Ova tema sadrži 65 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  S.K.“FOKA“ 9 godine, 11 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 66 ukupno)

Pomoc deci iz Zvecanske

• lav
    Član
    lav

a igracke?moze li i to?naravno oprane

Nikita
    Član
    Nikita

lav – 9/6/2008 23:03 a igracke?moze li i to?naravno oprane

Da naravno samo da bude ocuvano znaci neostecene i sve mora biti cisto.

poludela
    Član
    poludela

Posle duzeg vremena sam na sajtu i vidim da sam propustila ovu akciju. Ali svakako sam planirala sutra da odnesem stvari u Zvecansku, ciciban obucu, malo garderobe i pelene. Da li je u redu da sad nosim i zimske stvari?

Nikita
    Član
    Nikita

poludela – 13/6/2008 11:12 Posle duzeg vremena sam na sajtu i vidim da sam propustila ovu akciju. Ali svakako sam planirala sutra da odnesem stvari u Zvecansku, ciciban obucu, malo garderobe i pelene. Da li je u redu da sad nosim i zimske stvari?

Ja mislim da je ok. u principu mislim da nema nikakve veze hoces li sada poneti zimsku ili letnju garedobicu :caos: :caos: :caos:

tanja.
    Član
    tanja.

Sad vidim da ce se organizovati akcija prikupljanja garderobice…molim te Nikiilaki, ako se setis obavesti me pp-om kada ce biti nova humanitarna akcija, garderobice imamo zaista mnogo i sve gotovo novo,obuceno po par puta, ispeglano i slozeno,samo sam cekala da se nesto organizuje…. bas ce mi biti drago da pomognem koliko god mogu.

Nikita
    Član
    Nikita

tanja. – 17/6/2008 02:20 Sad vidim da ce se organizovati akcija prikupljanja garderobice…molim te Nikiilaki, ako se setis obavesti me pp-om kada ce biti nova humanitarna akcija, garderobice imamo zaista mnogo i sve gotovo novo,obuceno po par puta, ispeglano i slozeno,samo sam cekala da se nesto organizuje…. bas ce mi biti drago da pomognem koliko god mogu.

Ok. Cim bude akcija javljam ti :caos:

Iva_A.A.A.

Ja imam puno stvari-odece koje bih odnela u zvecansku,ako bi mogle da mi kazete neki broj telefona i kome da se javim…
    Nosila sam pre 4 godine pre nove godine skupila sam sa tu nekim ljudima iz sapca bilo je 30 paketica +pelene+neki slatkisi+neka obuca…
    Jos se secam te dece kako su nas gledali i igrali se sa nama,ja kada sam izasla iz zvecanske oci su mi bile pune suza tako da sam sad odlucila da odnesem tamo garderobu

Nikita
    Član
    Nikita

Iva lepo sto cinis dobra dela i pomazes :HAG: :HAG: :HAG: Evo ti njihov sajt http://www.zvecanska.org.yu/ tu mozes pronaci kontakt telefon i sve dodatne informacije koje te interesuju :caos:

Iva_A.A.A.

nikiilaki – 6/9/2008 23:11

Iva lepo sto cinis dobra dela i pomazes :HAG: :HAG: :HAG: Evo ti njihov sajt http://www.zvecanska.org.yu/ tu mozes pronaci kontakt telefon i sve dodatne informacije koje te interesuju :caos:

hvala na pomoci

Nikita
    Član
    Nikita

iva-sabac – 6/9/2008 23:34 [QUOTE]nikiilaki – 6/9/2008 23:11 Iva lepo sto cinis dobra dela i pomazes :HAG: :HAG: :HAG: Evo ti njihov sajt http://www.zvecanska.org.yu/ tu mozes pronaci kontakt telefon i sve dodatne informacije koje te interesuju :caos:

hvala na pomoci[/QUOTE]

Uvek 😉 :HAG: :HAG: :HAG:

maja22
    Član
    maja22

Bravo Iva,svaka cast!!!!!!!!

Nikita
    Član
    Nikita

Razmisljala sam da ovih mesec dana pokusamo da ponovo organizujemo neki humanitarni susret e sada volela bi da znam ima li zainteresovanih i koliko bi nas doslo… Ovo je nesto neobavezno da iskoristimo ovo vreme, nova poznanstva malo :blabla: :blabla: :blabla: i pokusamo ponovo da prikupimo paketice za decicu iz Zvecanske… Ajde javljajte se ko bi mogao i zeleo da ucestvuje cisto da znam moze li se ovako nesto realizovati :caos:

Iva_A.A.A.

Nikita ja sam za

мирка

Ми смо тренутно у великој фрци са новцем, али макар мало ће се наћи, па се и ја пријављујем!

ma-ta
    Član
    ma-ta

Tu smo uvek…

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 66 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.