav.

biki
    Član
    biki

Nemojte pomisliti da vas zaobilazim,ali posto ne dolazim prosto neznam sta da napisem,jedino da vas podrzim.
    Svaka vam cast ,ideja je fantasticna,jos jedan od razloga sto mi je zao ,sto necu biti sa vama,i samim tim necu ucestvovati u akciji 🙁 ..Ja se nadam da ce biti jos prilike,da ce ovo postati tradicija iz godine u godinu, pa da i ja dam svoj mali doprinos jenoj takvoj ili slicnoj akciji,I i da se sretnem zanimljivim i dragim ljudima ovog foruma.

graha
    Član
    graha

Divno sto ste voljni da decici iz bilo kog doma vratite bar ne trenutak osmehe na lica…mm i ja smo pre par meseci usvojili dete iz Zvecanske i slika iz iste ove institucije nikada verovatno nece izbledeti…ono sto bih vam ja predlozila(bez obaveza)da pokusate recimo da im organizujete neku predstavu ili prosto da sa decicom provedete bar sat vremena u igri…oni nisu zeljni nicega,imaju sve sto donekle zadovoljava njihove potrebe…ali nemaju ono naj vaznije LJUBAV i bice vam daleko zahvalniji ako bar na trenutak osete neciji zagrljaj,poljubac,toplu rec…ma da osete da bar na trenutak nekom pripadaju,,,to ce im mnogo vise znaciti nego cokoladice i ostali slatkisi…ovo je moja sugestija koju naravno ne morate prihvatiti,ako ikada budete usli i poigrali se sa njima shvaticete sta vam govorim oni su samo EMOTIVNO GLADNI…

ma-ta
    Član
    ma-ta

Graha :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
    :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG:

DIJANNA
    Član
    DIJANNA

Da i ja imam dosta stvari od sina,da li neko zna kojoj ustanovi mogu da odnesem,zao mi da bacim a nekome moze da posluzi. :love: :-* :-* :-*

ivančica
    Član
    ivančica

svaka čast žene najbolje ste ,ako nešto trba za ubuduće tu sam ,samo je problem što sam iz Kikinde ali mogu poslati nešto ,nemoram biti prisutna

Ella
    Član
    Ella

Niki, zao mi je sto sam sva bila u frci pred put, inace bi sigurno do velikog susreta prikupila jos vise. Ono sto sam uzela je bilo usput. Ako ikako mogu nesto poslati odavde jos, javni mi 😉

Inace, moram da pohvalim Sanju i Niki, da su zenske genijalne, ovo zaista je divno od vas :bravo: :klanjam:

Nikita
    Član
    Nikita

Ella – 27/5/2008 19:11

Niki, zao mi je sto sam sva bila u frci pred put, inace bi sigurno do velikog susreta prikupila jos vise. Ono sto sam uzela je bilo usput. Ako ikako mogu nesto poslati odavde jos, javni mi 😉

Inace, moram da pohvalim Sanju i Niki, da su zenske genijalne, ovo zaista je divno od vas :bravo: :klanjam:

Hvala Ella :-* i hvala sto si se setila u tolikoj guzvi dobili su pokloncic i od tebe :-* :HAG:

Ella
    Član
    Ella

Niki, mozes li nam ukratko reci kako je proslo sve? Da li ste skupili dovoljno? Treba li jos sta? Da li ste ih barem malo obradovali?

Nikita
    Član
    Nikita

Sve je proslo odlicno, dosta pelena i slatkisa je prikupljeno :bravo: :bravo: :bravo: za sve vas, e sada vidim ima pitanja sto se garderobe tice dakle moze ali sve oprano, opeglano i naravno NE pocepano. Posto ide leto i dosta nas uglavnom ce biti na odmorima pokusacemo prvom prilikom da se opet organizuje nesto slicno ovome s’tim sto bi mogli donositi garderobicu, hranu (secer, brasno, ulje…), pelene, slatkise dakle sve ce to biti kako ko moze i koliko moze. Ali sve otom potom, svi koji zele da se prikljuce akciji bice blagovremeno obavesteni. Ja se jos jednom zahvaljujem u ime decice iz Zvecanske svima koji su podrzali ovu akciju i koji su doprineli tome da im malcko pomognemo i koliko toliko zasladimo dan… :bravo: :bravo: :bravo: :HAG: :HAG: :HAG:

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 66 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.